Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Foto-świece – własne zdjęcie na świecy do samodzielnego zaprojektowania

Samodzielnie zaprojektuj świece i ozdób je dowolnym wzorem: zaprojektuj swój własny motyw ze zdjęciem lub imieniem i zleć nam zadrukowanie nim świecy. Wykorzystujemy wyłącznie wysokiej jakości świece pieńkowe „Made in Germany“.

  • Świeca z Twoim zdjęciem, imieniem lub wybraną wiadomością
  • Wysokiej jakości świece "Made in Germany" z certyfikatem CE
  • Znakomity druk zdjęciowy pod cieniutką warstwą wosku
  • Do wyboru dwa rozmiary (15 x 7 cm / 19 x 8 cm)
  • Po zadrukowaniu uszlachetniona poprzez zanurzenie w wosku
  • Duży wybór kreatywnych wzorów do projektowania
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stwórz spersonalizowane świece ze zdjęciem na wyjątkową okazję

Zlecenie nam zadrukowania świecy według Twojego projektu to kreatywny pomysł na wiele różnych okazji, szczególnie, jeśli chodzi o Twoich najbliższych. Możesz na przykład samodzielnie zaprojektować foto-świecę, aby zwrócić uwagę na wyjątkową atmosferę podczas romantycznej kolacji przy świecach i oczarować swoją drugą połówkę. Do tego dobrze pasują także puzzle w kształcie serca i zawieszka do kluczy w kształcie serca jako małe gadżety. A jeśli ta romantyczna kolacja wyśmienicie się uda, możecie również samodzielnie zaprojektować Wasze świece ślubne. W tym celu możecie zlecić zadrukowanie indywidualnych foto-świec i w ten sposób podkreślić ślubną dekorację. Kolejną okazją będzie chrzest Waszych dzieci – nie do pomyślenia bez świec. Samodzielne zaprojektowanie świec na chrzciny jest bardzo proste, oszczędza czas a foto-świeca zawsze jest przepiękna. I dalej: co powiecie na samodzielne zaprojektowanie świecy urodzinowej na urodziny dziecka? Wyjątkowo popularne są tutaj motywy imienne i liczba ukończonych lat. Ale także bez okazji, po prostu dla dobrego samopoczucia, świeca z obrazkiem to coś zawsze miłego i pięknego. Zadrukowana świeca według Twojego pomysłu podkreśla także Twój indywidualny styl domowych dekoracji.

Samodzielnie zaprojektuj świecę z indywidualnym nadrukiem

Samodzielne wykonanie świecy przez obklejenie jej wzorami z płyt woskowych jest żmudne i czasochłonne. Znacznie prościej jest zlecić zadrukowanie świecy i wykazać się kreatywnością, używając własnego motywu podczas jej projektowania. Przyznaj, że świeca z własnym zdjęciem to oryginalny pomysł. Wystarczy, że pobierzesz swoje zdjęcie, zaprojektujesz motyw i zlecisz nam zadrukowanie nim świecy. Możesz także dodać tekst lub wybrać gotowy już wzór. Jeżeli chcesz samodzielnie zaprojektować swoją świecę z nadrukiem, nie musisz pobierać odpowiedniego oprogramowania ani też długo czekać, aż zdjęcie dotrze do nas: wszystko to odbywa się online w Twojej wyszukiwarce. Możesz także zaprojektować swoją spersonalizowaną świecę, wykonując motyw imienny. W tym celu wybierz jeden z wielu motywów PhotoFancy, podaj imię, a my „czarodziejsko” wpleciemy je w motyw.

Samodzielnie wykonaj foto-świecę w najwyższej jakości

Do wykonania świec z nadrukiem używamy białych świec w dwóch rozmiarach, które są produkowane w Niemczech i dzięki temu charakteryzują się bardzo wysoką jakością. Zadrukowujemy je kolorowym drukiem zdjęciowym, a obraz powlekamy cienką, przezroczystą warstwą wosku. W ten sposób Twój kreatywny motyw jest dobrze chroniony, a mimo to widoczny – o czym w zasadzie z pewnością myślałeś/-łaś, projektując świece z obrazkiem lub napisem. Abyś miał/-a dużo miejsca na wykorzystanie swojej kreatywności, do zadrukowywania używamy tylko grubych świec pieńkowych, na których Twoje zdjęcie będzie się dobrze prezentować. Motyw, którym zadrukujemy Twoją świecę, nie jest naklejką, lecz zostaje „wtopiony“ , zupełnie jak wosk.