Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj podkładkę pod myszkę z własnym zdjęciem i zamów gotowy produkt do domu.

Zleć nadrukowanie na podkładce pod myszkę indywidualnego motywu graficznego. Zaprojektuj ją, używając np. własnego zdjęcia. Tutaj możesz samodzielnie przygotować matę pod myszkę, projektując nadruk i wybierając kształt oraz wielkość podkładki.

 • Podkładka pod myszkę z nadrukowanym Twoim zdjęciem i tekstem
 • Ergonomiczna i optymalna, idealna grubość
 • Jedwabista powierzchnia o krystalicznej strukturze
 • Podkładki pod myszkę XL w różnych kształtach: owalnym, w kształcie serca, chmury, ergo i gamer.
 • Odporna za ścieranie i zmywalna
 • Kauczuk komórkowy "Made in Germany"
Filtr
 1. Podkładka pod mysz

  Jak tanio 59,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj indywidualną podkładkę pod mysz z nadrukiem

Czy to do domowego komputera czy do komputera na stanowisku pracy, podkładkę pod myszkę zalicza się do ulubionych foto-prezentów. Bo podkładka pod mysz ze zdjęciem nadaje się jako element dekoracyjny, podnosi motywację i jednocześnie jest praktyczna. I najlepsze: teraz bardzo łatwo możesz samodzielnie zaprojektować podkładkę pod myszkę. Pobierz zdjęcie lub wybierz gotowy motyw, a my nadrukujemy je na Twojej podkładce. Możesz wybierać spośród różnych kształtów podkładek. Co powiesz na przykład na to, aby foto-podkładka pod myszkę była w kształcie serca lub chmurki? Standardowy prostokątny kształt podkładki występuje w normalnej wielkości i wielkości XL – idealnej dla graczy (format gamer). Możesz nie tylko wykonać foto-podkładkę pod myszkę z własnym zdjęciem, lecz także dodać tekst – na przykład gotowe imię – do gotowego motywu. W ten sposób samodzielnie zaprojektujesz własną podkładkę pod myszkę i podarujesz ją swoim najbliższym.A ponieważ rano w pracy najskuteczniej rozbudza nas kawa – co powiesz na zaprojektowanie pasującej do podkładki pod myszkę praktycznej  filiżanki do kawy ?

Podkładka pod myszkę z imieniem

Co jest bardziej indywidualne niż własne imię na foto-prezencie? Tutaj możesz zlecić wydrukowanie swojego imienia lub imienia swoich najbliższych na foto-podkładce pod myszkę. Wszystko odbywa się niezwykle łatwo: dzięki naszej funkcji MagicName zintegrujemy imię z jednym z kreatywnych motywów z naszego zbioru, za pomocą którego możesz potem samodzielnie zaprojektować swoją podkładkę pod myszkę. Motywy są różne, od romantycznych do zabawnych, a gotowy motyw z imieniem wygląda na końcu tak, jak gdyby był dokładnie tak sfotografowany. Podkładki pod mysz ze zdjęciem to idealny foto-prezent. Do projektowania motywu możesz oczywiście użyć także dowolny, inny, krótki tekst, którym następne zadrukujemy Twoją podkładkę pod myszkę.

Podkładka pod myszkę z wysokiej jakości zdjęciem

Podkładki pod myszkę są wprawdzie także elementami dekoracyjnymi, ale głównie to przedmioty użytkowe. Przy tworzeniu podkładek pod myszkę z nadrukiem zwracamy szczególną uwagę zarówno na długą trwałość, jak i na odpowiednią ergonomię. Podkładka pod myszkę nie może być za gruba, gdyż w przeciwnym razie nadgarstek nie będzie się wygodnie opierał o jej krawędź. Dlatego podkładki pod myszkę ze zdjęciem mają zaledwie grubość dwóch milimetrów i dzięki temu nie przeszkadzają w pracy. Ponadto Twoja podkładka pod myszkę posiada ochronną warstwę nad zdjęciem, która zabezpiecza ją przez zarysowaniami. Dzięki temu jest ona także wodoodporna i łatwa do czyszczenia. Nasze podkładki pod myszkę wykonane są z kauczuku komórkowego, są bezwonne oraz pozbawione szkodliwych materiałów – to w końcu wysokiej jakości podkładki pod myszkę, a nie tanie podróbki importowane z Dalekiego Wschodu. 
Aby zwiększyć czynnik dekoracyjny, drukujemy Twoje zdjęcie na podkładce przy użyciu znakomitych farb. Rezultat Cię zaskoczy! Przy projektowaniu foto-podkładki pod myszkę możliwy jest każdy motyw, wydrukujemy go na podkładce dokładnie tak, jak chcesz.

Foto-podkładka pod myszkę dla Twoich klientów

Idealne nośniki reklamy są dyskretne, ale jednak stale w pobliżu klienta. Jeśli chcesz „wyjść“ ze swoją reklamą do ludzi, dobrym pomysłem są podkładki pod mysz z własnym nadrukiem – Twoim logo lub interesującym przesłaniem. Dziś nie można sobie wyobrazić tysięcy miejsc pracy bez komputera – i prawie każdy ma myszkę. Podkładka pod myszkę ze zdjęciem może służyć jako prezent reklamowy, który jest jednocześnie praktyczny i kreatywny. Oprócz zadrukowywania podkładek pod myszkę wykonujemy także samodzielnie zaprojektowane kalendarze imienne lub  podkładki na biurko, które również możesz podarować swoim klientom czy kontrahentom.