Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Personalizowane etui z własnym zdjęciem lub imieniem na Samsung Galaxy A12

Zaprojektuj indywidualne etui z nadrukiem na Samsung Galaxy A12 zupełnie samodzielnie! My naniesiemy stworzony przez Ciebie nadruk w postaci zdjęcia, imienia lub dowolnego tekstu dokładnie według Twoich życzeń.

  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
  • Znakomita jakość wydruku
  • Z indywidualnym nadrukiem
  • Edytuj bezpłatnie swoje zdjęcia
  • Optymalna ochrona Twojego telefonu
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane etui z nadrukiem na Samsung Galaxy A12

Chcesz chronić swój smartfon, a także nadać mu własną pieczęć? W takim razie PhotoFancy to właściwe miejsce dla Ciebie! Tutaj możesz zaprojektować etui do Samsunga Galaxy A12, które będzie odpowiadało Twoim oczekiwaniom. Odkryj liczne kreatywne szablony, które wspaniale prezentują Twoje imię, zabawne powiedzenie lub ciekawy cytat. Możesz też wydrukować spersonalizowane etui na telefon z własnym zdjęciem. Wybór motywu zależy wyłącznie od Ciebie. Niezależnie od tego, czy jest to fotografia z wakacji, zdjęcie pary czy portret rodzinny - Twoja kreatywność nie ma granic. Jeśli chcesz wydrukować swoje indywidualne etui ze zdjęciem na Galaxy A12, nie tylko pokażesz swoją osobowość, ale także uchronisz telefon przed zarysowaniami i innymi uszkodzeniami. Z tego powodu na PhotoFancy dostępne są różne etui na Galaxy.

Twoja indywidualna obudowa: Stwórz etui z własnym zdjęciem na Samsung Galaxy A12

Klasykiem wśród etui na telefony jest twardy pokrowiec na Samsung Galaxy A12 wykonany z tworzywa sztucznego. Solidna obudowa ma wzmocniony metalem tył, który zapewnia stabilność. Opcja bumper zapewnia również dodatkową ochronę przed pęknięciami oraz dodatkowymi uszkodzeniami. Nadrukujemy Twoje zdjęcie na etui błyszczącym, nieścieralnym oraz niezwykle trwałym nadrukiem. Szczególnie ciekawy jest opcjonalny nadruk na całym pokrowcu, nawet na krawędziach telefonu. W ten sposób powstaje etui ochronne na Samsung Galaxy A12 ze zdjęciem lub imieniem, które szczególnie się wyróżnia.

Idealny pokrowiec ochronny: Etui z klapką oraz zdjęciem na Samsung Galaxy A12

Ciekawą alternatywą jest etui z klapką wykonane z czarnej skóry syntetycznej. Dzięki PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować swój pokrowiec z klapką na Samsunga Galaxy A12, tworząc etui, które nie tylko pięknie wygląda i chroni Twój telefon, ale jest przede wszystkim praktyczne. Otacza smartfon jak notatnik i zamyka go za pomocą magnetycznego zapięcia. Pokrowiec z klapką chroni nie tylko boki i tylną ścianę, wyświetlacz również korzysta z pełnej ochrony. Szczególnie praktyczne są wewnętrzne kieszenie na karty i banknoty. Dzięki temu najważniejsze rzeczy masz zawsze pod ręką.

W ten sposób zaprojektujesz etui na Samsung Galaxy A12

Nadaj swojemu smartfonowi wyjątkowy charakter, drukując swój projekt na etui dla Galaxy A12. Dzięki PhotoFancy możesz szybko i łatwo zaprojektować online swoje indywidualne etui na Samsung Galaxy A12. Edycja oraz konfiguracja obudowy odbywa się bezpośrednio za pośrednictwem naszego edytura online, więc nie musisz pobierać żadnego specjalnego oprogramowania. Pozwól się zainspirować i odkryj nasze kreatywne projekty dla Twojego imienia lub wybranego tekstu lub wybierz „projekt bez szablonu”. Zostaniesz teraz przekierowany bezpośrednio do naszego narzędzia do projektowania online. Tutaj możesz przesłać swoje ulubione zdjęcie, wpisać wybrane imię lub tekst, wypróbować efekty fotograficzne i wprowadzić dalsze zmiany lub poprawki. Po złożeniu zamówienia zaczniemy drukować etui na Galaxy A12 ze zdjęciem lub imieniem. Twoje etui jest zazwyczaj gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin. Już po kilku dniach będziesz trzymać swoje arcydzieło w rękach.