Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui z nadrukiem na Huawei P30 lite

Poszukujesz niepowtarzalnej obudowy, która będzie idealnie podkreślała Twoją osobowość? U nas stworzysz prawdziwy unikat w postaci etui z własnym zdjęciem na Huawei P30 lite!

  • Zaprojektuj etui na Huawei P30 lite
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
  • Z własnym nadrukiem, imieniem lub tekstem
  • Edytuj bezpłatnie swoje zdjęcia oraz upiększ nimi swoje etui
  • Wspaniała jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektuj stylowe etui na Huawei P30 lite

Na naszej stronie każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie i swojego smartfona. Zapomnij o zwyczajnych obudowach na telefon, których zadaniem jest jedynie ochrona przed zarysowaniem oraz zabrudzeniem. Projektuj etui, które będzie tak samo niepowtarzalne jak Ty! Dodając swoje zdjęcie tworzysz unikat, który zrobi wrażenie na innych oraz przyciągnie wzrok znajomych.

Pokrowiec ochronny z własnym zdjęciem dla Huawei P30 lite

Projektując etui ze zdjęciem na Huawei P30 lite otrzymujesz w mgnieniu oka obudowę, której nie posiada nikt inny. W tym celu musisz jedynie załadować wybrane przez Ciebie zdjęcie do konfiguratora oraz możesz od razu rozpoczynać z projektowaniem wymarzonego pokrowca. Ciekawe fotoefekty oraz funkcje edycji zdjęć pozwalają Ci zmienić wygląd lub polepszyć jakość zdjęcia. Możesz również stworzyć kolaż z własnym imieniem. Cytaty, dowolny tekst lub imię można dodatkowo umiejscowić na własnym zdjęciu. Do wyboru masz także futerał z klapką. W momencie, gdy jesteś całkowicie usatysfakcjonowany wyglądem Twojego nadruku, my naniesiemy je według Twoich życzeń na wybrany przez Ciebie pokrowiec.

Personalizowana obudowa, etui lub futerał

Oczywiście zanim zaprojektujesz swoje etui na Huawei, musisz wybrać odpowiedni model. Twój smartfon jest całkowicie chroniony, ponadto pokrowiec posiada dodatkowe kieszenie w których możesz przechowywać bilon, banknoty, karty kredytowe i tym podobne. Futerał oferuje także miejsce na dowód osobisty. Z drugiej strony, projektując skarpetkę na Huawei P30 lite, otrzymujesz uniwersalną torbę, która imponuje intensywnymi kolorami nadruku. Możesz również zaprojektować klasyczne twarde etui. Niezależnie od tego, czy wybierzesz opcję bumper, czy też druk na krawędziach – to Ty decydujesz, w jaki sposób nadrukujemy dla Ciebie Twoje zdjęcie. Jedna rzecz pozostaje jednak dla wszystkich modeli taka sama: otrzymujesz wysokiej jakości nadruk zdjęć w doskonałych kolorach!

Projektuj etui na Huawei P30 lite oraz podaruj bliskiej osobie w prezencie

Podczas projektowania oraz personalizowania etui na smartfon nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic. Pokrowiec ochroni nie tylko Twój telefon przed uszkodzeniami, a także smartfon bliskiej Ci osoby. Aa co istnieje piękniejszego niż prezent, który jest dopasowany do drugiej osoby, niemalże własnoręcznie stworzony oraz płynący prosto z serca? Tworzenie obudowy ze zdjęciem naHuawei P30 lite to dobry sposób, by zaprojektować nietypowy oraz jedyny w swoim rodzaju prezent.