Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Wykonaj bezpłatnie fotokolaże online

Sam łatwo zamienisz online Twoje zdjęcia na fotokolaż. W 100% bezpłatnie, z własnymi zdjęciami i wspaniałymi fotoefektami. Profesjonalny program do fotokolaży ze stylowymi szablonami, umożliwiający tworzenie misternych kolaży zdjęciowych. Wykonasz je łatwo sam online i bezpłatnie ściągniesz w jakości do druku.

  • Wysokiej jakości fotokolaże z własnymi zdjęciami
  • Bezpłatne wysyłanie wykonanych z kolaży kartek z życzeniami
  • Stylowe szablony do projektowania kolaży designerskich i tematycznych
  • Wspaniałe propozycje produktów na indywidualne prezenty ze zdjęciem
  • Całkowicie bezpłatne pobieranie w oryginalnej jakości
  • Duży wybór efektów Fancy-Foto
Filtr

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Wykonaj bezpłatnie fotokolaże online

Indywidualne zdjęcia jako fototapeta lub na produkcie to pomysły na najbardziej osobisty prezent. Wrażenia mogą być jednak jeszcze większe: Połącz łatwo Twoje ulubione zdjęcia w jeden obraz. Za pomocą PhotoFancy - programu do fotokolaży zamienisz zbiór Twoich najpiękniejszych zdjęć w dzieło sztuki. Bez użycia nożyczek, kleju i papieru sporządzisz online swój kolaż zdjęciowy w kilku krokach. Wybierz jeden z licznych szablonów do projektowania kolaży i załaduj Twoje zdjęcia cyfrowe. Następnie umieść wybrane zdjęcia na żądanym tle lub w jednym ze stylowych wzorów, jeśli chcesz zrobić kolaż tematyczny. Możesz też przeprojektować lub "uatrakcyjnić" każde poszczególne zdjęcie w Twoim fotokolażu za pomocą ulubionego efektu.

Fotokolaże w 100% bezpłatnie, na własny użytek

Oczywiście ucieszymy się, jeśli wykonasz swój fotokolaż i następnie zaprojektujesz prezent ze zdjęciem i zamówisz go online. Nie jest to jednak warunek. PhotoFancy udostępni Ci do pobrania Twój gotowy kolaż i będziesz mógł zapisać Twoje dzieło na swoim komputerze – oczywiście w wysokiej oryginalnej jakości (wzgl. 5 megapikseli). W idealnym przypadku w jakości do druku umożliwiającej doskonałe wydruki na Twojej domowej drukarce do formatu 30 x 50 cm. Warunkiem jakości druku Twoich zdjęć jest oczywiście jakość, w jakiej dostarczysz swoje zdjęcia. Jeśli chcesz wydrukować Twój fotokolaż, załadowane zdjęcia powinny mieć minimalną rozdzielczość 3 megapikseli. W każdym przypadku Twój fotokolaż jest do Twojej wolnej dyspozycji absolutnie gratis. Online lub do Twojego prywatnego zbioru zdjęć.

Wyślij fotokolaże jako gratisowe kartki z życzeniami lub po prostu podziel się nimi z przyjaciółmi

Oferta PhotoFancy na bezpłatne fotokolaże doda Ci do tego jeszcze kilka atrakcji. Podziel się swoim dziełem za naciśnięciem myszki z Twoimi przyjaciółmi na Facebooku lub wykonaj bezpłatne kartki z życzeniami. W formie szybkiej i nowoczesnej e-kartki lub też klasycznej pocztówki, którą sprawisz radość Twoim przyjaciołom i znajomym, którzy nie są dostępni drogą elektroniczną. PhotoFancy wydrukuje i wyśle Twoją pocztówkę za Ciebie i pokryje nawet koszty znaczka pocztowego. Dzięki temu staniesz się być może fanem PhotoFancy, poleć nas znajomym lub zaprojektuj i wydrukuj swój następny prezent ze zdjęciem na PhotoFancy. Oczywiście z kolażem zdjęciowym.