Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj imienne podkładki na stół i foto-podkładki stołowe

Zaprojektuj podkładkę na stół z własnym zdjęciem. Wykreuj poranny nastrój przy śniadaniu. Samodzielne zaprojektowanie podkładek na stół ze zdjęciem jest bardzo proste, musisz jedynie pobrać ulubioną fotografię i zlecić nam zadrukowanie Twojej podkładki.

  • Podkładki stołowe zadrukowane Twoim motywem i tekstem
  • Odporne na zarysowania i nadające się do mycia
  • Twoje zdjęcie za przezroczystą płytą z mlecznego szkła lub na białym tworzywie sztucznym
  • Optymalny format: 390 mm x 290 mm
  • Znakomity 6-kolorowy druk bezpośredni dla perfekcyjnych odcieni skóry i odcieni pośrednich
  • Dostępne także jako papierowe podkładki na stół wykonane z wysokiej jakości materiału
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Podkładka stołowa z imieniem lub zdjęciem na każdą okazję

Podkładki stołowe ze zdjęciem znakomicie nadają się na prezent dla babci, rodziców lub partnera/partnerki. Gdy wnuki śmieją się przy stole, na którym błyszczy Twoje własne zdjęcie ślubne, dobra atmosfera przy jedzeniu gwarantowana! Jeżeli chcesz samodzielnie zaprojektować maty na stół, potrzebujesz własnego zdjęcia, ale możesz także wybrać gotowy motyw z naszego zbioru. Tropikalny krajobraz na podkładce wprowadzi prawdziwy urlopowy nastrój przy stole. Nasz podgląd pokaże Ci, jak będzie wyglądała Twoja gotowa foto-podkładka na stół. Możesz samodzielnie zaprojektować swoją podkładkę na stół z nadrukiem, wpasowując swój własny motyw w ramkę, a dzięki naszej funkcji MagicName możesz wprowadzić krótki tekst lub imię. Samodzielne wykonanie podkładek jest dziecinnie proste! Do indywidualnych foto-podkładek stołowych pasuje także samodzielnie zaprojektowany wazon na kwiaty– dla nadania jeszcze większego stylu na nakrytym stole. Podkładka stołowa upiększy nie tylko codzienny dzień. U nas otrzymasz także zadrukowane podkładki stołowe z mocnego papieru z rabatem ilościowym na najbliższą dużą imprezę.

Samodzielnie zaprojektuj imienną podkładkę na stół

Podkładka stołowa wygląda dobrze nie tylko ze zdjęciem. Dzięki naszej funkcji MagicName możesz zaprojektować swoją matę na stół z imieniem lub krótkim tekstem. W tym celu musisz tylko wybrać motyw z naszego zbioru i dodać tekst na podkładkę. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawi się on w motywie, którym następnie zadrukujemy Twoje podkładki stołowe. Możesz wypróbować różne motywy i powiedzonka. Dla Twojej podkładki na stół mamy motywy romantyczne, zabawne i wiele, wiele więcej. Twój motyw, wybrany na imienną podkładkę stołową, będzie także dobrze wyglądać na pasujących do niego imiennych filiżankach lub  deseczkach śniadaniowych.

Wysokiej jakości foto-podkładki na stół

Twoją foto-podkładkę stołową wydrukujemy w wyjątkowo wysokiej jakości. Podkładkę na stół wykonamy z tworzywa sztucznego, co ma tę zaletę, że nie trzeba jej prać ani prasować, aby Twój nakryty stół wyglądał zawsze idealnie. Twoja podkładka stołowa jest łatwa do mycia, odporna na zarysowania i dzięki temu zawsze w dobrej formie  ☺. Twoja podkładki stołowe zadrukujemy wysokiej jakości farbami. Przy podkładce na stół ze zdjęciem możesz również wybrać, czy chcesz mieć zdjęcie superwyraźne czy pod płytą z mlecznego szkła. W obu przypadkach Twoja podkładka na stół z nadrukiem będzie prawdziwym hitem!