Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Kufel do piwa ze zdjęciem

Raczej klasyczna forma kufla do piwa, czy jednak lepiej duży kufel litrowy? Tutaj Ty decydujesz, jaki kufel chcesz samodzielnie udekorować własnym zdjęciem lub wybranym motywem i zlecić jego nadruk.

 • Błyszczący nadruk w znakomitej jakości
 • Odporny na zarysowania i mycie w zmywarce
 • Wyjątkowa trwałość motywu dzięki metodzie druku termotransferowego
 • 6 modeli do wyboru
 • Pojemność 500 ml lub 1000 ml
 • Dostępne także modele z cynową pokrywą
Filtr
 1. Kufel do piwa

  99,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kufel do piwa z pokrywką

  194,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kufel

  139,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kufel tradycyjny

  139,99 zł
  Z podatkiem VAT
 5. Kufel z cynową pokrywką

  229,99 zł
  Z podatkiem VAT
 6. Kufel szklany

  84,99 zł
  Z podatkiem VAT
 7. Szklanka na pszeniczne piwo

  119,99 zł
  Z podatkiem VAT
 8. Mini kufel do piwa

  39,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaprojektuj własne kufle ze zdjęciem

Klasyczny kufel, wykonany z przeróżnych materiałów takich jak porcelana, szkło lub częściowo z cyny, ma według Wikipedii swoją genezę początkiem XVI wieku w krajach niemieckojęzycznych. Od tego czasu wielokrotnie zmieniał swój wygląd oraz kształt. Po dzień dzisiejszy jednak zachowała się jego klasyczna forma oraz jest dla wielu podstawowym naczyniem, z którego należy pić piwo.  Na PhotoFancy masz możliwość, by zaprojektować własny, personalizowany kufel ze zdjęciem. Po prostu załaduj wybrany obraz, dopasuj, zmieniaj oraz edytuj je za pomocą licznych filtrów zdjęciowych i gotowy jest Twój kufel z własnym nadrukiem. Tak łatwo jest zaprojektować własny kufel do piwa ze zdjęciem. Osobisty kufel z nadrukiem idealnie nadaje się do Twojego baru domowego, do Twojej imprezowej piwnicy lub na imprezę w ogródku. Oprócz klasycznego kufla możesz także zaprojektować kufel z pokrywą, kufle ze szkła oraz kamienia z cynową pokrywą. Rustykalny pomysł na prezent: Zaprojektuj kieliszek do wódki w kształcie małego kufla!

Indywidualne kufle z pokrywą, klasyczne kufle oraz szklanki do piwa z własnym imieniem lub nadrukiem

Oprócz zdjęcia możesz także nadrukować wiele różnych rzeczy. Zaprojektuj Twój kufel z własnym imieniem lub podaruj go komuś w prezencie. W ten sposób personalizowany kufel nadaje się idealnie na prezent dla przyjaciela, kolegi oraz każdego miłośnika piwa. Jeśli użyjesz funkcji MagicName oraz wybierzesz opcję „Obróbka zdjęć“, otrzymasz duży wybór profesjonalnych motywów oraz grafik, które możesz zaprojektować specjalnie na Twój kufel ze zdjęciem. Wybrane imię pojawi się w niesamowicie realistyczny sposób w najróżniejszych krajobrazach oraz otoczeniach. Dla lepszego wglądu, sortowaliśmy odpowiednio motywy według danych okoliczności. Do tego zaliczają się między innymi „Jedzenie & Picie“, „Łańcuszek z liter“, „Sport“ lub także „Urodziny“. Ponadto możesz również stworzyć kufel z nadrukiem z kilkoma fotografiami, używając naszych licznych fotokolaży. Znajdziesz je w kategorii „Fotokolaże” oraz możesz wybrać aż do 13 różnych zdjęć w jednym kolażu!

Wysokiej jakości kufle z nadrukiem – ceramiczny lub ze szkła

Wybór należy do Ciebie, jaki kufel dla siebie wybierzesz i zaprojektujesz. Jako rustykalną opcję posiadamy w naszym asortymencie klasyczny kufel z lub bez cynowej pokrywy. Pojemność wynosi 0,5l oraz jest wykonany z wysokojakościowej ceramiki. Lecz także kufel do piwa, również z ceramiki, posiada objętość jednego litra oraz nadaje się idealnie na naniesienie Twojego zdjęcia lub nadruku. Bardziej nietypowym wariantem będzie niewątpliwie szklany kufel do piwa z 0,75l pojemności. Jest węższy, wykończony pięknymi, złotymi brzegami oraz posiada błyszczącą pokrywę cynową. Jeśli chcesz mieć zwykły, tradycyjny szklany kufel, możesz go także wybrać w katalogu naszych produktów oraz stworzyć swój nadruk. Taki kufel wykonany jest ze szkła satynowanego (inaczej szkła mlecznego), aby Twoje zdjęcie wyglądało na nim jeszcze lepiej. W każdym z przypadków otrzyma Twój nadruk jedwabny, lekko matowy połysk oraz będzie wykonany nadzwyczaj precyzyjnie. Dzięki drukowi termotransferowemu jest on również niezwykle wytrzymały. Kufle z własnym zdjęciem są odporne na zadrapania oraz mycie w zmywarce.