Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz samodzielnie indywidualny pokrowiec na telefon ze zdjęciem

Stwórz indywidualne etui na telefon komórkowy z własnym zdjęciem i tekstem i zleć wykonanie nadruku. Zaprojektuj osobiste etui na smartfona jako uniwersalne etui na telefon i foto etui.

  • Indywidualne etui na telefon z Twoim zdjęciem
  • NOWOŚĆ: Uniwersalne etui na telefon do wielu znanych modeli smartfonów
  • Różnorodne efekty fotograficzne
  • Całościowy nadruk opcja: z obdrukowanymi krawędziami
  • Wysokiej jakości, wspaniały druk
  • Dostępne dla wszystkich powszechnie znanych modeli takich jak iPhone, Samsung Galaxy, HTC, Sony Xperia, LG, Huawei i wielu innych
  • Modele w formie Flip case, Hard cover, obudowy z opcją Stand-Up, Bumper lub skarpeta na telefon
  • Edytuj samodzielnie własne zdjęcia i wykorzystaj je jako gotowy motyw
Filtr

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zleć wykonanie nadruku Twojego zdjęcia i tekstu na osobistym foto etui – stwórz własny pokrowiec na telefon

Kupiłeś lub dostałeś w prezencie nowy smartfon? Abyś mógł długo cieszyć się swoim nowym urządzeniem, musisz je pielęgnować i przede wszystkim chronić przed brudem, zarysowaniami i i uderzeniami. Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Już teraz zaprojektuj idywidualne etui na smartfona, wykorzystując własne zdjęcie i wybrany tekst. Nie ma znaczenia, czy wybierzesz fotografię rodzinną, zdjęcie z partnerem czy zdjęcie ulubionego zwierzaka – możliwości są niemal nieograniczone. Dzięki nowemu spersonalizowanemu etui Twój smartfon będzie optymalnie chroniony przed uszkodzeniami. NOWOŚĆ: Samodzielnie zaprojektuj skarpetę na telefon nadającą się do wielu znanych modeli smartfonów jako uniwersalny pokrowiec na telefon i zleć zadrukowanie jej własnym zdjęciem lub imieniem.

Samodzielnie zaprojektuj indywidualną obudowę na telefon jako skarpetę na telefon z motywem lub imieniem

Wyjątkowa ochrona Twojego telefonu – indywidualne etui z własnym zdjęciem i wybranych tekstem na PhotoFancy.pl. Dzięki temu Twój telefon komórkowy pozostanie bardzo długo w dobrym stanie. Wybrany przez Ciebie motyw, dzięki wysokiej rozdzielczości drukowania zdjęć, zostanie odzwierciedlony i nadrukowany we wspaniałych kolorach. Obudowy na telefon oferują powierzchnię odporną na zarysowania i zapewniają optymalną ochronę. Wyjątkowym modelem wśród naszych foto etui jest pokrowiec na telefon komórkowy z funkcją bufora. Ta gumowa ochrona premium przed uderzeniami idealnie izoluje Twój telefon i zapewnia dodatkową ochronę w ekstremalnych sytuacjach. Idealna oferta dla sportowców.

Stwórz samodzielnie indywidualne etui na telefon ze zdjęciem i wybranym tekstem

Telefon komórkowy stał się stałym towarzyszem w naszym życiu. Pokazujesz swój telefon codziennie w miejscach publicznych. Dzięki naszym etui na telefon komórkowy ze zdjęciem i tekstem, które możesz zaprojektować samodzielnie, możesz zaprezentować swój bardzo indywidualny styl życia. Pokaż przyjaciołom i znajomym swoje nowe etui ze zdjęciem i znajdź się w centrum zainteresowania swojej społeczności. Zleć wykonanie nadruku na etui i spraw, że będzie ono niepowtarzalne.