Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj własny słoik z uchem i słomką

Personalizowane szklanki słoiki ze słomką oraz uchem w różnych kolorach. Twoja indywidualna szklanka „Mason Jar“ ze zdjęciem lub wybraną grafiką.

 • Słoik do picia z uchem oraz przykrywką
 • Ok. 400 ml pojemności
 • W zestawie ze słomką wielokrotnego użytku
 • Odporny na zadraprania – niezwykle trwały nadruk dzięki zastosowaniu metody druku termotransferowego
 • Wykonany z satynowanego, grubego szkła
 • Odporny na mycie w zmywarce
Filtr
 1. Szklanka z pokrywką

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek szklany

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Szklanka do latte macchiato

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Szklanka słoik ze słomką – zaprojektuj swój słoik z uchem i upiększ go własnym zdjęciem lub nadrukiem

Teraz możesz projektować własne słoiki ze słomką z wybranym zdjęciem lub imieniem online. Wybierz dla siebie tzw. szklankę Mason Jar, czylisłoik do picia ze słomką oraz zaprojektuj na nim indywidualną wiadomość. Z taką wyjątkową szklanką każdy poranek stanie się przyjemniejszy. Wybierz swoje ulubione zdjęcia oraz stwórz nadruk na swoją szklankę ze słomką oraz uchem. Możesz w dziecinnie prosty sposób zaprojektować oraz zamówić słoik z uchem, szklanki na smoothie lub słoiki ze słomką. Jest to ponadto bardzo oryginalny pomysł na serwowanie napojów lub drinków podczas wspólnego grilla. Taka szklanka słoik ze słomką, szklanka z uchem lub po prostu słoik do lemoniady urozmaici każdą imprezę o dodatkowe wrażenia. Stwórz własny kubek szklany ze zdjęciem bezpośrednio online!

Personalizowany słoik do picia z przykrywką lub szklanka na smoothie ze słomką

Szukasz odpowiedniego prezentu dla swoich bliskich? Słoik do różnych przetworów lub tzw. szklanka do smoothie ze słomką i uchwytem? W ten sposób sprawisz obdarowanej osobie ogromną radość, gdyż nie każdy posiada tak indywidualny produkt. Projektowanie takiego słoika ze słomką jest bardzo proste. Ciesz się żywymi kolorami nadruku oraz wysoką jakością jego wykonania. Słoik do picia posiada zakrętkę, jest odporny na wrzątek oraz zadrapania jak i mycie w zmywarce. Obojętnie, jaką wybierzesz nazwę: czy to słoik z uchem, ze słomką, słoik do picia lub dżemu z przykrywką. Daj się zainspirować oraz odkryj wielki wybór wśród licznych szklanek oraz kubków!

Szklanka do lemoniady z uchem lub słoik na dżem z uchwytem i nadrukiem

Stwórz teraz dla siebie lub bliskich swój słoik do picia ze zdjęciem. Dodaj ulubione zdjęcie z wakacji, imię lub dowolną grafikę w pole nadruku oraz zaskocz Ukochanego/Ukochaną niesamowitym prezentem w postaci szklanki ze słomką oraz uchem.W ten sposób zaprojektujesz idealny prezent na święta lub oryginalny prezent na urodziny dla najbliższych. Możesz także projektować szklanki latte macchiato z nadrukiem lub szklanki z grawerem. Podczas tworzenia kubka ze słomką oraz przykrywką, możesz swobodnie puścić wodze swojej fantazji, nie stawiamy Ci podczas projektowania żadnych ograniczeń. Szklanka na smoothie ze słomką jest idealnym pomysłem na prezent oraz ucieszy każdą osobę, która taki podarunek otrzyma.

Zaprojektuj własny słoik do dżemu z uchem oraz własnym zdjęciem

Słoik do picia ze słomką i przykrywką możesz spersonalizować za pomocą kilku kliknięć myszką. Słoik do lemoniady posiada bardzo praktyczny uchwyt oraz nakrętkę, w której znajduje się otwór zabezpieczony silikonem. W ten sposób słomka znajdująca się w zestawie nie jest w stanie się złamać lub zniszczyć. Takie słoiki są znane także jako słoik do lemoniady, szklanka słoik ze słomką lub zwyczajny kubek do lemoniady lub innych napojów. Jeśli wolisz inny wariant, możesz także zaprojektować swoją indywidualną szklankę z grawerem. Szklanka z uchem do lemionady nadaje się także na piknik lub wycieczki w plener. Dzięki personalizacji nikt nie pomyli Twojej szklanki oraz każdy rozpozna, do kogo ten oryginalny słoik należy.