Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie pokrowca na tablet iPad Air 2 i zlecanie na nim nadruku

Samodzielne projektowanie pokrowca z własnym zdjęciem do tabletu iPad Air 2. Zleć na PhotoFancy wykonanie nadruku na własnym etui do tabletu iPad Air 2. Możesz samodzielnie zaprojektować pokrowiec z praktyczną nóżką, zlecając wykonanie na nim nadruku własnego zdjęcia lub logo!

  • Samodzielne projektowanie etui na tablet iPad Air 2
  • Wysokiej jakości skóra ekologiczna
  • Z własnym motywem lub imieniem
  • Z funkcją stojaka na prezentację
  • Wspaniały nadruk tekstylny w jakości zdjęciowej
  • Otwory dopasowane do aparatu i pozostałych złączy
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Etui ze zdjęciem do tabletu iPad Air 2. Zaprojektuj swoje własne etui ze zdjęciem

Swoje ścienne obrazy drukujesz na płytach Alu-Dibond a nie na zwykłym papierze? Twój zegar to łupkowy zegar ze zdjęciem a nie wyrób seryjny? Spersonalizowałeś nawet tak zwyczajne przedmioty jak korki do umywalki w łazience? Jeśli tak, to nie trafiłeś tu przypadkiem. Tutaj możesz bowiem wreszcie spersonalizować swój pokrowiec na tablet iPad Air 2, zlecając wykonanie na nim nadruku własnego zdjęcia. Do zaprojektowania własnego pokrowca możesz użyć własnych plików zdjęciowych – np. zdjęcia, logo, grafiki itd. – albo motywu MagicName, który stworzysz bezpośrednio na naszej stronie. Nieważne, jaki rodzaj pliku użyjesz, zawsze masz możliwość dalszej personalizacji pokrowca do tabletu iPad za pomocą własnych motywów. Możesz np. dołączyć do motywu krótki tekst i zlecić jego nadruk na spersonalizowanym etui do tabletu iPad Air 2 lub wypróbować inne liczne opcje.

Zlecanie nadruku zdjęcia na pokrowcu do tabletu iPad Air 2

Nadruk Twojego zdjęcia na pokrowcu do tabletu iPad Air 2 wykonany jest w taki sposób, abyś mógł długo się nim cieszyć. Na przedniej stronie klapki osłaniającej ekran, którą możesz samodzielnie zaprojektować, znajduje się tekstylna nakładka. Dzięki niej możemy stosować wysokiej jakości druk bezpośredni. Oznacza to, że Twojego pokrowca ze zdjęciem do tabletu iPad Air 2 nie okleimy żadną folią, lecz bezpośrednio zafarbujemy materiał, z którego jest wykonany. Folia może się zetrzeć, natomiast bezpośrednio nadrukowane na pokrywie do tabletu iPad Air 2 zdjęcie jest całkowicie odporne na ścieranie i zarysowania. Dzięki temu możesz samodzielnie zaprojektować swoje etui nie martwiąc się o to, czy otrzymasz wytrzymały produkt.

Praktyczne etui na tablet iPad Air 2. Zlecanie nadruku i funkcja prezentacji

Jeśli zlecisz u nas wykonanie nadruku na pokrowcu do tabletu iPad Air 2, otrzymasz spersonalizowane i uniwersalne etui. Tajemnica tkwi w klapce osłaniającej ekran. Po pierwsze: jeśli samodzielnie zaprojektujesz przednią stronę etui, wykorzystasz pokrowiec na tablet iPad Air 2 do wyrażenia własnej osobowości. Ale etui ochronne ze zdjęciem potrafi o wiele więcej! Otwierając klapkę osłaniającą ekran, zobaczysz na wewnętrznej stronie trzy stopery, za pomocą których ustawisz pokrowiec do tabletu iPad Air 2 jak do prezentacji. Wystarczy, że klapkę rozłożysz do tyłu i postawisz na niej tablet. W ten sposób ustawisz swój iPad Air 2 pod takim kątem, jaki chcesz. Ponieważ nie musisz przytrzymywać pokrowca, tablet iPad z pokrowcem ze zdjęciem możesz wykorzystać do zaprezentowania zapisanych na nim zdjęć lub do czytania itd.