Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na iPhone XS

Chcesz zaprojektować etui z własnym nadrukiem na iPhone XS oraz stworzyć indwidualną grafikę z Twoim imieniem? Wykreuj własny unikat oraz puść wodze wyobraźni!

  • Projektuj indywidualne etui na iPhone XS
  • Specjalna ochrona przed pęknięciem lub zarysowaniem
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Twój unikat – edytuj teraz swoje zdjęcia bezpłatnie online!
  • Wyśmienita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Projektuj indywidualne etui ze zdjęciem na iPhone XS

Ochrona swojego telefonu jest jak najbardziej sensowna, lecz w większości istnieją już pokrowce, które są pospolite i zwyczajne. Bądź indywidualistą oraz zaprojektuj własne etui z nadrukiem naiPhone XS. Wybierz online etui, które przypada Tobie najbardziej do gustu oraz zaopatrz je najpiękniejszym zdjęciem lub własnym imieniem!

Obudowa z własnym zdjęciem na iPhone XS

W naszym asortymencie znajdziesz bogaty wybór najróżniejszych etui na iPhone. Po prostu wybierz ulubiony pokrowiec oraz zaprojektuj swoje niepowtarzalne dzieło sztuki! Nieważne, czy to tradycyjna pokrywa, etui z klapką lub uniwersalna obudowa: U nas znajdziesz na pewno coś odpowiedniego dla siebie! Pokrowiec z klapką zapewnia ochronę tylnej jak i przedniej części telefonu, ponadto daje możliwość przechowywania potrzebnych rzeczy bez konieczności zabierania ze sobą dodatkowej torby. Pokrowiec mieści w swoim wnętrzu kieszenie na banknoty, karty kredytowe, dowód osobisty lub prawo jazdy. Możesz się również zdecydować na wariant ze wzmocnioną metalem tylną pokrywą posiadającą tzw. funkcję bumper (gumowe krawędzie dla lepszej ochrony telefonu). Istnieje też opcja klasycznej skarpetki na smartfon, na której także naniesiemy nadruk Twojego zdjęcia lub imienia.

Żywe kolory na Twoim etui ze zdjęciem – stwórz wymarzony pokrowiec

Obojętnie, jaką podejmiesz decyzję – nasze projektowane i indywidualne obudowy przekonują swoim doskonałym nadrukiem, który jest odporny na wytarcie oraz zarysowanie. Ponadto możesz zaprojektować etui na smartfon online za pomocą naszego konfiguratora oraz funkcji MagicName, która umożliwia integracje Twojego imienia w wybrany przez Ciebie obraz. W ten sposób otrzymasz niepowtarzalne etui na Twój iPhone XS!

Zaprojektuj własną obudowę ochronną oraz podaruj bliskiej osobie

Jeśli zaprojektujesz już pokrowiec na swójiPhone XS, możesz to zrobić także dla ukochanej osoby. Taki personalizowany prezent zawsze robi dobre wrażenie! Indywidualne etui jest świetnym pomysłem na prezent oraz z całą pewnością sprawi, że serce obdarowanej osoby zabije mocniej. Szukasz innego modelu telefonu? U nas znajdziesz także etui na iPhone XS Max!