Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Kubki z nadrukiem – kubek do kawy z Twoim zdjęciem, tekstem bądź imieniem

Zaprojektuj przez Internet swój osobisty fotokubek z wybranym motywem, tekstem lub imieniem. Spersonalizowana filiżanka z nadrukiem Twojego zdjęcia będzie wyjątkowym prezentem.

 • Fajans wysokiej jakości
 • Nadaje się do mycia w zmywarce
 • Olśniewająco błyszczący nadruk
 • Pojemność 200 ml
 • Ekstremalnie trwałe motywy dzięki stosowaniu metody druku termotransferowego
 • NOWOŚĆ: motyw w wersji panoramicznej
 1. Kubek 'Design'

  89,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek miłosny

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek urodzinowy

  75,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kubek 'Czarny'

  59,99 zł
  Z podatkiem VAT
 5. Kubek dla dzieci

  Jak tanio 72,99 zł
  Z podatkiem VAT
 6. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 7. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 8. Kubek do espresso

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 9. Kubek z ciastkiem

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 10. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 11. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 12. Szklanka z pokrywką

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 13. Kubek z karabińczykiem

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 14. Kubek szklany

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 15. Kubek piłkarski

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kubek z nadrukiem – zaprojektuj nadruk ze zdjęciem i tekstem – Nadruk na filiżance w doskonałej jakości wykonania

Teraz każdy poranek będzie dla Ciebie indywidualną przyjemnością! Niezależnie, czy budzik za szybko wyrwie Cię z głębokiego snu – przyjemny zapach świeżych bułeczek i zaparzonej kawy nawet największego śpiocha wyciągnie z ciepłego łóżka. Poranna kawa wzywa. Najlepiej wypić ją z ulubionego kubka – kubka z Twoim własnym zdjęciem czy tekstem, który będzie najlepszym środkiem pobudzającym wczesnym rankiem. Rzut oka na kubki z ulubionym nadrukiem umili Ci czas, wywoła również uśmiech na twarzy całej Twojej rodziny. Poza tym kawa czy herbata naprawdę dobrze smakuje, gdy pijesz ją w fotokubku bądź kubku z własnym nadrukiem. ;) W PhotoFancy w łatwy sposób stworzysz nadruki na kubkach według własnego projektu.

Indywidualny kubek ze zdjęciem – spersonalizuj go, nadrukowując imię i zdjęcie

Kubek do kawy z własnym zdjęciem to idealny pomysł na prezent urodzinowy czy jubileusz. Zaskocz swoich najbliższych prezentem w postaci fotokubka do samodzielnego zaprojektowania. Zdjęcie powie bowiem więcej niż tysiąc słów. Wypełnij go drobną niespodzianką lub smakołykami. Teraz przez Internet możesz zamówić nadruk z napisem na foto kubku w doskonałej jakości wykonania. Po prostu załaduj wybrany motyw i wybierz kubek według upodobania. Fotokubek do kawy jest gotowy! Zamiast kubka ze zdjęciem możesz zamówić kubek ze swoim imieniem, korzystając przy tym z magicznych motywów oferowanych przez PhotoFancy. W trakcie projektowania kubka wybierz funkcję MagicName, wprowadź wybrane imię – na ekranie pojawi się zdjęcie stworzone niczym zaczarowaną ręką. Na kubku pojawi się Twoje imię w postaci chmurek na tle jasnego nieba, lub też w postaci palonych ziarenek kawy. Uzyskasz zadziwiający efekt. Sprawdź teraz za darmo!

Kubek z własnym nadrukiem – zamów spersonalizowany kubek z wybranym zdjęciem i napisem

Zaprojektuj kubki ze zdjęciem dla członków klubu sportowego, klubu strzeleckiego czy grupy grającej w kręgle. Kubki z własnym nadrukiem, takim jak zdjęcie drużyny, są wyjątkowo mile widziane wśród członków klubu. Dzięki funkcji panoramicznej na filiżance do kawy możesz zamieścić naprawdę duży motyw – nawet największe zdjęcie grupowe może się teraz stać motywem na Twojej fotofiliżance. Wzmocnij poczucie przynależności do grupy i zaprojektuj spersonalizowane nadruki na kubkach w postaci logo lub herbu klubu! Zamów przynajmniej 5 kubków ze zdjęciem, a otrzymasz od nas korzystny rabat ilościowy na zamówienie. Zaprojektuj własną fotofiliżnkę i zamów nadruk na kubku przez Internet.