Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj własne etui ze zdjęciem na różne modele Huawei

Zadrukuj pokrywę tylną własnym motywem: zleć na PhotoFancy nadrukowanie zdjęcia lub motywu na własnym etui do swojego telefonu Huawei. Motyw możesz zaprojektować bezpośrednio w przeglądarce, a potem zlecić jego wydrukowanie na pokrywie tylnej telefonu bądź na jego etui z klapką.

  • Etui na smartfony z własnym zdjęciem i tekstem
  • Wspaniała jakość druku zdjęciowego
  • Dostępne dla wszystkich powszechnie znanych modeli Huawei
  • Duży wybór pomysłowych wzorów
  • Etui chroni Twój telefon komórkowy przed zabrudzeniem i uszkodzeniami
  • Nowość: uniwersalne pokrowce na telefon do wielu znanych modeli smartfonów
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj case na telefon Huawei z własnym zdjęciem

Smartfony Huawei są tak popularne ze względu na ich świetny stosunek ceny do usług. Z tego powodu pojawił się na rynku nie tylko jeden model marki Huawei, lecz kilka. Na PhotoFancy znajdziesz wszystkie powszechnie znane modele Huawei, na które możesz w bardzo prosty sposób zaprojektować odpowiednie obudowy na Huawei. Na wszystkie smartfony, w tym na etui z nadrukiem Huawei P30, możesz także stworzyć własną obudowę z klapką i własnym zdjęciem. Gdy projektujesz etui na Huawei P30 Pro ze zdjęciem, etui na Huawei P30 lite oraz etui na Huawei P20 można zadrukować obudowę w całości, także na krawędziach.

Stwórz personalizowane etui z nadrukiem lub zdjęciem na Huawei

Jeśli chcesz zaprojektować etui z nadrukiem na Huawei, możesz wybrane zdjęcie zaprojektować bezpośrednio w przeglądarce bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. W tym celu należy jedynie załadować zdjęcie i zaprojektować bezpośredni nadruk na etui. Jeśli chcesz zaprojektować etui ochronne dla Huawei, możesz dodatkowo obrobić swoje zdjęcie umieszczając je w ramce. Możesz także wykorzystać jeden z naszych gotowych szablonów i stworzyć tym samym nadruk na tylnej pokrywie swojego telefonu Huawei.

Indywidualny pokrowiec ochronny na Huawei

Jeśli chcesz zaprojektować etui na telefon Huawei, możesz wybrać albo wersję etui z klapką albo pokrywę tylną, która pasuje do większości modeli. Futerał z klapką wykonany jest ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym, na przedniej stronie klapki posiada pole z materiału, na którym drukowane jest zdjęcie bądź motyw. Jeśli chcesz zaprojektować etui z klapką i nadrukiem na Huawei, do dyspozycji masz całą przednią stronę. Nadruk na etui na telefon wykonywany jest w tej samej technologii co nadruk na koszulkach: na etui nie nakleja się folii, lecz farbuje włókna materiałowe bezpośrednio samym motywem. Następnie Twój smartfon Huawei wkładany jest w mocowania obudowy i mocno się w niej osadza – nawet wówczas, gdy projektujesz duże etui na Huawei. Etui z klapką można też używać jako portfela. Takie etui posiada wewnątrz kilka przegródek na karty. Etui na telefon z własnym zdjęciem zamykane jest za pomocą praktycznego zapięcia na magnes. W przypadku tylnej pokrywy nie dołącza się do telefonu etui, lecz wymienia tylną część. Twoje zdjęcie drukowane jest bezpośrednio na pokrywie z tworzywa sztucznego, pokrywa dostępna jest w kolorze czarnym bądź białym.

Stwórz obudowę dla Huawei z nadrukiem

Zaprojektuj etui na różne modele telefonu Huawei. Jeśli chcesz stworzyć etui ochronne dla swojego telefonu Huawei, zapewniamy Cię, że produkowane przez nas obudowy na telefon Huawei ze zdjęciem dopasowane są precyzyjnie do każdego telefonu. Nowoczesny oraz najnowszy model Huawei Mate 20 pasuje dokładnie tak samo do swojego etui jak w przypadku Huawei Mate 20 lite. Nawet jeśli chcesz zaprojektować etui na Huawei Mate 20 Pro, będzie ono odpowiednim wyborem dla Twojego smartfona. Etui z klapką z własnym zdjęciem idealnie chroni dany model telefonu, nie zasłaniając przy tym żadnych wyjść bądź złączy aparatu. To samo dotyczy pokryw tylnych z własnym zdjęciem. Nasze etui ze zdjęciem do Huawei pasuje do danego modelu smartfona Huawei jak pokrywa oryginalna – tyle że z Twoją fotografią.