PhotoFancy GmbH (Sp. z o.o.)

Spółka PhotoFancy GmbH jest stałą i kreatywną częścią grupy przedsiębiorczej digital print / PrintPlanet – dużej drukarni cyfrowej w północnych Niemczech, z siedzibą w Garbsen koło Hannoveru. Wraz ze 120 pracownikami i powierzchnią produkcyjną o wielkości 4500 m², jako grupa przedsiębiorcza średniej wielkości i prowadzona przez właściciela, zdobyliśmy niemieckich jak i międzynarodowych klientów o najwyższych wymaganiach. Od małych firm ze specjalnymi produktami, aż do dużych przedsiębiorstw z indywidualnymi rozwiązaniami procesowymi.

Dzięki osobistej i pozbawionej biurokracji obsłudze klienta, najnowocześniejszej technice drukarskiej i produkcyjnej w zakresie wartościowych foto-produktów połączonej z wysokogatunkowymi materiałami, energicznym zespołem i ponad 10-letnim doświadczeniem jako drukarnia internetowa, gwarantujemy najwyższą jakość produktów i satysfakcję klientów. Każdy etap pracy wykonywany jest "in-house". Krótkie i optymalne ścieżki komunikacyjne zapewniają sprawną produkcję i szybką dostawę. Dla naszych polskich klientów prowadzimy centrum logistyczne w Warszawie, aby także tutaj zapewnić bezproblemowy przebieg zamówienia. Nasze motto to zachwycić klienta i zawsze wykonać więcej, niż się oczekuje.

Idea

Prawdopodobnie każdy z nas wykonuje niezliczoną ilość zdjęć aparatem cyfrowym lub komórką. Podczas urlopu na plaży, kolacji wigilijnej z rodziną czy na weselu najlepszego przyjaciela. Po wspólnym ponownym obejrzeniu zdjęć, wiele z nich ląduje na twardym dysku lub samodzielnie nagranej płycie CD. "Właściwie szkoda" stwierdził Frank Langer i wpadł na pomysł:

umożliwienia bezpłatnego i prostego sposobu przywracania własnych zdjęć do życia. I to wszystko bez fachowej wiedzy w zakresie obróbki zdjęć. I tak w 2010 roku powstała firma PhotoFancy!

Od tego momentu dziecinnie łatwa obróbka własnych zdjęć za pomocą kilku kliknięć gwarantuje zachwyt naszych gości. Oprócz klasycznych funkcji, takich jak obracanie czy odbijanie, dopasowywanie kontrastu i koloru oraz korekcja profilu za pomocą jednego kliknięcia, możesz upiększyć swoje zdjęcia nadzwyczajnymi efektami, kreatywnymi ramkami tematycznym i ekskluzywnymi kolażami zdjęć na każdą okazję. Wszystko bezpłatnie, online i wygodnie, bezpośrednio z domu. O to wszystko dba zgrany zespół kreatywnych osobowości, prawdziwych maniaków komputerowych i ludzi myślących niestandardowo, którzy ciągle zasypuje firmę PhotoFancy nowymi pomysłami, kreatywnością i osobistym zaangażowaniem.

Sklep online firmy PhotoFancy od 2013 roku oferuje Ci dodatkową inspirację i możliwość urzeczywistniania wyjątkowych pomysłów na prezenty i dekoracje. Indywidualne i spersonalizowane foto-produkty takie jak kalendarze, obrazy ścienne, koszulki i etui na komórki, to tylko niewielka część inspirującej palety produktów firmy PhotoFancy, dzięki której masz swoje zdjęcia codziennie pod ręką. Przekonaj się sam i już dziś zacznij przywracać swoje zdjęcia do życia!

Proszę czekać, przeliczam podgląd.
Proces ten może trwać do 40 sekund.