Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na iPad 2019

Na Photofancy możesz w szybki oraz prosty sposób zaprojektować swoje etui na iPad 2019 z własnym zdjęciem, imieniem lub wybranym tekstem.

  • Zaprojektuj etui na iPad 7
  • Z trójpoziomową funkcją ustawiania
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Wycięcia na kamerę oraz wszystkie niezbędne otwory
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Etui na iPad 7. generacji: Pokrowiec na iPad 2019 ze zdjęciem, imieniem lub tekstem

Jesteś wyjątkowy - pokaż to za pomocą swojego indywidualnego etui na iPada 2019 z wybranym zdjęciem, imieniem lub tekstem! Na naszej stronie możesz zaprojektować własne etui na iPada i stworzyć własny nadruk. Nasze różne modele obejmują również iPada 7 2019. Chroń swojego iPada (7. generacji) za pomocą indywidualnego etui ochronnego. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim tabletem przez długi czas. Jeśli chcesz zaprojektować własne etui na iPada 2019, Photofancy oferuje wiele różnych kreatywnych szablonów. Obudowę z nadrukiem na iPada 2019 drukujemy według Twoich życzeń i wymagań. Taki pokrowiec na tablet zapewnia nie tylko wszechstronną ochronę w wysokiej jakości, lecz także pokrowiec na iPada (7. generacji), który przyciągnie uwagę znajomych.

Zaprojektuj etui z nadrukiem na iPad 7: Personalizowane fotoetui na iPad (2019)

Etui na iPada 7 generacji zapewnia wszechstronną ochronę. Ponadto zachwyca wyjątkowo osobistym designem. Jeśli chcesz zaprojektować własne etui na iPada 7, na naszej stronie masz szeroki wybór oraz wiele możliwości! Puść wodze wyobraźni oraz stwórz etui na iPada 7 (2019) z własnym zdjęciem. Wybór nadruku należy wyłącznie do Ciebie. Czy to romantyczne ujęcie z ostatnich wakacji, zdjęcie ukochanej osoby, zabawne ujęcie Twojego pupila czy urocza rodzinna fotografia: wydrukujemy Twoje ulubione zdjęcie na fotoetui do iPada (2019) dokładnie według Twoich życzeń oraz pomysłów.

Zaprojektuj etui na iPad 7. gen.: Pokrowiec z nadrukiem na iPad 2019

Chroń swojego iPada (7.generacji) z własnym zdjęciem za pomocą tzw. indywidualnej skarpetki. Taki futerał zachwyca a zarazem przekonuje intensywnym nadrukiem wgłąb włókna, bespośrednio na tkaninie w doskonałej jakości fotograficznej. Dzięki opcji ustawiania telefonu poziomo możesz w każdej chwili wygodnie oglądać filmy i prezentować swoje zdjęcia. Obudowy do iPada 7 (2019) są wykonane z wysokiej jakości skóry syntetycznej w kolorze czarnym. Nadruk można czyścić, jest bardzo trwały oraz odporny na wycieranie. Dopasowane otwory na aparat i przyłącza zapewniają, że tablet można używać w dowolnym momencie bez ograniczeń, pomimo nałożenia etui z klapką. Dzięki temu etui na iPada 2019 ze zdjęciem lub imieniem to praktyczny oraz stylowy dodatek na uczelnię, do pracy lub w czasie wolnym.

Futerał na iPad (2019) z własnym nadrukiem: Zaprojektuj swoje etui na iPad 2019

Na PhotoFancy możesz w szybki oraz łatwy sposób zaprojektować własne etui na iPada 7. Najpierw wybierz jeden z naszych kreatywnych szablonów lub kliknij „projekt bez szablonu”. Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do naszego konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie i wprowadzić dowolne imię lub tekst. Twoje etui ze zdjęciem na iPad (7. generacji) możesz zobaczyć jako produkt końcowy w podglądzie. Po złożeniu zamówienia wydrukujemy Twoje zdjęcie na obudowie iPada 7. generacji według Twoich życzeń. Futerał jest zwykle gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin. W ten sposób już po kilku dniach otrzymujesz swoją spersonalizowaną obudowę na iPada (2019) ze zdjęciem, imieniem lub tekstem.