Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj samodzielnie brelok z własnym zdjęciem

Zaprojektuj samodzielnie online indywidualny foto-brelok z własnym zdjęciem i imieniem. Wysokojakościowa foto-zawieszka o różnych wzorach.

  • Załaduj własne zdjęcie i obrabiaj online
  • Liczne szablony na foto-kolaże
  • Doskonały fotonadruk w Doming'u z efektem 3D
  • Kreatywne filtry i efekty fotograficzne
  • Indywidualny brelok z własnym zdjęciem
  • Odporna na zadrapania powierzchnia ze sztucznej żywicy
  • Również jako magiczne motywy z imieniem
  • Wszystkie breloki włącznie z metalowym pudełkiem na prezent
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twoja osobista foto-zawieszka – zaprojektuj samodzielnie nadruk z własnym zdjęciem i imieniem na zamówienie

Na PhotoFancy oferujemy Tobie wiele możliwości, załaduj więc i przerabiaj własne zdjęcia przez darmowy program do obróki zdjęć. Ponadto możesz skorzystać z gotowego tematycznego motywu z naszej oferty - zaprojektuj z nim własny brelok z nadrukiem na zamówienie. W ten sposób zrobisz breloczek do kluczy, który różni się od innych, ponieważ będzie to Twój własny projekt z osobistym motywem nadrukowanym na zamówienie. W naszym sklepie internetowym masz do wyboru różne foto-breloki: klasyczny, w formie serca lub skórzany brelok, praktyczna zawieszka jako zapalniczka, nóż kieszonkowy, Pamięć-USB lub też jako otwieracz do butelek. Zaprojektuj więc swój własny brelok, wszystkie bez wyjątku są chromowane. Gwarantowane, że otrzymasz w każdym przypadku wysokiej jakości breloczek do kluczy z własnym zdjęciem.

Spersonalizowany fotobrelok – zaprojektuj fotoprezent z własnym zdjęciem.

Breloczek z własnym zdjęciem nadaje się doskonale na fotoprezent lub na reklamę. Zprojektuj więc samodzielnie brelok ze zdjęciem, który będzie miał wyjątkową wartość dla obdarowaniej osoby: jako pamiątka, talizman lub – w przypadku, kiedy zrobisz swój fotobrelok z własnym Logo – jako reklamowanie na produktach. Ale nawet jeśli nie masz własnego zdjęcia pod ręką, PhotoFancy oferuje Tobie czarującą alternatywę, jako darmowy App z MagicName, który ukaże Twoje lub też inne imię, w równie magiczny jak i fotorealistyczny sposób w różnych lokalizacjach i krajobrazach. Do tego mamy między innymi motywy w kategoriach takich jak „Lato / Podróże”, „Magia uczuć”, „Sport” lub „Urodziny”. Masz tak wiele możliwości, zaprojektuj więc samodzielnie breloczek ze zdjęciem lub imieniem. Nie ma znaczenia, czy podarujesz, zastosujesz go jako reklamę lub zatrzymasz sobie, ten fotobrelok ze zdjęciem jest równie praktyczny jak i indywidualny.

Indywidualny i chromowany breloczek na Twoje zdjęcie z wysokojakościową powłoką sztucznej żywicy

Nadruk zdjęcia na brelokach nie jest tak całkiem zwyczajny. Twoje zdjęcie na naszych brelokach pokryte jest zawsze dodatkowo krystaliczną powłoką ze sztucznej żywicy. Procedura ta zwana jest Doming i posiada nadzwyczajne cechy: po pierwsze pokrywa Twoje zdjęcie powłoką ochronną odporną na zadrapania i warunki klimatyczne oraz daje niezwykły połysk. Lekko zakrzywiona powierzchnia (Dome) tworzy fukcję obiektywu, nadając Twojemu zdjęciu szczególną głębie kolorów oraz wyjątkową plastyczność. Breloczek ze zdjęciem ma wykonanie nadzwyczaj wysokiej jakości. Bez wyjątku wszystkie breloki do własnego projektu są chromowane, pierścień na klucze wyróżnia się wyraźnie jakościowo od wszystkich breloków dostępnych w sklepach ze sprzętem. Poza tym otrzymasz Twój brelok w wyrafinowanym metalowam pudełku na prezent. Tak więc zaprojektuj samodzielnie breloczek ze zdjęciem, który charakteryzuje się wysokojakościowym wykonaniem oraz doskonałym nadrukiem fotograficznym.