Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Butelka termiczna z nadrukiem lub grawerem

Chcesz spersonalizować butelkę termiczną własnym imieniem w postaci nadruku lub graweru? Obojętnie, czy wybierzesz butelkę termiczną z własnym nadrukiem czy bidon termiczny z grawerem – na PhotoFancy masz możliwość projektowania osobistego termosu!

 • Stwórz własny projekt
 • Wykonana ze stali nierdzewnej
 • Ze zdjęciem, imieniem lub tekstem
 • Z podwójną ścianą dla lepszej izolazji Twojego napoju
 • Jako precyzyjny grawer laserowy lub jako wysokiej jakości nadruk
 • Z praktycznym zamknięciem
Filtr
 1. Butelka termiczna 'Bambus'

  189,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek termiczny 'Bambus'

  149,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Butelka termiczna z imieniem – Ciekawy pomysł na prezent oraz praktyczny gadżet na codzień

Czy to na poranną kawę w biurze, zapasy herbaty na wędrówkę, czy orzeźwiającą mrożoną herbatę na festiwalu: termos nie tylko świetnie wygląda, ale jest również przydatnym towarzyszem w codziennym życiu. Dzięki podwójnej izolacji utrzymuje bidon Twój gorący napój przez wiele godzin w wysokiej temperaturze, a Twój zimny napój będzie również zimny! Na Photofancy możesz samodzielnie zaprojektować butelki termiczne. W ten sposób powstaje prawdziwy unikat dla najlepszego przyjaciela, ukochanej osoby lub krewnych – obojętnie na jaką okazję. Puść wodze fantazji! Dzięki termosowi ze stali nierdzewnej masz praktyczne akcesorium o niepowtarzalnym wyglądzie!

Butelka termiczna ze stali nierdzewnej z nadrukiem lub grawerem

Oprócz termosów i kubków termicznych możesz również samodzielnie zaprojektować ten bidon. Możesz to zrobić w bardzo łatwy, szybki oraz prosty sposób w naszym konfiguratorze online. Nie musisz pobierać żadnego dodatkowego oprogramowania, możesz zacząć od razu. Wystarczy wybrać spośród wielu naszych szablonów lub kliknąć „ze zdjęciem”. Nastąpi przekierowanie bezpośrednio do konfiguratora. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wpisać imię lub dowolny tekst i dokonać dalszych zmian. Termos z grawerem lub nadrukiem cały czas widzisz jako produkt końcowy w podglądzie produktu. W momencie, gdy projekt będzie w 100% spełniał Twoje oczekiwania, my wydrukujemy lub wygrawerujemy termos ze stali nierdzewnej. Z reguły przetwarzamy zamówienia, tj. butelkę izolacyją w ciągu 24 godzin, a następnie przekazujemy ją firmie kurierskiej. Tak więc butelka termiczna z imieniem, tekstem lub własnym motywem jest już po kilku dniach u Ciebie zapewniając szeroki uśmiech na twarzy!

Butelka izolacyjna z grawerem: Personalizuj własny bidon termiczny

W Photofancy możesz wygrawerować butelkę termiczną i zaprojektować unikalny bidon izolacyjny ze spersonalizowanym grawerem. Wybierz jeden z wielu naszych szablonów lub kliknij „Projekt bez szablonu”. Nastąpi przekierowanie bezpośrednio do naszego konfiguratora online. Tutaj możesz wpisać swoje imię lub żądany tekst, wprowadzić dalsze poprawki i wypróbować różne czcionki, dzięki którym umiejętnie zredagujesz swój tekst. Jeśli projekt spełni Twoje oczekiwania, my naniesiemy grawer na termos. Odbywa się to za pomocą precyzyjnego i sterowanego komputerowo lasera. Ostrożnie rzeźbi obiekt z wszystkimi konturami na Twojej butelce. Rezultatem jest indywidualna i stylowa butelka termiczna ze stali nierdzewnej z grawerem, która oczaruje Ciebie lub obdarowaną osobę.

Butelka izolacyjna z nadrukiem: Twój bidon termiczny ze zdjęciem, imieniem lub tekstem

Możesz też wydrukować u nas izolowaną butelkę. Oprócz wybranej nazwy lub tekstu można nadrukować na termos ze stali nierdzewnej również własne zdjęcie. Wybór motywu zależy wyłącznie od Ciebie - od romantycznego obrazu z Twoim skarbem, przez śmieszny portret Twojego zwierzaka, po ulubione zdjęcie z ostatniego urlopu – Twoja wyobraźnia nie zna granic! Po zaprojektowaniu w naszym internetowym konfiguratorze drukujemy Twoje zdjęcie, imię lub tekst na termosie. Po krótkim czasie termos dotrze do Ciebie oraz urzeknie nie tylko swoją funkcjonalnością, ale także doskonałym błyszczącym nadrukiem zdjęć. Dzięki procesowi drukowania termotransferowego motyw jest trwały oraz odporny na zarysowania. Dzięki temu możesz długo cieszyć się spersonalizowaną butelką ze stali nierdzewnej.