Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj kubek do kawy z grawerem

Na stronie Photofancy możesz zaprojektować indywidualny kubek z grawerem. Wybierz dowolny grawer w postaci imienia, zdjęcia lub tekstu i zaskocz najbliższych pięknym prezentem!

  • Kubek do kawy z indywidualnym grawerem
  • Gumowa, matowa powierzchnia
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Pojemność 300 ml
  • Precyzyjny grawer laserowy
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Indywidualny kubek z grawerem – idealny pomysł na prezent

Szukasz prezentu, który będzie jedyny w swoim rodzaju oraz idealnie dopasowany do obdarowywanej osoby? Wszystko zależy oczywiście od okazji oraz relacji do osoby, która ma otrzymać dany prezent. Bliscy znajomi oraz krewni zawsze ucieszą się z fotofiliżanek lub fotokubków, aby móc wspominać najpiękniejsze chwile wpatrując się w swój podarunek. Dla kolegów lub koleżanek z pracy odpowiednie są stylowe kubki w metalicznych kolorach, np. złoty kubek do kawy lub srebrny kubek do kawy z wybranym szablonem imiennym. W przypadku specjalnych okazji jak np. okrągłe urodziny, rocznica czy ślub, możesz zdecydować się na szklanki z grawerem. Upiększone indywidualnym grawerem szklanki wyglądają niezwykle elegancko co sprawia, że są bardzo popularnym prezentem na różne okazje. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest oczywiście oryginalny kubek z grawerem. Szczególnie na urodziny, parapetówki lub z okazji Walentynek jest kubek z imieniem w postaci graweru świetnym oraz wyjątkowym pomysłem na prezent, który spodoba się każdemu!

Kubek z własnym grawerem: Twój personalizowany kubek z imieniem lub wybranym zdjęciem

Masz możliwość zamówienia oraz zaprojektowania kubka z grawerem online na stronie Photofancy. Tworzenie kubka z grawerem jest dziecinnie proste oraz nieskomplikowane. Nie musisz zatem ściągać specjalnego oprogramowania oraz możesz od razu rozpocząć projektowanie. Najpierw wybierasz jedno z naszych licznych szablonów imiennych. Od nowoczesnych do klasycznych poprzez nietypowe i zadziwiające szablony oferujemy wszystko czego potrzebujesz, aby zaprojektować swój niepowtarzalny unikat. Możesz także stworzyć swój indywidualny kubek wybierając opcję „Dodaj własne zdjęcie”. Przekierujemy Cię prosto do konfiguratora, gdzie możesz wpisać dany tekst lub wybrane imię. W międzyczasie możesz dokonywać różnych zmian, aby wygląd kubka odpowiadał Twoim życzeniom. Gdy stwierdzisz, że kubek z grawerem spełnia w stu procentach Twoje oczekiwania, składasz zamówienie a my naniesiemy wybrany przez Ciebie grawer na kubek.

Kubek z grawerem: Wyjątkowy fotokubek do kawy na idealny początek dnia

Na Photofancy kubek „grawer“ jest dostępny w przystępnej cenie i jednocześnie jest świetnej jakości. Grawer na kubku do kawy powstaje w procesie komputerowego, precyzyjnego wypalania laserem. Przerysowuje on z wielką starannością wszystkie kontury Twojego szablonu, tworząc tym samym niesamowity efekt końcowy. Kubek z grawerem jest zatem niezwykle wytrzymały. Kubek wyjątkowo przekonuje swoim wyglądem. Matowo-gumowa powierzchnia oraz biały grawer sprawiają, że wygląda nadzwyczajnie. To sprawia, że kubek do kawy z grawerem w postaci zdjęcia lub tekstu staje się nie tylko praktycznym towarzyszem na codzień, lecz jest również niespotykanym prezentem dla bliskiej osoby. Z takim kubkiem każdy rozpoczyna dzień z szerokim uśmiechem na twarzy!