Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Prezenty dla pierwszoklasistów: spersonalizowane prezenty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Spersonalizowane prezenty dla pierwszoklasistów: jeśli nadal brakuje Ci pomysłów na prezent z okazji rozpoczęcia roku szkolnego dla swojego dziecka, na PhotoFancy znajdziesz, czego szukasz. Zaprojektuj spersonalizowane prezenty dla pierwszoklasistów i nadrukuj na nie własne zdjęcia.

 • Indywidualne prezenty dla pierwszoklasistów
 • Z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem
Plecaki dziecięce, piórniki, worki sportowe i wiele innych produktów.
 • Samodzielne projektowanie fotoprezentów - dla małych i dużych uczniów
 • Wspaniała jakość druku zdjęciowego
 • Temat „dzieci & szkoła“: duży wybór spersonalizowanych prezentów z okazji rozpoczęcia roku szkolnego
Filtr
 1. Podkładka pod mysz

  Jak tanio 59,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Aluminiowy pojemnik na kanapki

  119,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Miska do płatków

  93,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Skarbonka

  61,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Prezenty dla pierwszoklasistów z własnym motywem

Pierwszy dzień w szkole jest dla każdego dziecka bardzo szczególnym dniem. Na PhotoFancy możesz ten dzień odpowiednio uczcić, dając swojemu maluchowi prezenty z okazji rozpoczęcia szkoły z własnym motywem. Początek szkoły ma być miłym wspomnieniem, przecież to pierwszy z niezliczonych dni w szkole. W prawdzie istnieje wiele pomysłów na prezenty dla pierwszoklasistów, ale tylko te najbardziej oryginalne ucieszą pierwszoklasisów. Wszystkich rodziców ucieszy widok dziecka, które cieszy się widząc swoje prezenty dla pierwszoklasistów z własnym zdjęciem. W ten sposób Twoje dziecko otrzyma spersonalizowany prezent z okazji rozpoczęcia roku szkolnego ciesząc się równocześnie w tym ważnym dla niego dniu z klasycznych przyborów szkolnych.

Prezenty dla pierwszoklasistów do samodzielnego projektowania

Prezenty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego powinny być dla dziecka nie tylko źródłem radości, ale też praktyczne. Co powiesz np. na szkolne przybory - bidon lub piórnik: samodzielne zaprojektowanie prezentów dla pierwszoklasistów, a następnie zlecenie na nich nadruku własnego zdjęcia jest dziecinnie proste. Worki sportowe oraz małe plecaki dostępne są również w wersji fototorebek, które możesz wykorzystać jako prezenty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego i zlecić nadrukowanie na nich własnego zdjęcia. Jako prezent dla pierwszoklasisty sprawdzi się również podkładka na biurko, z własnym zdjęciem dzięki której nauka przy biurku będzie radosną zabawą, pełną pozytywnych skojarzeń. Możesz zaprojektować też inne prezenty i zlecić na nich nadruk zdjęć, prezenty z okazji rozpoczęcia roku szkolnego z własnym motywem nie muszą przecież dotyczyć tylko szkolnych spraw. Bez względu na to, co wybierzesz: na PhotoFancy możesz zaprojektować prezenty dla pierwszoklasistów według własnych upodobań i zlecić na nich nadruk fotograficzny.

Zadrukowanie prezentów dla pierwszoklasistów własnym zdjęciem

Nadruk fotograficzny na prezentach dla pierwszoklasistów możesz zlecić u nas na kilka sposobów. Żaden z tych sposobów nie wymaga od Ciebie instalowania dodatkowego oprogramowania, prezenty dla pierwszoklasistów z własnym zdjęciem możesz zaprojektować samodzielnie bezpośrednio w przeglądarce. Możesz np. załadować swoje zdjęcie, nie obrabiając go, i zlecić jego nadruk na Twoich prezentach dla pierwszoklasistów. Swoje zdjęcia możesz też poddać obróbce umieszczając je w ramce lub tworząc z nich kolaż. Jeśli pragniesz zaprojektować prezenty dla pierwszoklasistów, ale nie chcesz używać do tego zdjęć, możesz wykorzystać kreatywny motyw MagicName. Wówczas wystarczy w gotowym motywie, który możesz sobie dowolnie wybrać, wpisać wybrane imię lub tekst. Litery nie są umieszczane w polu tekstowym, lecz spajane z motywem w taki sposób, aby wyglądał jak zwykłe zdjęcie.