Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem na iPhone 13

Chcesz stworzyć coś wyjątkowego? Zaprojektuj personalizowane i niezwykle indywidualne etui na iPhone 13 z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. My naniesiemy nadruk dokładnie według Twojego projektu.

  • Zaprojektuj indywidualne etui
  • Idealna ochrona Twojego telefonu
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Duży wybór filtrów oraz szablonów fotograficznych
  • Znakomita jakość wydruku
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj niepowtarzalne etui na iPhone 13

Możesz samodzielnie zaprojektować etui na telefon i uczynić z niego coś wyjątkowego. Nadrukujemy Twoje etui ochronne na iPhone'a 13 zdjęciem, imieniem lub wybranym przze Ciebie tekstem. Jeśli chcesz zaprojektować własne etui na iPhone’a 13 ze zdjęciem, Twoja obudowa wyróżni się na tle wszystkich innych etui na iPhone. Twój pokrowiec na iPhone 13 będzie naprawdę przyciągać wzrok. Dzięki szerokiemu wachlarzowi różnych efektów fotograficznych i dzięki kreatywnym szablonom na PhotoFancy możesz zaprojektować własny, niezwykle kreatywny futerał ochronny. W ten sposób etui na iPhone 13 staje się naprawdę wyjątkowe – a to wszystko za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Personalizowany pokrowiec ochronny na iPhone 13 ze zdjęciem, imieniem lub tekstem

Każdego dnia pojawi się mały uśmiech na Twojej twarzy – a to wszystko dzięki Twojej indywidualnej obudowie na smartfona. Spersonalizowana obudowa na iPhone 13 ze zdjęciem lub imieniem to każdego dnia powód do radości. Z Twoim wyjątkowym akcentem w postaci własnego zdjęcia, imienia lub tekstu, będzie Ci ciągle przypominał o wyjątkowych chwilach lub Twoich ulubionych osobach. Na PhotoFancy Twoja kreatywność nie ma granic. Popularny twardy futerał wykonany z tworzywa sztucznego i wzmocniony metalem tył są idealne, aby Twoje zdjęcie zabłysnęło doskonałą jakością wydruku. Jeśli chcesz, aby Twój projekt został wydrukowany na wszystkich krawędziach, idealna jest opcja wszechstronnego nadruku. Twoje etui na iPhone'a 13 stanie się wyjątkowym dodatkiem na co dzień.

Twój futerał z klapką na iPhone 13 z własnym nadrukiem

Czy znasz już etui z klapką do iPhone’a 13? Zapewnia najlepszą możliwą ochronę telefonu, chroniąc nie tylko boki i tył, ale także wyświetlacz przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Na szczególną uwagę zasługuje również magnetyczne zapięcie, które zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo smartfona, a wewnętrzne kieszenie na karty, dowód osobisty i pieniądze są również praktyczne oraz umożliwiają trzymanie najważniejszych dokumentów zawsze w zasięgu ręki. Zaprojektuj swoje etui zgodnie z własnymi życzeniami ze zdjęciem, imieniem lub własnym tekstem. Twoje etui z klapką na pewno będzie wyjątkowe, co z każdym dniem na nowo Cię zachwyci.

Twoja indywidualna obudowa na iPhone 13

Chcesz coś wyjątkowego? Zatem możesz użyć PhotoFancy do szybkiego i łatwego zaprojektowania własnego etui na iPhone 13 - oczywiście według własnego pomysłu. Projekt Twojego indywidualnego etui na iPhone'a 13 odbywa się bezpośrednio online w przeglądarce. Wybierz projekt lub kliknij „Projekt bez szablonu”. Zostaniesz teraz przekierowany bezpośrednio do konfiguratora online. Prześlij tutaj swoje zdjęcie i wypróbuj nasze liczne efekty fotograficzne. Możesz również dodać imię lub dowolny tekst. W międzyczasie możesz na bieżąco sprawdzać wygląd efektu końcowego w podglądzie produktu. Następnie wydrukujemy etui na telefon. Zazwyczaj jest gotowy do wysyłki w ciągu 24 godzin i wkrótce znajdzie się w Twoich rękach.