Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz szklaną deskę śniadaniową ze zdjęciem lub imieniem i zamów gotowy projekt

Deska do krojenia ze szkła z własnym zdjęciem lub imieniem. Tutaj możesz samodzielnie zaprojektować swoją deskę śniadaniową! Wybierz motyw i rozmiar, a my nadrukujemy Twój projekt na szklaną deskę do krojenia.

  • Twoje zdjęcie lub imię w znakomitej jakości druku na szkle
  • Szkło o grubości 4 mm o strukturalnej powierzchni
  • Absolutnie odporna na zarysowania i nadająca się do mycia w zmywarce
  • Zwiększona czystość barw, intensywność zabarwienia i optyka 3D dzięki efektowi soczewki
  • Antypoślizgowa dzięki czterem gumowym nóżkom
  • Druk na tylnej stronie – aby deska nadawała się do kontaktu z żywnością: brak kontaktu farb drukarskich z powierzchnią
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj deskę kuchenną z własnym obrazem dla lepszego nastroju przy śniadaniu

To pocieszy nawet prawdziwą poranną marudę: samodzielnie zaprojektuj szklaną deskę śniadaniową ze zdjęciem i zamów gotowy produkt do domu. Co może bardziej pomóc podczas budzenia niż najpiękniejsze zdjęcie z urlopu na śniadaniowym stole? Tutaj możesz bardzo łatwo sam wykonać foto-deskę do krojenia: Załaduj zdjęcie lub obraz, a my zadrukujemy nim szklaną deskę śniadaniową. Lub wykorzystaj do tego jeden z naszych obrazów i wpleć imię w wybrany motyw. W ten prosty sposób możesz zlecić stworzenie własnej, spersonalizowanej deski śniadaniowej! Foto-deski wspaniale nadają się także na foto-prezenty. Osoby przygotowujące śniadanie z pewnością docenią samodzielnie zaprojektowaną szklaną deskę śniadaniową ze zdjęciem! Do tego możesz dopasować także kubek termiczny z ulubionym obrazem – gdyby śniadanie miało trwać trochę dłużej… Jeśli chcesz delektować się obfitym śniadaniem z rustykalnej deski śniadaniowej – zaprojektuj u nas swój indywidualny grawer!

Samodzielnie zaprojektuj szklaną deskę do krojenia ze zdjęciem na każdą okazję

Foto-deska do krojenia nadaje się nie tylko do przyrządzania śniadań. Szklana deska z nadrukiem jest piękna i zarazem praktyczna, także podczas serwowania posiłków. Przy projektowaniu możesz wybierać między dwoma różnymi rozmiarami: standardowym i rozmiarem XL. Dzięki temu samodzielnie stworzysz deskę śniadaniową ze zdjęciem na każdą okazję. Co powiesz na przykład na szklaną deskę do serów w rozmiarze XL ze zdjęciem kawałka sera? Do Twojej foto-deski do krojenia możesz także dobrać także motyw z wędliną, jeżeli chcesz ją wykorzystywać na przykład jako tackę do wędlin. Przy projektowaniu deski śniadaniowej Twoja fantazja nie jest niczym ograniczona!

Deska do krojenia ze zdjęciem w trwałej jakości

Istnieje wiele możliwości nadruków na Twojej szklanej desce śniadaniowej: możesz zadrukować ją od góry lub od dołu. Wada wierzchniego druku okazuje się natychmiast widoczna: foto-deska do krojenia z czasem będzie miała coraz więcej nacięć, a obraz powoli będzie się odklejał – cała praca projektowa na darmo. Dlatego Twoją szklaną deskę śniadaniową z nadrukiem będziemy zadrukowywać od dołu – w końcu jest wykonana z przezroczystego szkła. Dzięki temu będziesz zawsze widział swój motyw, który będzie chroniony przed rysami i nacięciami. Ponadto powierzchnia szkła sprawia wrażenie, że motyw wydaje się bardziej klarowny, a kolory bardziej intensywne. Dodatkowo zyskasz efekt 3D na Twoim zdjęciu, jak przy zdjęciu na  szkle akrylowym. W przypadku naszych szklanych desek do krojenie z nadrukiem zadrukowujemy szkło o strukturalnej powierzchni o grubości 4mm. Dzięki temu możesz wykorzystywać swoją deskę śniadaniową także do krojenia warzyw, mięsa lub sera, nie niszcząc przy tym jej powierzchni.

Szklana deska do krojenia z imieniem

Przy samodzielnym projektowaniu deski śniadaniowej nie istnieją żadne ograniczenia. Możesz pobrać własny motyw, który następnie nadrukujemy na Twojej foto-desce. Możesz także dodać imię, używając naszej funkcji MagicName. Zaskocz bliską osobę deską z jej imieniem! A działa to tak: dysponujemy różnymi motywami na różne okazje. Możesz samodzielnie zaprojektować swoją szklaną deskę kuchenną, wybierając obraz i dodając imię: i już pojawia się ono na wybranym motywie. Następnie my zadrukujemy szklaną deskę do krojenia Twoim wybranym motywem z imieniem i gotowe! Oczywiście poza imieniem możesz napisać dowolny tekst, który jest wystarczająco krótki, aby pasował do motywu. Zaprojektowanie deski śniadaniowe z imieniem to bardzo wyjątkowy pomysł na prezent i z całą pewnością także niezwykle wyjątkowy.