Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Projektowanie puzzle ze zdjęcia do rozmiaru XXL lub fotopuzzli w kształcie serca z wykorzystaniem własnego zdjęcia

Zaprojektuj własne fotopuzzle, wykorzystując indywidualnie wybrany obrazek i zleć nam ich wydruk! Tutaj możesz samodzielnie stworzyć puzzle w kształcie serca, puzzle w rozmiarze XXL oraz puzzle przesuwane, przesyłając na nasz serwer dowolnie wybrany motyw. A my je dla Ciebie wydrukujemy.

 • Wysokiej jakości puzzle z własnym zdjęciem
 • Znakomity błyszcząco-matowy fotodruk
 • Różne kształty i powierzchnie: począwszy od puzzli w kształcie serca poprzez puzzle przesuwane aż do puzzli w rozmiarze XXL
 • Wytrzymała grubość materiału
 • Rozmiary od A6 (13,7 cm x 9,4 cm;24-elementowe puzzle) do XXL (84,3 cm x 58,6 cm; 1500-elementowe puzzle)
 • Wraz z metalową puszką upominkową z dedykacją (i własnym motywem) pełniącą również funkcję szablonu (w zależności od wybranego kształtu projektowanych puzzli)
Filtr
 1. Puzzle okrągłe

  84,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Puzzle 'Pocztówka' A6

  24,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Wysokiej jakości puzzle z własnym zdjęciem

Fotopuzzle mają charakter osobisty i w każdym przypadku posiadają wartość unikatową. Bez względu na to, kogo nimi obdarujesz, zawsze możesz mieć pewność, że on lub ona jeszcze nie posiadają puzzli z Twoim motywem. Otrzymujesz fotopuzzle zapakowane w ozdobną puszkę z metalu, aby żaden z elementów nigdy się nie zgubił. Na wieczku umieszczamy raz jeszcze motyw puzzli, który może służyć za wzór przy ich układaniu. Dodatkowo możesz umieścić na puszce osobistą dedykację. Otrzymujesz puzzle o wysokiej jakości wykonania z materiału o grubości 2 mm. W zależności od stopnia zamiłowania do układania puzzli możesz nam zlecić wykonanie puzzli o wielkości od 21 do 1500 części. Dajemy Ci możliwość zaprojektowania swoich fotopuzzli w różnorodnych kształtach. Wiele z nich posiada opcję MagicName! Dzięki tej funkcji możesz niczym za sprawą czarodziejskiej różdżki umieścić swoje imię we wcześniej wybranym motywie. Nasz generator puzzli pokaże Ci postępy Twojej pracy. Samodzielne tworzenie puzzle ze zdjęcia online z Twojego zdjęcia wcale nie jest trudne!

Projektowanie puzzli w kształcie serca z własnym motywem jako specjalne przesłanie miłosne

Puzzle w kształcie serca zawsze dostarczą Twojej ukochanej osobie ogromnej radości, bez względu na to, czy podarujesz je na okoliczność walentynek, rocznicy czy też bez okazji. Nadaj wyjątkowości Waszemu najpiękniejszemu zdjęciu przedstawiającemu Was razem, projektując z niego fotopuzzle w kształcie serca. Możesz stworzyć swoje puzzle spośród trzech wariantów wielkości: na mniejsze i te większe okazje w Waszym związku.

Podziel się z innymi swoim zdjęciem, tworząc z niego puzzle w rozmiarze XXL

Nie ulega wątpliwości, że puzzle z własnym zdjęciem dostarczają mnóstwa radości, nawet gdy wybierzesz wersję w małym rozmiarze. Przemawia za tym fakt wyjątkowości wybranego motywu. Jednak prawdziwi wielbiciele puzzli potrzebują wersji w rozmiarze XXL! Jeżeli chcesz podzielić się z innymi swoim zdjęciem i jednocześnie dostarczyć swoim bliskim wielogodzinnej radości przy układaniu puzzli, jesteś we właściwym miejscu: posiadamy puzzle w rozmiarze XL i XXL! Nasze puzzle w rozmiarze XL składają się z ok. 500 części, a w rozmiarze XXL znajduje się ich nawet z 1500 i zajmują powierzchnię niemal formatu A1: koniec zabawy, zaczynamy układanie fotopuzzli!

Puzzle przesuwane w małym i dużym rozmiarze

Kto ich nie zna? Małe puzzle do przesuwania, którym w dzieciństwie poświęciliśmy tyle czasu, by znaleźć właściwe rozwiązanie? Taka gra przesuwana powinna znaleźć się w każdym domu. Ułóż obrazek składający się z przemieszanych ze sobą elementów, które układają się w logiczną całość. Tutaj możesz zaprojektować swoje własne puzzle z osobistym motywem. Wybierz między wersją w kształcie prostokąta składającą się z 62 elementów (7x9 wraz z pustym polem) lub opcją złożoną z 15 pól na planie kwadratu – pora na nową zabawę z wykorzystaniem fotopuzzli dla dorosłych i dla dzieci!