Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj bidon ze zdjęciem lub grawerem online

Stwórz indywidualny bidon z własnym zdjęciem, imieniem lub grawerem, który jest praktycznym towarzyszem w trakcie wypadów w plener, uprawiania sportu lub do szkoły. Projektuj oryginalny bidon z nadrukiem lub grawerem online!

  • Zaprojektuj indywidualny bidon
  • Odporny na mycie w zmywarce
  • Ze zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych fotoefektów
  • W postaci wysokiej jakości nadruku lub precyzyjnego graweru
Filtr
  1. Butelka termiczna 'Bambus'

    189,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Bidon ze zdjęciem lub imieniem – na sport, wycieczki, biuro oraz do szkoły

Spragniony? Dzięki aluminiowemu bidonowi z nadrukiem ugasisz pragnienie wszędzie: w biurze, w szkole, w pracy lub podczas uprawiania sportu. Bidon z nadrukiem możesz w prosty sposób zaprojektować online. Załaduj Twoje zdjęcie i zoptymalizuj je w bezpłatnym programie do edycji zdjęć. Możesz wykorzystać dostępne na naszej stronie kreatywne efekty fotograficzne, stworzyć kolaż lub dodać specjalne ramy. Obejrzyj koniecznie magiczne motywy MagicName, które pozwolą Ci stworzyć personalizowany bidon ze zdjęciem. Funkcja MagicName w zadziwiająco realistyczny sposób wkleja do zdjęcia Twoje imię lub napis. By ułatwić Ci wybór, wszystkie szablony uporządkowaliśmy w grupy tematyczne takie jak urodziny, miłość, Walentynki, Wielkanoc lub lato/podróże. Foto bidon z imieniem z powodzeniem posłuży Ci także jako bidon rowerowy. Taki gadżet na pewno przyciągnie wzrok! Wskazówka: Odkryj wysokiej jakości bidon termiczny ze stali nierdzewnej!

Personalizowane bidony z nadrukiem

Brak Ci pomysłu na oryginalny prezent? Bidon z nadrukiem będzie idealny jako prezent nie tylko dla aktywnych osób lub sportowca! Ze względu na to, że taki bidon ze zdjęciem możesz zaprojektować samodzielnie, masz możliwość dostosowania go do okazji i osoby. Twoje możliwości i kreatywność są niemal nieograniczone! Bidon aluminiowy z imieniem dostępny jest w dwóch kolorach: białym i srebrnym. Z uwagi na wysoką jakość, trwałość materiału oraz pojemność (ok. 500 ml) świetnie nadaje się on do szkoły, na zajęcia sportowe lub piesze wędrówki. Dzięki karabińczykowi możesz przymocować butelkę prawie wszędzie – na rowerze, przy plecaku, pasku od spodni lub torbie podróżnej. Wybór między zamknięciem i ustnikiem pozwala na odpowiednie zamknięcie naczynia stosownie do użycia. Wybrane przez Ciebie zdjęcie zyska szczególne znaczenie, ponieważ jest drukowane na pojemnikach za pomocą druku termotransferego – taka procedura gwarantuje żywe kolory i ekstremalną trwałość. Bidon ze zdjęciem nadaje się do mycia w zmywarce, my zalecamy jednakże mycie ręczne.

Bidon z grawerem: Zaprojektuj własny bidon z imieniem jako grawer

Bidon z grawerem jest świetnym i wyjątkowo oryginalnym pomysłem na prezent dla Twoich bliskich. Szczególnie dla sportowców, miłośników wypadów w plener lub dla uczniów jest taki indywidualny bidon z grawerem oryginalny pomysłem na prezent urodzinowy lub jako prezent na święta. Na Photofancy możesz zaprojektować personalizowany bidon z grawerem w bardzo prosty sposób. Na powierzchnię bidonu naniesiemy wybrany grawer lub imię. Projektując, możesz wybrać różne szablony. Szukasz bidonu z imieniem? Nie ma problemu, u nas możesz wybrać pomiędzy białym lub czarnym kolorem bidonu. Następnie projektujesz swój grawer poprzez nasz konfigurator online. Grawer na bidonie następuje w sposób komputerowy, gdzie maszyna precyzyjnie wypala kontury Twojego szablonu. To sprawia, że grawer jest niezwykle trwały oraz odporny na mycie w zmywarce. Tak powstaje stylowy, praktyczny oraz niepowtarzalny bidon z grawerem laserowym, który zachwyci obdarowaną osobę. Zaprojektuj bidon z własnym grawerem oraz stwórz unikat, który z całą pewnością sposoba się każdemu!