Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj śnieżną kulę ze zdjęciem

Zaprojektuj śnieżną kulę do wstrząsania ze zdjęciem. Na PhotoFancy możesz zlecić wykonanie nadruku na spersonalizowanej śnieżnej kuli ze zdjęciem, samodzielnie ją projektując. Zaprojektuj własną szklaną kulę z własnym motywem lub ze zdjęciem!

  • Śnieżna kula ze zdjęciem
  • Wspaniałej jakości kolorowy druk (zdjęcie można wymieniać)
  • Możliwy obustronny projekt
  • Wypełnienie w postaci serduszek lub płatków śniegu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Samodzielnie wykonaj i zaczaruj śnieżną kulę ze zdjęciem

Kula do wstrząsania z własnym zdjęciem różni się od „zwykłych“ śnieżnych kul tylko jednym, ale za to bardzo istotnym szczegółem. Kupując w sklepie gotowe kule, masz ograniczony wybór. U nas możesz samodzielnie zaprojektować śnieżną kulę ze zdjęciem i wybrać motyw, który mamy umieścić w jej wnętrzu. Inaczej niż w zwykłej, niespersonalizowanej figurce, w kuli PhotoFancy znajduje się wybrane przez Ciebie zdjęcie. W ten sposób możesz nie tylko samodzielnie zaprojektować śnieżną kulę ze zdjęciem, ale także podkreślić zdjęcie, które mamy umieścić w środku. Wypukłe szkło i znajdujący się we wnętrzu kuli płyn tworzą efekt lupy, a wysokiej jakości farby, których używamy do wykonania nadruku na śnieżnej kuli, są wyjątkowo intensywne. Charakterystyczne „płatki śniegu” znajdujące się w środku śnieżnej kuli z własnym motywem dodatkowo potęgują wrażenie ruchu.

Wykonanie nadruku na szklanej kuli w postaci kreatywnego prezentu z własnym motywem

Spersonalizowaną śnieżną kulę ze zdjęciem możesz zaprojektować dla siebie albo sprezentować ją bliskiej osobie w postaci kuli z własnym zdjęciem lub motywem. W zależności od okazji i obdarowywanej osoby możesz wybrać odpowiedni motyw i zlecić jego wykonanie na śnieżnej kuli ze zdjęciem. Puść wodze swojej kreatywności! Dla ukochanej albo ukochanego możesz zaprojektować romantyczną śnieżną kulę ze zdjęciem, która jest równie uczuciowa, co puzzle w kształcie serca. Twoje ulubione wspólne zdjęcie znajdzie w ten sposób zasłużone i wyeksponowane miejsce. Jeśli nadal poszukujesz prezentów bożonarodzeniowych, śnieżna kula ze zdjęciem to idealny prezent dla Twoich przyjaciółek i przyjaciół. Jeśli urządzasz mieszkanie, możesz samodzielnie zaprojektować szklaną kulę według własnych upodobań. W ten sposób otrzymasz piękną dekorację, która jest równie nastrojowa, co świece albo inne przedmioty projektowane zgodnie z porami roku.

Samodzielne wykonywanie i projektowanie szklanych kul ze zdjęciem

Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować własną śnieżną kulę, możesz użyć do tego własnego zdjęcia, które udostępnisz nam, abyśmy je wydrukowali. Możesz także skorzystać z motywu MagicName. Nie ważne, czy wybierzesz logo, zdjęcie ze śnieżnym krajobrazem, parą lub bawiącymi się dziećmi. Na śnieżnej kuli ze zdjęciem możemy wydrukować każdy wybrany przez Ciebie motyw. Przy projektowaniu szklanej kuli nie musisz ograniczać się jedynie do wyboru motywu. Swoje zdjęcie, które chcesz wydrukować na kuli, możesz poddać dodatkowej obróbce. Dodaj jeszcze tekst, umieść zdjęcie w ramce lub połącz kilka motywów w kolaż. Możesz także wypróbować pozostałe efekty do zdjęć. Na każdym etapie obróbki masz podgląd na swoją szklaną kulę. Dzięki temu masz nieograniczone możliwości przy projektowaniu śnieżnej kuli. Nadruk na śnieżnej kuli ze zdjęciem wykonamy dopiero wtedy, gdy będziesz w pełni zadowolony z zaprojektowanego przez siebie motywu.