Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz indywidualne etui na iPhone 13 mini z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem

Zaprojektuj swoje oryginalne etui na iPhone 13 mini z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. My naniesiemy nadruk na wybraną przez Ciebie obudowę, dzięki czemu po kilku dniach otrzymasz pokrowiec swoich marzeń!

  • Stwórz indywidualne etui
  • Optymalna ochrona przed uszkodzeniami
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór bezpłatnych szablonów oraz filtrów na Twoje zdjęcia
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Twoje etui z własnym nadrukiem na iPhone 13 mini

Czy chciałbyś zaprojektować etui na telefon i sprawić, by wzbudzało podziw u Twoich znajomych? Nic prostszego! Odkryj różne opcje projektowania na PhotoFancy, aby wydrukować swoje zdjęcie, imię lub indywidualny tekst na etui ochronnym na iPhone'a 13 mini. W ten sposób możesz cudownie podkreślić swoje najpiękniejsze wspomnienie lub pełne miłości przesłanie i przekształcić etui w naprawdę wyjątkowy gadżet. Pożegnaj się z nudą! Dzięki indywidualnemu pokrowcowi pokażesz swoją osobowość i odróżnisz etui na smartfona od wszystkich innych etui na iPhone. Każdego dnia będziesz cieszyć się wyjątkową obudową z Twoim ulubionym zdjęciem. Z PhotoFancy możesz zaprojektować własne etui z nadrukiem na iPhone'a 13 mini za pomocą kilku kliknięć.

Personalizowane etui z własnym zdjęciem na iPhone 13 mini

Zawsze miej przy sobie najlepsze wspomnienia: stwórz etui na iPhone 13 mini z wyjątkowym zdjęciem i ciesz się nim każdego dnia. Niezależnie od tego, czy jest to zdjęcie szczególnie pięknego przeżycia, czy fotografia zbiorowa ze Twoimi bliskimi: na etui na iPhone 13 mini główną rolę odkrywa pięknie prezentujący się nadruk! Czy znasz już popularną twardą obudowę z tworzywa sztucznego ze wzmocnionym tyłem i wysokiej jakości ochroną krawędzi? To dzięki dodatkowej opcji bumper ochraniającej optymalnie boki telefonu. Oferujemy również wszechstronną opcję nadruku. Tutaj Twój motyw zostanie nawet wydrukowany na krawędziach. Ponadto Twoje ulubione zdjęcie będzie niezwykle trwałe dzięki rewelacyjnej jakości wydruku.

Pokrowiec z klapką na iPhone 13 mini z własnym zdjęciem lub imieniem jako idealna ochrona Twojego nowego telefonu

Czy chciałbyś mieć idealną ochronę dla swojego smartfona, a najlepiej z osobistym akcentem? Nadrukujemy na Twój pokrowiec na iPhone 13 mini ulubione zdjęcie lub imię - dokładnie według Twoich życzeń. Twój telefon będzie w pokrowcu zamknięty z wszystkich stron, niczym pamiętnik. Jeszcze większe bezpieczeństwo smartfona zapewnia magnetyczne zapięcie. Dzięki wewnętrznym kieszeniom na karty, dowód osobisty i banknoty najważniejsze rzeczy masz zawsze pod ręką. Na PhotoFancy odkryjesz liczne kreatywne szablony i efekty fotograficzne, dzięki którym możesz puścić wodze fantazji. Zaprojektuj etui zgodnie z własnymi życzeniami ze zdjęciem, imieniem lub ciekawym tekstem. To sprawia, że Twoje etui z klapką naprawdę stanie się unikatem.

Pokrowiec ochronny z nadrukiem: stwórz futerał na iPhone 13 mini

Czy chcesz zaprojektować własne etui na iPhone 13 mini? Wystarczy kilka kliknięć, aby z prosty sposób zmienić etui na iPhone 13 mini w coś wyjątkowego. Projektowanie odbywa się łatwo i bezpośrednio online za pomocą przeglądarki. Wybierz projekt lub kliknij „Projekt bez szablonu”. Zostaniesz przekierowany bezpośrednio do konfiguratora online. Prześlij tutaj własne zdjęcie i odkryj szeroką gamę różnych efektów fotograficznych. A co powiesz na imię lub miłe powiedzenie na etui ochronnym? Wykaż się kreatywnością i stwórz swój nadruk, a my wydrukujemy je na Twoim wyjątkowym etui z własnym zdjęciem na iPhone'a 13 mini - oczywiście zgodnie z Twoimi życzeniami i pomysłami. Produkt końcowy możesz wyświetlić w dowolnym momencie w podglądzie produktu. Po wykonaniu nadruku, pokrowiec na telefon jest zwykle gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin.