Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Indywidualne projektowanie ramek na zdjęcia w postaci sztalugi z własnym zdjęciem

Samodzielne projektowanie ramek na zdjęcia ze szkła akrylowego lub z płótna i nadrukowywanie na nich własnego zdjęcia, imienia lub logo: W PhotoFancy możesz własne zdjęcie na ramce ─ na biurko, do recepcji, czy jako pomysł na prezent.

  • Samodzielnie zaprojektuj ramkę na zdjęcia z własnym zdjęciem
  • Możliwość projektowania w pozycji pionowej i poziomej
  • Dostępne jako ramka na zdjęcia z płyty akrylowej lub z płótna na sztaludze
  • Znakomity 6-kolorowy druk dla perfekcyjnych odcieni skóry lub pasteli
  • Wykonanie materiałowe wysokiej jakości
Filtr
  1. Zdjęcie na sztaludze

    229,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Ramka na zdjęcia na biurko

Zdjęcia osadzone w ramkach upiększają ściany i biurka, ale mają jedną wadę: przykrywają większą część powierzchni zdjęć o mniejszym formacie. Nasze ramki na zdjęcia ze szkła akrylowego lub płótna możesz ustawiać na półkach w taki sam sposób, jak tradycyjne ramki, z jedną tylko różnicą: niczego na zdjęciach nie zakryją. Nie ma ani żadnej odciągającej uwagi ramki, ani żadnej szklanej płyty, pod którą tworzą się pęcherzyki powietrza. Zamiast tradycyjnych ramek i szklanych płyt używamy albo płótna, albo płyty ze szkła akrylowego, na których możemy nadrukować bezpośrednio Twoje zdjęcie. Wyobraź sobie swoją ramkę do zdjęć w postaci fotopłyty ze szkła akrylowego albo zdjęcia na płótnie w odpowiednim rozmiarze, pasującym na biurko albo z delikatną podstawką lub sztalugą do ustawienia. Tak zaprezentowane zdjęcie jest uniwersalną dekoracją i sprawdza się, jako prezent na różne okazje. Dzięki takim zdjęciom Twoja druga połówka jest zawsze przy Tobie, możesz ją „ustawić” np. w pięknej ramce portretowej na biurku w pracy. Ramki na zdjęcia możesz też zaprojektować samodzielnie, np. ze zdjęciami wnuków i obdarować nimi babcię z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Babcie uwielbiają takie prezenty bożonarodzeniowe! Ramki z własnymi zdjęciami do ustawienia na półkach są popularne nie tylko w obszarze prywatnym. Są równie często używane w sferze publicznej – jako tabliczki informacyjne lub imienne ustawiane na biurkach lub recepcji.

Samodzielnie zaprojektuj ramkę na zdjęcia z własnym zdjęciem

Aby samodzielnie zaprojektować ramkę na zdjęcia, nie musisz robić wiele. Możesz załadować własne zdjęcie albo poprawić je w PhotoFancy, albo też wybrać motyw z imieniem. We wszystkich trzech przypadkach stworzymy Twoją ramkę na zdjęcia w taki sposób, w jaki sobie tego życzysz. Jeśli dokładnie wiesz, jak ma wyglądać Twoja ramka na zdjęcia z własnym motywem i miałeś już okazję samodzielnie obrabiać zdjęcia, możesz sam obrobić swoje własne zdjęcie, logo, infografikę lub każdy dowolny motyw, a następnie załadować je bezpośrednio w formacie JPG. Swoją ramkę na zdjęcia z własnym zdjęciem możesz zaprojektować też w przeglądarce za pomocą naszego asystenta projektowania i dołączyć do zdjęcia np. kreatywne ramki, poprawić nasycenie barw lub wybrać gotowy motyw – bez konieczności ściągania dodatkowego programu. Samodzielne projektowanie ramek na zdjęcia z motywami z imieniem jest również bardzo proste: Wybierasz po prostu jeden z naszych motywów z imieniem i wprowadzasz swoje imię lub innych krótki tekst ─ klikasz na tekst i od razu jest widoczny w motywie.

Ramka na zdjęcia do ustawienia na półce z własnym zdjęciem w kilku różnych wersjach

Twoja ramka na zdjęcia jest dostępna w wersji ze szkła akrylowego z podstawką lub z płótna osadzonego na sztaludze o odpowiednich wymiarach. Ponieważ ustawiając zdjęcia na półkach mamy zwykle ograniczoną przestrzeń, ramki do zdjęć dostępne są w różnych rozmiarach, od 17 x 12 cm do formatu maks. A4. Dzięki temu masz do dyspozycji 624 cm2 na swojej ramce na zdjęcia, które może dowolnie zaprojektować, czy to w pozycji pionowej, czy poziomej. W przypadku ramki z płótnem na sztaludze napinamy na ramie z drewna wysokiej jakości płótno, które zadrukowywane jest również na krawędziach. Druk oddaje intensywność kolorów, ale nie odbija światła. Natomiast w przypadku ramek do zdjęć ze szkła akrylowego, powierzchnia ma wysoki połysk. Zdjęcie nadrukowywane jest na odwrotnej stronie przezroczystej płyty akrylowej, dzięki czemu uzyskuje się efekt 3D. Zarówno szkło akrylowe, jak i płótno, są odporne na działanie światła, dzięki czemu kolory pozostają przez długi czas błyszczące.