Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui z nadrukiem na iPad Air

Projektuj etui ze zdjęciem na iPad Air. Na PhotoFancy możesz zaprojektować spersonalizowane etui dla iPad Air. Stwórz personalizowane oraz indywidualne etui z nadrukiem własnych zdjęć na praktycznym etui i wykorzystuj go jako stojak na tablet!

  • Zaprojektuj etui na tablet iPad Air
  • Z funkcją stojaka na prezentację z 3-stopniową regulacją
  • Wspaniała jakość nadruku (druk tekstylny)
  • Dopasowane do otworów na aparat i inne złącza
  • Wysokiej jakości skóra ekologiczna
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na iPad Air

Ciągle szukasz prezentu dla osoby, która czytając wiadomości na swoim tablecie iPad Air chętnie pije piwo lub kawę? Na PhotoFancy możesz projektować spersonalizowane prezenty w postaci kufla do piwa lub filiżanki i zlecić na nich wykonanie nadruku. Ponieważ tablety i napoje to niezbyt fortunne połączenie, powinieneś od razu zaprojektować pasujący pokrowiec na tablet iPad Air oraz podarować je bliskiej osobie w prezencie - możesz zaprojektować go także dla siebie. Do personalizacji możesz użyć własnego zdjęcia lub sporządzić motyw MagicName. W obu przypadkach możesz skorzystać z dodatkowych opcji projektowania. Jeśli chcesz zaprojektować etui ochronne z własnym zdjęciem, możesz wybrać kilka zdjęć, stworzyć z nich kolaż, a następnie zlecić wykonanie ich nadruku na dużym pokrowcu do tabletu iPad Air. Etui ze zdjęciem na iPad Air posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję. Dzięki stoperom tablet możesz ustawić pod trzema różnymi kątami i wykorzystać np. do czytania bez konieczności trzymania go w dłoni.

Indywidualne foto-etui dla iPad Air

Pokrowiec do tabletu iPad Air ze zdjęciem wykonany jest ze skóry ekologicznej i jedwabiście miękkiej tkaniny. Ponieważ do produkcji pokrowca z własnym zdjęciem użyto wodoodpornych materiałów, nadaje się do zabezpieczenia tabletu przed rozlanymi napojami, zarysowaniami i wgnieceniami. Pokrowiec do tabletu iPad Air chroni go całkowicie przed typowymi zagrożeniami. Elastyczna skóra ekologiczna zabezpiecza go przed uszkodzeniem spowodowanym upadkiem ze stołu oraz zawartością filiżanki, którą niechcący odstawimy na pokrowcu ze zdjęciem. Etui z własnym zdjęciem na iPad Air możesz czyścić za pomocą wilgotnej ściereczki. Zarówno materiał, z którego wykonany jest pokrowiec do tabletu iPad Air, jak i wydrukowane i przez Ciebie zaprojektowanie zdjęcie, są odporne na ścieranie i wilgoć.

Etui na iPad Air z nadrukiem

Zlecając nam wykonanie nadruku na pokrowcu do tabletu iPad Air, możesz być pewny, że otrzymasz produkt o wysokiej jakości druku, do którego produkcji wykorzystamy całe nasze doświadczenie drukarskie. Pokrowiec na tablet ze zdjęciem specjalnie wykonany jest z różnych materiałów, aby etui stanowiło nie tylko optymalną ochronę Twojego tabletu iPad Air, ale także po to, aby nadruk był wysokiej jakości. Nadruk na etui ochronnym wykonujemy metodą tekstylnego druku transferowego w taki sam sposób jak w przypadku koszulek z długim rękawem. Oznacza to, że nie naklejamy na nim folii, lecz bezpośrednio farbujemy włókna pokrowca. Właśnie dlatego na zewnętrznej stronie klapki znajduje się nakładka tekstylna. Dzięki temu możesz zaprojektować etui na tablet iPad Air, którego nadruk jest wytrzymały i odporny na ścieranie i zarysowania.