Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Miska śniadaniowa z nadrukiem

Uwielbiasz śniadania a nade wszystko swoje ulubione płatki śniadaniowe lub musli? Zaprojektuj własną miskę śniadaniową z Twoim zdjęciem, imieniem lub dowolnym nadrukiem. Wybierz indywidualną miskę oraz stwórz własny unikat!

  • Zaprojektuj indywidualną miskę do płatków
  • Znakomity, precyzyjny nadruk
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór kreatywnych szablonów
  • Z wysokiej jakości porcelany
Filtr

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektuj miskę do płatków z własnym zdjęciem

Jeśli uważasz, że do udanego początku dnia należy śniadanie w postaci płatków, mamy dla Ciebie indywidualne rozwiązanie które sprawi, że poranny posiłek będzie smakował jeszcze lepiej – personalizowana miska śniadaniowa ze zdjęciem! W mgnieniu oka możesz zaprojektować swoją indywidualną miskę na płatki, a ponadto przyciągnie wzrok każdego, z kim siedzisz przy stole podczas śniadania. Oczywiście nie może zabraknąć również pasujących podkładek stołowych lub tacy z Twoim zdjęciem. Puść wodze wyobraźni oraz zaprojektuj własną miskę do płatków śniadaniowych z nadrukiem.

Miska na płatki z nadrukiem oraz miska śniadaniowa jako wyjątkowy pomysł na prezent

Miski śniadaniowe z imieniem są także bardzo ciekawym pomysłem na prezent dla ukochanej osoby. Zaprojektowanie nadruku na miskę do musli jest dziecinnie proste. Sam decydujesz, czy chcesz zaprojektować miskę ze zdjęciem, ulubioną grafiką lub dowolnym imieniem. Personalizacja miski na płatki jest szybkie oraz nieskomplikowane. Następnie wybrana grafika zostanie nadrukowana w procesie druku termotransferowego bezpośrednio na wysokiej jakości porcelanę. Stwórz wyjątkowy unikat oraz zaprojektuj niepowtarzalny prezent w postaci miski śniadaniowej dla bliskiej osoby.

Miska do płatków z imieniem – stwórz własny projekt

Decydując się na projektowanie miski śniadaniowej z nadrukiem, niekoniecznie musi ona być przeznaczona do płatków. Obojętnie, czy będzie ona stosowana jako miska dekoracyjna, miska na owoce, miska na przekąski, miska na chipsy, lub jako klasyczna miska sałatkowa: Miskę z Twoim imieniem lub zdjęciem możesz stosować kiedy Ci się żywnie podoba. Taka personalizowana miska ze zdjęciem zawsze dobrze wygląda oraz możesz ją według własnych życzeń zaprojektować. A z personalizowaną miską wszystko smakuje od razu lepiej.

Kreatywnie oraz indywidualnie: Twoja miska śniadaniowa z nadrukiem

Jeśli chcesz stworzyć własną miskę do musli z nadrukiem pokazujesz, że cenisz sobie indywidualizm i oryginalność. Wszystkie miski wykonane są z wysokiej jakości porcelany. Podczas projektowania masz duży wybór szablonów, które możesz do swojego nadruku wykorzystać. Czy to ma być miska na zupę, miska na owoce, przekąski, ciasteczka lub miska do sałatki – wszystkie miski przekonują swoją jakością oraz pięknym, błyszczącym nadrukiem. A jeżeli uważasz, że do prawdziwego śniadania należy chrupiący tost z dżemem, jest Ci koniecznie potrzebna deska śniadaniowa ze zdjęciem lub drewniana deska śniadaniowa z grawerem. Obojętnie na co się zdecydujesz, na koniec zawsze otrzymasz nietuzinkowy, własny unikat.