Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz on-line kubek z imieniem

Stwórz on-line osobistą filiżankę oraz kubek z imieniem i zleć wykonanie nadruku. Indywidualna filiżanka do kawy z magicznymi motywami imienia i logo imienia.

  • Wspaniale mieniący się nadruk fotograficzny
  • kreatywne logo imienia
  • wysokiej jakości ceramika i fajans
  • magiczne motywy z imieniem
  • kubki, filiżanki, kufle do piwa, bidony i szklanki
Filtr
  1. Kubek dla dzieci

    Jak tanio 72,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz on-line kubek z imieniem i zleć wykonanie nadruku

Rozpocznij dzień w dobrym nastroju! Kubek z imieniem PhotoFancy wyczaruje już przy śniadaniu uśmiech na Twojej twarzy lub na twarzy ukochanej osoby. Rozkoszuj się kawą, herbatą lub mlekiem w filiżance z Twoim imieniem. Osobiste filiżanki i kubki z imieniem możesz teraz stworzyć on-line i zlecić indywidualny nadruk w dziecinnie prosty sposób. Niezależnie od tego, czy wybierzesz klasyczne logo z imieniem, czy magiczny motyw z imieniem. Wybierz z kreatywnego asortymentu Twój ulubiony wzór. Podaj po prostu wybrane imię, a my opatrzymy Twoją filiżankę do kawy imieniem w doskonałej jakości druku. Stwórz ze swojego naczynia do picia z nadrukiem imienia nie tylko klasyczny foto kubek do kawy, ale także nowoczesną filiżankę dizajnerską, praktyczny bidon czy tradycyjny kufel do piwa z imieniem.

Fotogadżety jako kreatywny fotoprezent

Kubki z imionami są czymś bardzo praktycznym także w biurze, przedszkolu lub na imprezach firmowych. Pozostawione naczynia do picia często trudno jest przyporządkować do właściwej osoby albo są po prostu zapominane. Teraz mamy właściwe rozwiązanie tego problemu. Foto kubek z nadrukiem w formie imienia zapewnia naszą szczególną uwagę i nie jest tak łatwo go zgubić. W ten sposób pomylenie naszego napoju z napojami kolegów z pracy stanie się niemożliwe. Mała podpowiedź odnośnie do kuchni biurowej: zaprojektuj dla swoich kolegów z pracy spersonalizowane filiżanki lub kubki z ich imionami w formie magicznych motywów z imionami. W ten sposób każdy będzie miał swój własny kubek. To świetny pomysł na prezent na jubileusz lub Wigilię w pracy. Może zechcesz stworzyć śmieszne kubki, rozweselając swoich kolegów lub bliskich? Kubek z napisem jest także świetny pomysłem na prezent urodzinowy lub na Boże Narodzenie – to prawdziwy hit. Zastanawiasz się, jaki może być idealny pomysł na prezent dla chłopaka? A może pytasz się ciągle samego siebie, jaki jest najlepszy pomysł na prezent dla dziewczyny? Kubki na prezent mogą być dobrym rozwiązaniem, szczególnie jeśli sami je zaprojektujemy! Wystarczy wpisać swój tekst lub przesłanie i wypełnić kubek pysznymi słodyczami lub drobnymi upominkami.

Opatrz napisem i podaruj komuś foto kubek do kawy – jest to niewątpliwie wyjątkowy prezent

Klasyczne filiżanki z domu towarowego są już nie na czasie. Teraz mamy filiżanki z imionami do własnego zaprojektowania. Bez względu na to, jak rzadkie lub elitarne jest Twoje imię, PhotoFancy można zlecić nadruk każdego imienia na filiżance. Stworzymy Twój foto kubek z imieniem indywidualnie zgodnie z Twoim życzeniem. Twoje imię zostanie automatycznie uwzględnione w naszych magicznych motywach, a następnie nadrukowane w druku sublimacyjnym na wybranych przez Ciebie naczyniu do picia. Jest to absolutnie niepowtarzalna i wyjątkowa niespodzianka dla rodziny, przyjaciół i kolegów z pracy. Abyś mógł długo cieszyć się swoją ulubioną filiżanką, nadruk jest niezwykle odporny na zarysowania i może być myty także w zmywarce – dbamy, aby nasze fotogadżety były tworzone z najlepszych materiałów. Jeśli stworzysz swój kubek szefa, masz pewność, że będzie on najwyższej jakości! Życzymy Ci dobrej zabawy przy projektowaniu kubka do kawy z nadrukowanym imieniem.