Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem lub imieniem na iPhone 12 Pro

Zamień swój pokrowiec w stylowy unikat. Z PhotoFancy możesz szybko oraz łatwo zaprojektować etui z własnym nadrukiem na iPhone 12 Pro. My naniesiemy dla Ciebie nadruk w postaci zdjęcia, imienia lub dowolnego tekstu.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Znakomita jakość wydruku zdjęć
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lulb tekstem
  • Edytuj swoje zdjęcia bezpłatnie online
  • Idealna ochrona Twojego telefonu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Indywidualne etui z nadrukiem na iPhone 12 Pro

Spraw, aby Twój smartfon stał się osobistym unikatem oraz stwórz własne etui z Twoim nadrukiem w postaci zdjęcia, imienia lub tekstu. Dzięki PhotoFancy możesz szybko i łatwo zaprojektować własne, indywidualne etui na iPhone 12 Pro. Dzięki spersonalizowanemu etui na telefon nie tylko nadajesz swojej komórce osobisty charakter, ale także chronisz ją przed pęknięciami i innymi uszkodzeniami. Dzięki temu możesz cieszyć się swoim iPhonem 12 Pro przez długi czas. Wybór motywu zależy wyłącznie od Ciebie. Prześlij swoje ulubione zdjęcie i zawsze miej pod ręką swoje ukochane oraz najbliższe Ci osoby lub wyjątkowe chwile. Odkryj wiele kreatywnych szablonów, dzięki którym możesz umieścić swoje imię lub cytat na pokrowcu. Cokolwiek zdecydujesz: wyjątkowe etui na iPhone z pewnością wywoła uśmiech na Twojej twarzy każdego dnia.

Fotoetui, futerał lub pokrowiec z klapką: Nasze obudowy na iPhone 12 Pro

Jeśli chcesz zaprojektować własne etui na iPhone 12 Pro, mamy do dyspozycji różne pokrowce. Oryginalne etui z tworzywa sztucznego to prawdziwy klasyk. Wzmocniony metalem tył zapewnia stabilność. Opcja bumper zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniami, chroniąc krawędzie telefonu. Świetną alternatywą jest pokrowiec z klapką do iPhone’a 12 Pro z własnym zdjęciem. Otacza Twój telefon jak notatnik i zamyka go magnetycznym zapięciem. Zapewnia doskonałą oraz wszechstronną ochronę. Szczególnie praktyczne są wewnętrzne kieszenie na karty oraz dowód, dzięki którym najważniejsze rzeczy masz zawsze pod ręką.

Personalizowana obudowa ochronna na iPhone 12 Pro z własnym nadrukiem

Wybrany pokrowiec nadrukujemy dokładnie według Twoich życzeń. W ten sposób powstaje indywidualne etui z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem.  Obudowa imponuje olśniewającą jakością wydruku fotograficznego. Dzięki opcjonalnemu, wszechstronnemu nadrukowi Twoje zdjęcie wychodzi aż na krawędzie pokrowca, dzięki czemu Twoje zdjęcie wygląda jeszcze efektownie. Do etui z klapką używamy nadruku tekstylnego, w którym barwione są włókna. Oznacza to, że możesz cieszyć się trwałym oraz odpornym na ścieranie nadrukiem.

Instrukcja: Tak zaprojektujesz swoje etui na iPhone 12 Pro

Dzięki PhotoFancy możesz szybko i prosto zaprojektować online swoje indywidualne etui na iPhone'a 12 Pro. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, etui tworzysz bezpośrednio poprzez przeglądarkę online. Najpierw zdecyduj się na jeden z naszych projektów lub kliknij na "projekt bez szablonu". Następnie automatycznie przekierujemy Cię do konfiguratora online. Tutaj wpisujesz swoje imię lub wybrany tekst, przesyłasz swoje zdjęcie i możesz dokonać dalszych zmian. Pokrowiec ochronny można zobaczyć jako produkt końcowy w podglądzie. Po złożeniu zamówienia nadrukujemy etui na telefon dokładnie według Twoich życzeń. Z reguły obudowa z własnym zdjęciem jest gotowa do wysyłki w ciągu 24 godzin. Dzięki temu już po kilku dniach będziesz trzymać w swoich rękach osobisty unikat.