Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj i zadrukuj własnym zdjęciem etui na iPada

Zaprojektuj nadruk na etui na iPada, iPad Air i iPad Pro Smart z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. Bezpłatnie i profesjonalnie edytuj swoje zdjęcia w naszym programie online do obróbki zdjęć. Teraz możesz wykonać i wydrukować w PhotoFancy swoje etui na tablet ze zdjęciem oraz imieniem.

  • Samodzielnie zaprojektuj etui na iPad-Cover z własnym zdjęciem
  • Dostępność do niezbędnych złączy oraz aparatu dla iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad 5 (2017), iPad 6 (2018), iPad Pro, iPad Air i iPad Air 2
  • MagicName dla spersonalizowanych wiadomości
  • Druk tekstylny w znakomitej jakości zdjęć
  • Program do przetwarzania zdjęć on-line, bezpłatny i profesjonalny
  • Mocna i wyjątkowa sztuczna skóra
  • Wraz z licznymi efektami zdjęciowymi
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj stylowe etui na Twój iPad

Widzisz ich coraz częściej: nieważne, czy to w pociągu, w samolocie czy w autobusie, poczekalni, na urlopie: na leżakach na plaży czy w lobby hotelowym. Kogo? Użytkowników iPadów! Czytają książki, surfują w Internecie, sprawdzają i piszą maile, grają w gry, notują spotkania lub robią zdjęcia. Użytkowników iPadów jest prawie tak dużo, że na co dzień w ogóle się nie wyróżniają. Wiele z nich wykorzystuje też praktyczne, ale zwyczajne torby na iPady. Twój nowy iPad też zasługuje na ochronę, ale Ty możesz zapewnić ją bardziej kreatywnie! PhotoFancy daje Ci możliwość uwolnić wodze fantazji i zaprojektować etui na iPada. Wybierz zdjęcie z Twojego dysku lub wykorzystaj MagicName, aby zaprojektować indywidualną torbę na iPad. Dzięki MagicName Twoja lub każda inna nazwa pojawi się w miejscach, gdzie nawet nie przypuszczałeś, że jest to możliwe: np. jako cel jazdy w angielskich piętrowych autobusach, jako pestka w arbuzie, jako listek lilii wodnej na stawie w Nowym Jorku. Cokolwiek zrobisz: to będzie inne! Dlatego foto-torba na Twojego iPada nadaje się optymalnie jako prezent dla Twoich najbliższych lub kolegów z pracy. Dostępne są obudowy iPad na następujące modele: iPad 2, iPad 3, iPad 4, iPad 5 (2017), iPad 6 (2018), iPad Pro, iPad Air oraz iPad Air 2.

Etui ochronne na iPady Air lub iPady Air 2 jako twój osobisty dodatek dla iPada na drogę

Widzisz ich coraz częściej: nieważne, czy to w pociągu, w samolocie czy w autobusie, poczekalni, na urlopie: na leżakach na plaży czy w lobby hotelowym. Kogo? Użytkowników iPadów! Czytają książki, serfują w Internecie, sprawdzają i piszą maile, grają w gry, wpisują spotkania lub robią zdjęcia. Użytkowników iPadów jest prawie tak dużo, że na co dzień w ogóle się nie wyróżniają. Wiele z nich wykorzystuje też praktyczne, ale niezwykle nudne torby na iPady. Twój nowy iPad też zasługuje na ochronę, ale Ty możesz zapewnić ją bardziej kreatywnie! PhotoFancy daje Ci możliwość uwolnić wodze fantazji i samodzielnie zaprojektować twoje etui na iPada Air lub iPad Air 2. Wybierz zdjęcie z Twojego dysku lub wykorzystaj MagicName, aby zaprojektować indywidualną torbę na iPada Air/ iPad Air 2. Dzięki MagicName Twoja lub każda inna nazwa pojawi się w miejscach, gdzie nawet nie przypuszczałeś, że jest to możliwe: np. jako cel jazdy w angielskich piętrowych autobusach, jako pestka w arbuzie, jako listek lilii wodnej na stawie w Nowym Jorku. Cokolwiek zrobisz: to będzie inne! Dlatego foto-torba na Twojego iPada Air nadaje się optymalnie jako prezent dla Twoich najbliższych lub kolegów z pracy.

Obudowa na tableta iPad Smart z wysokogatunkowej sztucznej skóry do samodzielnego zaprojektowania

Etui na tablet ze sztucznej skóry oferuje całkowitą ochronę Twojego iPada. Od wewnątrz jest pokryty miękkim, aksamitnym materiałem tekstylnym, aby chronić wyświetlacz i obudowę. Dopasowane okienka na przyłącza i aparat pozwalają Ci pozostawić Twój iPad w etui podczas ładowania, przenoszenia danych lub robienia zdjęć. Dzięki możliwości postawienia, pokrowiec na iPada może służyć jako praktyczny stojak na prezentacje lub do czytania. Okładkę Twojego etui na iPad’a zadrukujemy w wielobarwnym druku tekstylnym (procedura sublimacyjna). Dzięki temu Twój motyw otrzyma jedwabisty połysk. Wszystko to są czynniki, które gwarantują wysoką jakość naszego etui na tablet do samodzielnego zaprojektowania.