Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zlecanie nadruku na spersonalizowanej filiżance do espresso ze zdjęciem

Filiżanki do espresso ze zdjęciem lub imieniem. Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować własną filiżankę do espresso! Zleć wykonanie nadruku zdjęcia na własnej, spersonalizowanej filiżance do espresso lub zaprojektuj filiżankę z motywem imiennym.

 • Zlecanie nadruku własnego zdjęcia na filiżance do espresso
 • Wspaniałej jakości nadruk
 • Wysokiej jakości kamionka (o pojemności 75 ml)
 • Bardzo wytrzymały motyw dzięki metodzie termicznego druku transferowego
 • Zestaw do espresso (ze spodkiem)
 • Nadaje się do zmywarek
Filtr
 1. Kubek do espresso

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kubek 'Design'

  89,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Rozpocznij dzień ze spersonalizowaną filiżanką do espresso ze zdjęciem

Jedni preferują herbatę, drudzy kawę, a jeszcze inni espresso, które pozwoli miło i przyjemnie rozpocząć nowy dzień. Aby dostarczenie kofeiny Twojemu organizmowi miało charakter osobisty, na PhotoFancy możesz zlecić wykonanie nadruku na filiżankach do espresso ze zdjęciami lub motywami imiennymi. Espresso smakuje oczywiście także z normalnych filiżanek, ale poranek jest zdecydowanie przyjemniejszy, jeśli na filiżance do espresso możemy podziwiać własne zdjęcie. (Jeśli chcesz, aby dalsza część dnia była równie przyjemna, możesz zaprojektować u nas samodzielnie kufle do piwa). Filiżankę do espresso ze zdjęciem możesz zamówić pojedynczo albo zaprojektować cały zestaw. Do każdej filiżanki dostępny jest pasujący spodek.

Samodzielnie zaprojektuj filiżankę do espresso ze zdjęciem

Przygotowując własną filiżankę do espresso, możesz skorzystać z licznych efektów do projektowania. Zleć wykonanie nadruku na własnej, spersonalizowanej filiżance do espresso, wykorzystując do tego własne zdjęcie albo zaprojektuj filiżankę z własnym nadrukiem. Nadruk na filiżance do espresso wykonamy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami! Zanim wydrukujemy Twoje zdjęcie na filiżankach do espresso, możesz poddać je dodatkowej obróbce, osadzając np. w oryginalnej ramce. Na filiżankach do espresso wykonujemy również motywy imienne. Podobnie jak w przypadku innych filiżanek z motywem imiennym, możesz wybrać pasujący motyw, a my w czarodziejski sposób umieścimy w nim Twoje imię. Tekst motywu tworzą elementy graficzne. Dzięki temu cały motyw wygląda tak, jakbyś go samodzielnie zaprojektował dla tej właśnie filiżanki do espresso. Jeśli chcesz wykonać nadruk na kilku filiżankach do espresso, możesz dla każdej z nich wybrać inny motyw i wzór.

Filiżanka do espresso ze zdjęciem nadaje się do zmywarki!

Wykonując nadruk Twojego zdjęcia na filiżankach do espresso, mamy świadomość tego, że jest to przedmiot powszechnego użytku. Z tego względu używamy do nadruku jedynie praktycznych filiżanek wysokiej jakości i zwracamy uwagę na to, aby zarówno filiżanki, jak i nadruk były bardzo wytrzymałe. Nadruk na filiżance do espresso wykonujemy metodą termicznego druku transferowego. Dzięki temu zdjęcia i motywy imienne są bardzo wytrzymałe i nie ścierają się nawet wówczas, gdy filiżanka myta jest często w zmywarce. Nasze filiżanki wykonane są z wysokiej jakości kamionki i posiadają ucho. Dzięki temu, że pojemność filiżanek do espresso ze zdjęciem lub motywem imiennym wynosi ok. 75 ml, możesz przygotować w nich zwykłe lub podwójne espresso. Nadruk na filiżance do espresso ma wymiary 10 cm x 5 cm. Wspaniały nadruk z połyskiem pięknie prezentuje się na białym tle. Będziesz się nim cieszył każdego poranka!