Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Projektowanie spersonalizowanego zegara ze zdjęciem w postaci zegara stołowego albo ściennego

Projektowanie zegara ze zdjęciem w postaci zegara stołowego albo ściennego. Wybierz 9 zdjęć albo motywów i zleć na PhotoFancy wykonanie ich nadruku na fotozegarze ze zdjęciami. Nieważne, czy powiesisz go na ścianie, czy postawisz na biurku. Taki zegar z galerią zdjęciową jest zawsze wspaniałą dekoracją. Możesz zaprojektować także zegar z kolażem zdjęć i sprezentować go bliskiej osobie!

  • Spersonalizowany fotozegar z 9 własnymi motywami
  • Różne kombinacje kolorystyczne
  • Dostępny w postaci zegara ściennego albo stołowego
  • Wspaniała jakość nadruku
  • Materiał: tworzywo sztuczne albo eleganckie szkło akrylowe
  • Wysokiej jakości mechanizm kwarcowy i aluminiowe wskazówki
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kreatywny pomysł na prezent: zegar ścienny z ramkami na zdjęcia

Samodzielnie zaprojektowany zegar ścienny z fotokolażem i motywami to wspaniały pomysł na prezent, jeśli nadal poszukujesz podarunku dla kogoś bliskiego albo chcesz w oryginalny sposób urządzić mieszkanie bądź zaaranżować swoje miejsce do pracy lub nauki. Na PhotoFancy możesz samodzielnie zaprojektować spersonalizowany zegar ścienny albo stołowy z 9 zdjęciami. Spersonalizowany zegar z fotokolażem możesz zaprojektować na każdą okazję. Zegar ze zdjęciami to wspaniały prezent bożonarodzeniowy dla rodziny, która mieszka daleko i którą chcesz na bieżąco informować o swoim życiu za pomocą aktualnych zdjęć swoich latorośli. Z zegara ściennego albo stołowego z romantycznym „fotokolażem” ucieszy się także Twoja ukochana bądź Twój ukochany. Zegar ścienny albo stołowy ze zdjęciami najciekawszych zwycięstw Twojej ukochanej drużyny będzie piękną ozdobą pomieszczenia klubowego. Ponieważ na zegarze w ramce możemy wydrukować każdy możliwy motyw, taki zegar możesz sprezentować sobie sam. Zegar ścienny ze zdjęciami z ostatniego urlopu to piękna dekoracja salonu. Równie pięknie prezentuje się taki zegar ze zdjęciami Twojej drugiej połówki na biurku w pracy. Projektując galerię zdjęciową w postaci zegara stołowego albo ściennego, możesz puścić wodze fantazji. Zegar ze zdjęciami nadaje się nawet do biura, ponieważ z każdym spojrzeniem rzuconym na cyferblat silniej wiążesz się z filozofią swojej firmy. Nieważne, jakie masz pomysły na własny zegar stołowy lub ścienny z 9 zdjęciami: u nas masz nieograniczone możliwości!

Zegar stołowy lub ścienny z motywami. Twój fotozegar z 9 zdjęciami

Projektując zegar w ramce, znajdziesz na naszej stronie wiele możliwości projektowania. Przy projektowaniu zegara w ramce nie musisz ograniczać się do jednego zdjęcia, jak w przypadku ramki na zdjęcie z zegarem. Na zegarze stołowym albo ściennym możesz wydrukować 9 zdjęć, które możesz dowolnie rozmieścić w ramce. Projektując zegar, możesz decydować nie tylko o zdjęciach. Możesz zaprojektować także sam zegar. Projektowanie jest bardzo proste, możesz to zrobić bezpośrednio w przeglądarce. Do każdego projektu możliwy jest podgląd, dzięki któremu widzisz, jak wygląda zegar ścienny lub stołowy z kilkoma zdjęciami. Jeśli nie podoba Ci się Twój projekt, możesz wybrać inne zdjęcia albo zmienić ich układ. Dajemy Ci możliwość wypróbowania wszystkich dostępnych efektów, zanim zlecisz wykonanie nadruku na swoim fotozegarze z 9 zdjęciami. Projektując cyferblat i ramkę na 9 zdjęć, masz do dyspozycji różne kolory, od eleganckiej czerni po mocną zieleń. Dla każdego zdjęcia, które chcesz wydrukować na zegarze ściennym lub stołowym z „fotokolażem”, możesz wybrać inny kolor. Możesz także zdecydować, czy na zegarze stołowym lub ściennym lepiej wyglądają białe czy może czarne wskazówki. Liczne możliwości projektowania sprawiają, że zegar ścienny albo stołowy z 9 zdjęciami jest jedyny w swoim rodzaju i stanowi piękną dekorację, która upiększy każdy dom i każde mieszkanie.

Projektowanie fotokolażu w postaci wysokiej jakości fotozegara ze zdjęciami

Zegar w ramce może przybierać najróżniejsze kształty. Nieważne, czy mowa o zegarze stołowym z ramką czy fotozegarze ściennym z kilkoma zdjęciami. Nazywając Twój zegar zegarem w ramce ze zdjęciami, mamy na myśli zegar ścienny albo stołowy z ramką na zdjęcia. Twoje zdjęcia tworzą dookoła zegara ramkę. Galeria zdjęciowa w postaci zegara ściennego albo stołowego to układ składający się z zegara i zdjęć wykonany z płyty akrylowej z połyskiem albo jedwabiście matowej płyty z tworzywa sztucznego. W obu przypadkach nadruk na Twoim zegarze ściennym albo stołowym z kilkoma zdjęciami wykonamy metodą druku bezpośredniego, aby zapewnić najwyższą jakość zdjęć. Równej płaszczyzny zegara stołowego albo ściennego z fotokolażem nie złamie żadna wystająca ramka. Dookoła Twoich zdjęć wydrukujemy kolorowe obramowanie. Zegar stołowy lub ścienny z 9 zdjęciami zasilany jest bateriami i posiada wysokiej jakości mechanizm kwarcowy. Zegar w ramce możesz natychmiast włączyć, ponieważ bateria stanowi część zestawu. Z tyłu zegara stołowego albo ściennego w ramce znajduje się metalowa zawieszka albo akrylowa podstawka. Dzięki tym opcjom możesz otrzymać zegar w ramce z podstawką albo zegar ścienny z kilkoma zdjęciami. Fotozegar w ramce jest odporny na działanie promieni UV, dzięki czemu można go wystawić nawet na silne słońce. 9 zdjęć umieszczonych w ramce prezentuje się równie dobrze w ramce z zegarem zawieszonej na ścianie, jak również w wersji stojącej na silnie nasłonecznionym biurku. Zegar w ramce możesz zaprojektować samodzielnie, nie martwiąc się o jakiekolwiek ograniczenia. Masz do wyboru wszelkie możliwości projektowania!