Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz oryginalne etui ze zdjęciem na Samsung Galaxy S20 Ultra

Zaprojektuj indywidualny unikat! Zaprojektuj na stronie PhotoFancy w szybki i prosty sposób Twoje indywidualne etui na Samsung Galaxy S20 Ultra z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem.

  • Stwórz indywidualne etui na telefon
  • Dodatkowa ochrona dzięki opcji bumper
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj bezpłatnie swoje zdjęcia
  • Doskonała jakość wydruku Twoich zdjęć
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy S20 Ultra

Niezależnie od tego, czy jest to Twój osobisty oraz stylowy unikat, czy też niespodzianka dla bliskich - indywidualne etui na Samsung Galaxy S20 Ultra to oryginalne akcesorium dla każdego. Dzięki stronie Photofancy możesz szybko i łatwo zaprojektować własne etui na Galaxy i wydrukować je z wybranym zdjęciem. Od wspólnego, rodzinnego zdjęcia oraz zabawnych fotografii z ostatnich wakacji po romantyczne zdjęcie z ukochaną – Twojej wyobraźni nie stawiamy żadnych granic. Co ciekawe: dzięki etui z nadrukiem na Samsung Galaxy S20 Ultra nie tylko podkreślisz swoją osobowość. Chroni ono Twój telefon komórkowy również optymalnie przed zarysowaniami, kurzem oraz zabrudzeniami.

Pokrowie ochronny ze zdjęciem lub imieniem na Samsung Galaxy S20 Ultra

Prawdziwym klasykiem wśród pokrowców na telefony jest twarda obudowa. Z nami możesz zaprojektować własne, stabilne etui na telefon. Opcjonalnie możesz wybrać opcję bumper, która dodatkowo zabezpieczy Twój telefon. Gumowe krawędzie zapewniają doskonałą ochronę przed pęknięciem oraz zarysowaniem. Jeśli chcesz zaprojektować obudowę na Samsung Galaxy S20 Ultra, jesteś na właściwej stronie. Drukujemy Twój nadruk, który będzie absolutnie odporny na zarysowania Dzięki temu możesz cieszyć się indywidualną obudową ze zdjęciem przez długi czas.

Personalizowany futerał z klapką i nadrukiem na Samsung Galaxy S20 Ultra

Doskonałą oraz wszechstronną ochronę oferuje również etui z klapką na Samsung Galaxy S20 Ultra ze zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem. Dzięki pełnokolorowemu i głębokiemu procesowi nadruku tkanin, Twoje zdjęcie jest drukowane bezpośrednio na etui i jest odporne na wytarcie. Wewnętrzne kieszenie oferują wystarczająco dużo miejsca na karty kredytowe lub dowód osobisty. Zamykasz obudowę smartfona jak notatnik za pomocą praktycznego zapięcia magnetycznego.

Instrukcja: Projektowanie indywidualnego etui ze zdjęciem na Galaxy S20 Ultra

Na naszej stronie możesz szybko i łatwo zaprojektować własną obudowę na Samsung Galaxy S20 Ultra. Projektowanie działa bezpośrednio online, więc nie musisz pobierać żadnego specjalnego oprogramowania. Najpierw wybierz jeden z naszych licznych, kreatywnych szablonów lub kliknij „Projektuj bez szablonu”. Nastąpi automatyczne przekierowanie do konfiguratora. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wpisać imię lub wybrany tekst i wprowadzić dalsze zmiany. Przez cały czas możesz zobaczyć, jak wygląda etui na Samsung Galaxy S20 Ultra jako produkt końcowy. Po złożeniu zamówienia nadrukujemy obudowę zgodnie z Twoimi życzeniami i pomysłami. Pokrowiec ze zdjęciem jest zwykle gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin. W ten sposób Twoja nowa obudowa na Samsung Galaxy S20 Ultra będzie wkrótce u Ciebie.