Wysyłka darmowych pocztówek lub e-kartek z Twoim zdjęciem

Zaprojektuj na PhotoFancy Twoje własne kartki i podziel się nimi z najbliższymi. Prawdziwą pocztówką lub e-kartką zachwycisz w mgnieniu oka swoich znajomych. I to wszystko absolutnie za darmo! Wypróbuj już teraz!

Dzielenie się i udostępnianie

  • Wysyłka kartek pocztowych za darmo
  • Kreatywne efekty i ramki dla Twoich zdjęć
  • Wysyłka darmowych e-kartek
  • Stylowe kolaże dla Twoich zdjęć i tekstów
  • Stwórz własny projekt z magicznym motywem z Twoim imieniem
 

Zaprojektuj i wyślij darmowe kartki pocztowe z Twoim zdjęciem, tekstem lub imieniem

Od teraz jeszcze więcej zabawy! Na PhotoFancy edytuj online swoje zdjęcia według własnego upodobania. Kiedy skończysz, możesz zaprezentować Twoje osobiste dzieło sztuki swoim bliski – jako e-kartki, a nawet jako prawdziwe wydrukowane pocztówki. A wszystko to całkowicie za darmo! Zaskocz swoich znajomych i wyślij im kreatywnie przedstawione zdjęcia z wakacji!

Jak to działa? Po prostu edytuj zdjęcie, wpisz wiadomość tekstową i adres odbiorcy. W ciągu 5-7 dni wydrukujemy i wyślemy Twoją kartkę pocztą bezpośrednio do wybranego odbiorcy. Zupełnie bezpłatnie, w doskonałej jakości druku i z wysokiej jakości kartonu pocztówkowego.

Wyślij znajomym darmowe e-kartki z Twoim zdjęciem lub udostępnij je na Facebooku

Niech świat ujrzy Twoje dzieło – udostępnij je znajomym i rodzinie za pośrednictwem elektronicznej kartki. Kliknij po prostu na wyślij teraz i wpisz adres e-mail odbiorcy. Twój obraz z indywidualną wiadomością tekstową zostanie przesłany przez Internet. Możesz też podzielić się ze znajomymi na Facebooku. Za Twój twórczy wkład na pewno zyskasz wiele lajków i komentarzy. Już teraz rozpocznij edycję Twoich ulubionych zdjęć na PhotoFancy.

Bezpłatnie i w prosty sposób udostępniaj oraz pobieraj Twoje edytowane zdjęcia

Za darmo pobierz swoje zdjęcia i zapisz je na komputerze. Użyj ich jako twórcze tło ekranu lub zapisz je w swoim albumie fotograficznym. Zdjęcia z ostatnich wakacji czy z wesela kuzyna – samodzielna edycja uczyni je wyjątkowymi. W PhotoFancy.pl możesz następnie zlecić ich nadruk na indywidualnych produktach. Od fotokubków i etui do telefonu po fotoobrazy i kalendarze. W ten sposób możesz nie tylko udostępniać swoje zdjęcia w internecie, ale także zaskoczyć kogoś bliskiego oryginalnym prezentem.

do początku strony
* Wszystkie ceny, o ile w pojedynczym przypadku nie podano wyraźnie inaczej, zawierają podatek VAT, lecz nie obejmują kosztów przesyłki.

Proszę czekać, przeliczam podgląd.
Proces ten może trwać do 40 sekund.