Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Personalizowane etui z własnym zdjęciem na iPhone 12 Pro Max

Z indywidualnym pokrowcem z Twoimi zdjęciami uchwycisz każdy najpiękniejszy moment na długi czas. Na naszej stronie masz możliwość zaprojektowania etui z własnym nadrukiem, imieniem lub tekstem na iPhone 12 Pro Max.

  • Personalizowane etui z własnym nadrukiem
  • Optymlana ochrona Twojego telefonu
  • Wybierz ulubione zdjęcie, imię lub tekst
  • Edytuj swoje zdjęcia bezpłatnie online
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane etui ze zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 12 Pro Max

Nadaj swojej codzienności barw oraz uśmiechu! Z personalizowanym etui na smartfon masz najbliższych oraz wszystkie wyjątkowe momenty zawsze pod ręką. Jeżli chcesz zaprojektować oryginalne oraz nietuzinkowe etui naiPhone 12 Pro Max, masz do dyspozycji wiele różnych kreatywnych szablonów do dyspozycji, dzięki którym Twoje imię lub wybrany tekst staną się jeszcze ciekawsze. Możesz także załadować zdjęcie z przyjaciółmi, rodziną lub fotografię najpiękniejszego wydarzenia, które na zawsze chcesz zachować w pamięci. My naniesiemy nadruk na Twoje etui na iPhone ze zdjęciem, imieniem lub tekstem dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Utworzysz w ten sposób stylow unikat, który optymalnie ochroni Twój smartfon.

Instrukcja: W ten sposób zaprojektujesz swoje indywidualne etui z nadrukiem na iPhone 12 Pro Max

Na stronie PhotoFancy możesz w szybki oraz nieskomplikowany sposób zaporjektować indywidualny pokrowiec z nadrukiem naiPhone 12 Pro Max. Projektowanie następuje bezpośrednio przez Twoją przeglądarkę, czli nie musisz ściągać specjalnego oprogramowaniaNajpierw zadecyduj, który rodzaj obudowy pasuje najlepiej do Ciebie i twoich potrzeb. Przy wyborze takowej masz najróżniejsze warianty do wyboru: od uniwersalnego futerału, przez praktczny pokrowiec z klapką po klasyczne etui z tworzywa sztucznego. Następnie wybierasz jedne z naszych szablonów lub klikasz na opcję „Projekt bez szablonu“. Zostaniesz przekierowany/a automatycznie do konfiguratora online. Na tym etapie możesz załadować własne zdjęcie, wpisań imię, tekst oraz dokonać kolejnych zmian. Jeśli stwiwerdzisz, że obudowa odpowiada Twoim życzeniom oraz oczekiwaniom, my naniesiemy nadruk według Twojego projektu. Obudowa jest zazwyczaj gotowa do wysyłki w ciągu następnych 24 godzin. Dzięki temu nie musisz długo czekać na swój unikat – wkrótce będzie u Ciebie.

Klasyczne etui, pokrowiec z klapką czy uniwersalny futerał? Twoja obudowa na iPhone 12 Pro Max

Prawdziwym klasykiem wśród obudów jest tradycyjne etui z tworzywa sztucznego. Stabilizujący metalowy tył obudowy wspomaga optymalną ochronę telefonu. Dodatkową opcją zabezpieczenia jest również opcja bumper, która chroni krawędzie smartfona za pomocą gumowej powłoki. My nadrukujemy Twój motyw w znakomitej jakości wydruku, wedle życzenia również na krawędziach telefonu. Praktyczną alternatywą jest również pokrowiec z klapką oraz własnym zdjęciem naiPhone 12 Pro Max. Obejmuje on Twój telefon niczym notes, który możesz zamknąć za pomocą zapięcia magnesowego. W ten sposób zapewniasz swojemu telefonowi wszechstronną ochronę. Praktycznym atutem pokrowca są również kieszenie umiejscowione wewnątrz obudowy. Dzięki nim możesz schować dowód osobisty, kartę płatniczą lub inne dokumenty co sprawia, że najważniejsze dokumenty masz zawsze przy sobie.

Twoje indywidualne fotoetui: Stwórz pokrowiec z własnym zdjęciem na iPhone 12 Pro Max

Chcesz zaprojektować indywidualne oraz personalizowane etui na iPhone 12 Pro Max? W takim razie dobrze trafiłeś/aś. Nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic. Naniesiemy nadruk dokładnie tak, jak sobie tego życzysz. Wybór motywu zależy wyłacznie od Ciebie. Od zdjęcia Twojego pupila przez ulubioną, wspólną fotografię z rodziną po najpiękniejszą fotografię z wakacji. Ponadto nadaje się etui z nadrukiem naiPhone 12 Pro Max również jako prezent dla Twojej drugiej połówki. Dzięki temu nawet w związku na odległość będziecie stale blisko siebie.