Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Szklanka ze zdjęciem do Latte Macchiato

Przypominaj sobie każdego dnia o najpiękniejszych chwilach. Zaprojektuj swoje personalizowane szklanki ze zdjęciem do kawy latte macchiato lub z dowolnym tekstem. Z takiej szklanki Twoja kawa będzie smakowała jeszcze lepiej!

 • Zaprojektuj indywidualną szklankę do kawy Latte Macchiato
 • Wysokiej jakości tworzywo
 • 400 ml pojemności
 • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
 • Odporność na wysokie temperatury i mycie w zmywarce
 • Pięknie połyskujący nadruk na szkle
 • Satynowana powierzchnia (szroniona szklanka, szkło mleczne) z przezroczystym spodem
Filtr
 1. Szklanka do latte macchiato

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Szklanka do Latte z Twoim imieniem

Obojętnie, czy chai latte, soczek lub po prostu woda – z takiej oryginalnej fotoszklanki smakuje każdy napój jeszcze lepiej! Matowa powierzchnia ze szkła szronionego w połączeniu z błyszczącym nadrukiem wygląda niezwykle elegancko i nadaje całości charakteru. Projektowanie nadruku na szklanki do kawy latte jest u nas dziecinnie proste: załaduj dowolne zdjęcie lub wybierz szablon z naszego zbioru. Jeśli chcesz, możesz wpisać własne imię oraz wyczarować na swoim fotokubku piękną i indywidulaną grafikę! Szklanka do latte macchiato zmieści 400 mililitrów Twojego ulubionego napoju. Jest odporna na wysokie temperatury, zarysowania oraz mycie w zmywarce, a dzięki zastosowaniu metody druku termotransferowego, możesz cieszyć się ze swojego ulubionego kubka ze zdjęciem jeszcze dłużej...

Indywidualna szklanka do Latte Macchiato jako pomysł na prezent

Trzymając i wpatrując się podczas Twojej przerwy w piękny, personalizowany kubek, odbywasz swoją małą, osobistą podróż w czasie i przywołujesz niepowtarzalne wspomnienia. Ponadto taka szklanka to niezwykły pomysł na prezent. Puść wodze wyobraźni oraz zaprojektuj własną fotoszklankę, a my naniesiemy wybrany przez Ciebie nadruk. Ten oryginalny pomysł na prezent zawsze zrobi dobre wrażenie – obojętnie, czy jako prezent ślubny, jako prezent urodzinowy czy prezent na święta. Nie tylko koneser kawy doceni taką szklankę ze zdjęciem do latte. Jest to także niepowtarzalny prezent dla wszystkich miłośników herbat wśród Twoich przyjaciół. Stwórz swoje personalizowane szklanki z własnym zdjęciem do latte. W ten sposób osłodzisz sobie i Twoim bliskim każdą poranną kawę. Wybierając śmieszne zdjęcie lub tekst sprawisz, że będą rozpoczynać dzień w dobrym nastroju – nawet w poniedziałki!

Stwórz nadruk na szklankę do latte i delektuj się pyszną kawą

Latte Macchiato składa się z trzech warstw: gorącego mleka, espresso oraz pianki mlecznej. Z tego względu pije się ten nowoczesny napój z wysokich szklanek w połączeniu z długą łyżeczką. Chcesz zrobić swoją kawę Latte Macchiato jak we włoskiej kawiarni? Nic prostszego, do tego potrzebujesz jedynie dobre espresso i najlepiej tłuste mleko. Najpierw ubij mleko na najwyższych obrotach. Następnie zalej trzy czwarte Twojej personalizowanej szklanki do latte świeżą pianką mleczną. Teraz już musisz tylko dolać porcję espresso powoli i ostrożnie (po ściance Twojej fotoszklanki) do mleka. Pianka pozostanie na pierwszej warstwie, gdyż kawa jest cięższa i bardziej płynna, tym samym zajmując miejsce drugiej warstwy. Jeśli pozostało Ci jeszcze troszkę pianki, możesz ją delikatnie nabrać na łyżkę oraz równomiernie rozłożyć w Twojej szklance do latte. Gotowe! Aby każdy zauważył umiejętnie wykonaną przez Ciebie kawę latte, trzeba ją zaserwować właśnie w tego typu szklankach. Dodaj całości unikalnych akcentów. U nas możesz zaprojektować Twoje personalizowane szklanki do latte oraz upiększyć je swoim zdjęciem lub obrazem. Wtedy każdy łyk będzie Ci przypominał najpiękniejsze chwile...

Twoja osobista szklanka do Latte Macchiato ze zdjęciem

Jak sama nazwa wskazuje – ten pyszny rodzaj kawy z pianką ma swoją genezę we Włoszech i oznacza „splamione mleko“. W ciągu ostatnich lat dotarła owa kultura picia kawy także do nas. Ten stylowy trunek Latte Macchiato należy już do jednych z najbardziej popularnych, gorących napojów. Między innymi dlatego nie powinno zabraknąć w Twoich półkach, oprócz fotokubków, także szklanek do kawy latte! Szczególnie oryginalne są takie szklanki, których wygląd możesz sam zaprojektować. Stwórz nadruk na indywidualną szklankę ze zdjęciem do latte macchiato oraz zasmakuj pysznej latte, chai latte lub także zimnych napojów z tej nietuzinkowej szklanki. Taka szklanka ze zdjęciem lub nadrukiem jest idealna dla tych, którzy lubią pomarzyć o niebieskich migdałach podczas przerwy!