Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielne projektowanie budzika ze zdjęciem – przygotowanie spersonalizowanych budzików z własnym zdjęciem

Zlecanie nadruku zdjęcia na fotobudziku. Na PhotoFancy możesz teraz samodzielnie zaprojektować własny fotobudzik i zlecić wykonanie na nim nadruku swojego ulubionego zdjęcia. Twoje zdjęcie możemy wydrukować na budziku o kształcie prostokątnym lub budziku w kształcie serca!

  • Samodzielnie zaprojektuj spersonalizowany budzik ze zdjęciem
  • Wspaniała jakość druku Twojego motywu
  • Duży wybór kolorów i wzorów
  • Dostępne są dwie wersje: romantyczna w kształcie serca i prostokątna
  • Precyzyjny mechanizm kwarcowy z funkcją budzika
  • Wykonany z eleganckiego szkła akrylowego
  • Starannie wykonane wskazówki
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektowanie budzika z własnym zdjęciem w postaci prostokątnego zegara albo zegara w kształcie serca

Porannej pobudki nie możemy niestety odwlekać w nieskończoność, nawet jeśli jesteśmy gotowi przekupić zegary. Pocieszeniem jest jednak to, że po otwarciu oczu możemy nacieszyć się ich ładnym widokiem. Na PhotoFancy możesz specjalnie na tę okazję samodzielnie zaprojektować spersonalizowany budzik biurkowy i zlecić wykonanie na nim swojego najpiękniejszego zdjęcia z wakacji. Aby Twój spersonalizowany budzik biurkowy ze zdjęciem stanowił odpowiednią oprawę Twojego pokoju, możesz zaprojektować go prawie w całości. Wybierz najpierw kształt budzika. Do wyboru masz wersję prostokątną albo wersję w kształcie serca z motywem, która idealnie nadaje się na fotoprezent. W tym miejscu trzeba zaznaczyć, że „krawędzie” budzika biurkowego są zaokrąglone, a budzik-serce bynajmniej nie jest rozrusznikiem, lecz zegarem w kształcie serca. Obie wersje sprawdzą się jako fotoprezenty, przy czym wersja sercowa niesie ze sobą duży ładunek uczuciowy. Dla siebie możesz zaprojektować budzik biurkowy. Kto woli sprawdzać czas patrząc na ścianę, ten za sprawą zegara drewnianego może doświadczyć naturalnej aury u siebie w domu.

Samodzielne projektowanie budzika biurkowego ze zdjęciem lub imieniem

Swój radiobudzik możesz samodzielnie zaprojektować, wykorzystując własne zdjęcie lub motyw imienny. W ten sposób możesz przygotować nie tylko budzik w kształcie serca, ale także wersję prostokątną. Nieważne, na który z nich się zdecydujesz, w obu przypadkach masz do dyspozycji te same możliwości projektowania. Zabawę w projektanta możesz rozpocząć bezpośrednio w przeglądarce, tworząc spersonalizowany budzik biurkowy ze zdjęciami albo motywem imiennym. Jeśli przy projektowaniu korzystasz z własnego pliku zdjęciowego, którego zawartość chcesz wydrukować na budziku w kształcie serca, możesz użyć licznych filtrów albo umieścić swoje zdjęcie w ramce. Swoje zdjęcie możesz także wydrukować na budziku biurkowym, nie poddając je żadnej obróbce. W przypadku motywów imiennych budzik w kształcie serca projektujesz w ten sposób, że wybierasz sobie odpowiednie zdjęcie i umieszczasz w nim wybrane imię. Podobnie jak w przypadku kubków z imieniem imię nie jest umieszczane w motywie w formie zwykłego tekstu, lecz w postaci elementów graficznych, np. płatków róż lub ziaren kawy, które układają się w wybrane przez Ciebie imię.

Zlecanie nadruku na budziku biurkowym ze zdjęciem metodą druku bezpośredniego na szkle akrylowym

Nieważne, czy Twoje zdjęcie mamy wydrukować na budziku w kształcie serca czy na radiobudzik w wersji prostokątnej. W obu przypadkach nadruk wykonujemy na szkle akrylowym. Fotoprezenty, które mają wydawać się bardziej eleganckie, zawdzięczają swoją wyjątkowość wysokiej jakości druku, która możliwa jest dzięki metodzie druku bezpośredniego. Podobnie jak w przypadku innych produktów wykonanych ze szkła akrylowego Twój motyw nadrukowany na budziku ze zdjęciem w kształcie serca cieszy oko soczystymi kolorami i ostrością kształtów. W przeciwieństwie do klasycznych obrazów ściennych budzik ze zdjęciem wyposażony jest w podstawkę. Dzięki temu Twój spersonalizowany budzik ze zdjęciem możesz postawić na biurku albo na stoliku nocnym. Wystawienie budzika w kształcie serca ze zdjęciem na działanie promieni słonecznych nie stanowi dla niego zagrożenia, ponieważ zegar jest odporny na promienie UV, dzięki czemu Twoje zdjęcie nie wyblaknie.