Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Calówka z własnym zdjęciem lub nadrukiem

Idealny prezent dla każdego majsterkowicza: Calówka z Twoim nadrukiem, zdjęciem, imieniem lub logo firmy. Na PhotoFancy dostajesz personalizowaną calówkę w klasycznym rozmiarze lub w mniejszej wersji jako zawieszka do klucza.

  • Spersonalizowany nadruk na calówkach
  • Odporny na zarysowania, jedwabiście matowy druk bezpośredni
  • Dostępna jako klasyczna calówka lub metrówka w postaci breloka do kluczy
  • Składane części metrówki wykonane z tworzywa sztucznego (wzmocnionego włóknem szklanym)
  • Zaprojektuj calówkę z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Spersonalizowana calówka ze zdjęciem i imieniem

Miara składana z imieniem nadrukowanym na boku jest znanym i lubianym gadżetem reklamowym dla majsterkowiczów i klientów marketów budowlanych. Jeśli chcesz zaprojektować miarę składaną z imieniem lub własnym logo i chcesz ją zamówić w dużej ilości, dobrze trafiłeś. Na PhotoFancy otrzymasz jeszcze więcej. Na metrówkach drukujemy nie tylko logo, ale także zdjęcia i imiona. Mając do dyspozycji zdjęcie w formacie poziomym, możemy wykonać nadruk na całej powierzchni metrówki. Zdjęcia w innych formatach wraz z tekstem również drukujemy na calówkach. Wszystkie miary przygotowujemy zgodnie z Twoimi życzeniami.

Wykonywanie nadruku na klasycznych calówkach

„Normalna“ 2m calówka składająca się z 10 segmentów to klasyk wśród metrówek. Wszystkie wyglądają jednak tak samo. Spersonalizowana calówka z nadrukiem, zdjęciem i imieniem w dużym stopniu ułatwi życie swojemu właścicielowi. To samo dotyczy jej elastycznej wersji, czyli taśmy mierniczej. Narzędzia i przybory rzemieślnicze są bardzo do siebie podobne i łatwo o pomyłkę, czy to w kantynie, czy na piwie po pracy. Projektując samodzielnie calówkę dla znajomego majsterkowicza, możesz zamówić dla niego od razu termos lub kufel do piwa z własnym motywem. Takie prezenty na pewno go ucieszą. Projektując metrówkę, możesz wybrać, czy zdjęcie mamy wydrukować na całej jej długości, czy może obok zdjęcia mamy umieścić imię lub krótki tekst. Możesz również wykonać nadruki reklamowe na calówkach.

Nadruk na calówkach na zlecanie lub na prezent w postaci calówki-breloka

Wprawdzie nasza calówka-brelok ze zdjęciem to raczej miły upominek, niż poważne narzędzie, ale to nie zmienia faktu, że jest w pełni funkcjonalna. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować calówkę stolarską, a następnie ją sprezentować, najlepszą opcją będzie spersonalizowana metrówka. Calówka-brelok o łącznej długości 50 cm jest praktycznym drobiazgiem, który nie obciąży nadmiernie zawieszki z kluczami. Twoje zdjęcie nadrukujemy na metrówce na maks. powierzchni wynoszącej 6,5 x 2,5 cm. Do wyboru masz dwie opcje: nadruk zdjęcia na całej bocznej powierzchni metrówki lub nadruk z niezadrukowaną ramką. Możesz zlecić także wykonanie nadruku imienia lub innego krótkiego tekstu.

Calówka z imieniem lub zdjęciem

Doświadczenie pokazuje: ci majsterkowicze, którzy często używają calówki, cieszą się indywidualnym nadrukiem oraz wyglądem tego narzędzia. Zaprojektuj teraz metrówkę z nadrukiem oraz zaskocz swojego majsterkowicza. Jako praktyczna calówka o klasycznym rozmiarze lub jako kompaktowa wersja mieszcząca się w kieszeni – w ten sposób masz swoją calówkę stale przy sobie. U nas możesz taką metrówkę w prosty sposób zaprojektować z własnym logo lub wybranym tekstem. Ze zdjęciem jest to oczywiście również możliwe.