Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Projektuj indywidualne etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy S20 Plus

Stwórz własny unikat! Zaprojektuj na stronie PhotoFancy w szybki i prosty sposób Twoje indywidualne etui na Samsung Galaxy S20+ z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem.

  • Indywidualne etui na telefon
  • Dodatkowa ochrona dzięki opcji bumper
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Stwórz własny unikat za pomocą bezpłatnej edycji zdjęć
  • Doskonała jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy S20 Plus

Czy chcesz zaprojektować własną obudowę na Samsung Galaxy S20 +? Jeśli tak, to strona Photofancy jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Dzięki nam możesz szybko i łatwo zaprojektować własne etui na telefon i stworzyć nadruk z własnym zdjęciem. Pokaż swoją osobowość i spraw, aby Twój smartfon był wyjątkowym towarzyszem na co dzień. Klasyczne etui fotograficzne są szczególnie popularne. Bez względu na to, czy wybierzesz zdjęcie Twojego zwierzaka, rodziny czy ukochanej - z nami decydujesz, jak powinna wyglądać obudowa na Galaxy S20 Plus! Możesz też zainspirować się naszymi licznymi, kreatywnymi szalonami tekstowymi lub imiennymi oraz wydrukować indywidualne etui na Galaxy z dowolnym imieniem lub zabawnym powiedzeniem. Twoja kreatywność nie zna granic.

Indywidualne etui z własnym zdjęciem lub imieniem na Samsung Galaxy S20+

Twardy pokrowiec to klasyk wśród futerałów na telefony komórkowe. Wzmocniony metalem tył chroni boki oraz tylną ścianę. Opcja bumper, która otacza krawędzie telefonu, chroni przed uderzeniami oraz zarysowaniem i zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem. Obudowa z tworzywa sztucznego z własnym zdjęciem lub imieniem zachwyca odpornym na zarysowania nadrukiem w doskonałej, błyszczącej jakości. Dzięki możliwej opcji nadruku na krawędziach, zdjęcie znajdzie się nie tylko na tyle obudowy na Samsung Galaxy S20 Plus, lecz także najej bokach drukujemy również boczne krawędzie pokrywy ochronnej. Dzięki temu Twoje ulubione zdjęcie zostanie zaprezentowane w wyjątkowo piękny sposób.

Personalizowany pokrowiec z klapką oraz zdjęciem na Samsung Galaxy S20 Plus

Czy potrzebujesz pokrowca, który niezawodnie chroni Twój Samsung Galaxy S20 + i zachwyca niepowtarzalnym wyglądem? Etui z klapką na Samsung Galaxy S20 Plus otacza telefon jak notatnik i zamyka go magnetycznym zapięciem. Obudowę wykonaną z czarnej skóry syntetycznej zadrukujemy pełnokolorowym transferem tekstylnym, w którym barwione są włókna. Twoje zdjęcie stanie się zatem odporne na ścieranie oraz wyjątkowo trwałe. Wewnętrzne kieszenie na karty i dowód osobisty są szczególnie praktyczne. Zawsze masz pod ręką najważniejsze dokumenty.

Instrukcja: Jak zaprojektować etui na Samsung Galaxy S20+

Dzięki Photofancy możesz w szybki oraz prosty sposób zaprojektować własne etui na Samsung Galaxy S20 +. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, możesz zaprojektować obudowę Galaxy S20 Plus bezpośrednio online. Najpierw wybierz jeden z naszych kreatywnych szablonów lub kliknij „Projektuj bez szablonu”. Nastąpi automatyczne przekierowanie do naszego konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wpisać imię lub wybrany tekst i wprowadzić dalsze zmiany. Masz również wybór między dodatkowymi opcjami. Możesz zobaczyć obudowę Samsung Galaxy S20 + jako produkt końcowy przez cały czas w podglądzie produktu. Po złożeniu zamówienia wydrukujemy Twoje zdjęcie na etui ochronnym dla Samsung Galaxy S20 Plus zgodnie z Twoimi życzeniami i wymaganiami. Etui jest zazwyczaj gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin. Dzięki temu możesz w mgnieniu oka trzymać w rękach swój wyjątkowy unikat.