Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz tacę według własnego projektu – Zamieść na niej swoje nadrukowane zdjęcie lub imię

Zaprojektuj teraz online Twoją drewnianą tacę z fotografią. Stabilna taca wykonana z litego drewna z nadrukiem wysokiej jakości. W ten sposób śniadanie w łóżku staje się jeszcze przyjemniejsze. Możesz ją zamówić także z Twoim imieniem lub z magicznymi motywami.

  • Drewniana taca z powierzchnią do zadrukowania
  • Łącznie z podkładką antypoślizgową na podstawie
  • Twoje zdjęcie i tekst w druku znakomitej jakości
  • Materiał: drewno (prawdziwe drewno, lazurowane)
  • Uchwyty po obu stronach do bezpiecznego przenoszenia
  • Kolor: naturalny
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie zaprojektuj Twoją tacę śniadaniową

Nie ma to jak śniadanie w łóżku. Pozwól, aby obudził Cię zapach świeżych bułeczek i pysznej kawy z Twoich snów. Dzięki tacy z nadrukiem według Twojego pomysłu możesz dostarczyć teraz Twojemu Ukochanemu/Twojej Ukochanej śniadanie do łóżka w wyjątkowy sposób. Taca ze zdjęciem, imieniem lub osobistym przesłaniem poprawi smak serwowanych posiłków. To prawdziwy unikat przypominający tacę decoupage, ale z Twoim własnym zdjęciem, odpornym na zarysowanie o i znakomitej jakości. Zaskocz rodzinę i znajomych samodzielnie zaprojektowaną tacą z własnymi zdjęciami i tekstami. Przynieś im posiłki na Twojej własnej tacy kelnerskiej. Pokaż im w wyjątkowej formie Twoje zdjęcia z urlopu lub romantyczne selfie z Tobą i Twoim skarbem.

Samodzielnie zaprojektuj nadruk na drewnianą tacę

Taca śniadaniowe do samodzielnego projektowania jest wyjątkowo mocna i stabilna. Powstała z prawdziwego litego drewna. Dzięki praktycznej wielkości, 44 x 29 cm, taca pomieści wystarczająco wiele pyszności. O pewny i stabilny chwyt dbają dwa wgłębienia po obu stronach Twojej tacy z nadrukiem. Praktyczna podkładka antypoślizgowa na podstawie gwarantuje bezpieczną pozycję i chroni ją przed zarysowaniami. Twoje zdjęcia wydrukowane na tacy są absolutnie odporne na zarysowania i niezmienne trwałe. Dzięki temu będziesz mógł długo cieszyć się swoją tacą z fotografią.

Twój projekt, logo lub zdjęcie na drewnianej tacy

Oferujemy tace reklamowe zupełnie takie, jakie zechcesz! Zaprojektuj teraz online w Photofancy.pl spersonalizowaną tacę z Twoim zdjęciem, osobistym przesłaniem lub wybranym imieniem. W specjalnym konfiguratorze znajdziesz opcję podglądu Twojej tacy śniadaniowej, dzięki czemu możesz ją zaprojektować zgodnie z upodobaniami. Ozdób dodatkowo Twoje zdjęcia na tacy kreatywnymi efektami lub miłosną ramką. Jeżeli nie masz w tej chwili żadnego pasującego zdjęcia, możesz stworzyć magiczną tacę z imieniem. W tym celu wprowadź po prostu wybrane imię lub dowolny tekst i już, jak za dotknięciem magicznej różdżki, zostanie ono/on połączony z kreatywnym motywem. Po prostu magia!