Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Sam zaprojektuj zegar ze zdjęciem

Stwórz indywidualny zegar z wybranym przez siebie zdjęciem: nowoczesny zegar ścienny, zegar stołowy, budzik czy oryginalne zegary z łupka.

  • Bezpłatna obróbka własnego zdjęcia on-line
  • Druk fotograficzny doskonałej jakości
  • Kolor wskazówek do wyboru
  • Szereg kreatywnych efektów fotograficznych
  • Zegar z tworzywa sztucznego, szkła akrylowego lub kamienia łupkowego
  • Fotokolaże i opcja MagicName
  • Wysokiej jakości mechanizmy kwarcowe
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Nadszedł czas, by samemu zaprojektować własny zegar ze zdjęciem

Niekiedy nie jest łatwo znaleźć odrobinę czasu. Jeśli jednak go znajdziesz, PhotoFancy daje Ci możliwość, byś wykazał/a się wtedy kreatywnym projektowaniem. Wyszukaj najpiękniejsze zdjęcie i załaduj je do edytora PhotoFancy, gdzie poddasz je bezpłatnej obróbce on-line. Oprócz standardowej optymalizacji zdjęć przy projektowaniu, możesz też skorzystać z szeregu efektów fotograficznych, ramki i kolaży. Po zakończeniu kliknij na "użyj zdjęcie" i zleć wykonanie nadruku na wybranym zegarze. Możesz samodzielnie zaprojektować zegar ścienny, zegar stołowy czy nawet zegar z naturalnej skały łupkowej, nanosząc na niego przygotowane przez Ciebie zdjęcie. Prócz szerokiej oferty motywów możesz również wybrać jeden z siedmiu dostępnych kolorów dla tarczy zegarowej (opcja niedostępna dla zegara łupkowego) i zdecydować się na aluminiowe wskazówki w białym lub czarnym kolorze. A dla wszystkich tych, którzy zaliczają się do rannych ptaszków lub wyznają zasadę "kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje": zegary stołowe możecie zaprojektować w formie serca lub w formacie panoramicznym jako foto budzik. Masz partnera, który jest niezwykłym śpiochem? Budzik to idealny prezent urodzinowy lub prezent na imieniny dla niej lub dla niego – w dodatku z projektem Waszych wspólnych zdjęć. Niech każdy dzień rozpocznie z uśmiechem! Za sprawą nowego zegara drewnianego nadasz swoim własnym czterem ścianom naturalną aurę.

Czas jest względny - indywidualny zegar ze zdjęciem lub imieniem pomysłem na prezent urodzinowy lub prezent na imieniny

Niekiedy nie jest łatwo znaleźć odrobinę czasu. Jeśli jednak go znajdziesz, PhotoFancy daje Ci możliwość, byś wykazał/a się wtedy kreatywnym projektowaniem. Wyszukaj najpiękniejsze zdjęcie i załaduj je do edytora PhotoFancy, gdzie poddasz je bezpłatnej obróbce online. Oprócz standardowej optymalizacji zdjęć przy projektowaniu możesz też skorzystać z szeregu efektów fotograficznych, ramek i kolaży. Po zakończeniu kliknij na „użyj zdjęcie” i zleć wykonanie nadruku na wybranym zegarze. Możesz samodzielnie zaprojektować zegar ścienny, zegar stołowy, czy nawet zegar z naturalnej skały łupkowej, nanosząc na niego przygotowane przez Ciebie zdjęcie. Prócz szerokiej oferty motywów możesz również wybrać jeden z siedmiu dostępnych kolorów dla tarczy zegarowej (opcja niedostępna dla zegara łupkowego) i zdecydować się na aluminiowe wskazówki w białym lub czarnym kolorze. A dla wszystkich tych, którzy zaliczają się do rannych ptaszków lub wyznają zasadę „kto rano wstaje, temu Pan Bóg daje”: zegary stołowe możecie zaprojektować w formie serca lub w formacie panoramicznym jako foto-budzik. Masz partnera, który jest niezwykłym śpiochem? Budzik to idealny prezent urodzinowy lub prezent na imieniny dla niej lub dla niego – w dodatku z projektem Waszych wspólnych zdjęć. Niech każdy dzień rozpocznie z uśmiechem! Możesz wybrać także foto-zegar z ramkami na zdjęcia. Do zaprojektowania tego zegara możesz wykorzystać 9 własnych motywów. Twoje zdjęcia tworzą „ramkę” okalającą cyferblat.

Nie masz czasu? Na pewno znajdziesz go na to, by uzupełnij swoje designerskie gadżety o nowoczesny zegar

Nim się spostrzeżesz będziesz mieć zaprojektowany gotowy zegar z wybranym przez siebie zdjęciem. Nic nie trwa wiecznie - jednak dzięki jakości naszych materiałów i metody, w jakiej wykonujemy nadruk na wybrany prezent, gwarantujemy, że nasz produkt przetrwa długi czas. Szukasz pomysłu na prezent na imieniny lub prezent urodzinowy? PhotoFancy tworzy produkty z wybranym przez Ciebie zdjęciem z wykorzystaniem doskonałej techniki nadruku fotograficznego. Światłotrwały atrament nie blaknie nawet przy dłuższej ekspozycji na słońcu. W ofercie znajdziesz różne materiały, takie jak pięknie połyskujące szkło akrylowe, wysokiej jakości tworzywo sztuczne o różnej grubości czy materiał łupkowy. Zegar, nowoczesny i z Twoim własnym projektem, jest dostarczany wraz z wysokiej jakości mechanizmem kwarcowym oraz baterią.