Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj taśmę mierniczą z Twoim zdjęciem, tekstem lub logo

Niezależne, czy jesteś majsterkowiczem czy profesjonalnym rzemieślnikiem – ustal własne standardy! Taśma miernicza z Twoim zdjęciem to stylowe narzędzie pomocnicze. Spersonalizowana miara centymetrowa do samodzielnego zaprojektowania. Teraz po prostu zleć wydrukowanie na klasycznej mierze Twojego zdjęcia, logo lub tekstu.

  • Twoje zdjęcie jednostronnie z efektem 3D
  • Z praktycznym klipsem do paska
  • Gumowa obudowa z eleganckimi elementami ze stali szlachetnej
  • Stalowa taśma lakierowana na biało z uchwytem na początku taśmy i 2 silnymi magnesami punktowymi
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Spersonalizowana foto-taśma miernicza z Twoim zdjęciem jako praktyczne narzędzie pomocnicze

Sukces można zmierzyć – dzięki Twojej spersonalizowanej taśmie mierniczej uda Ci się każdy projekt budowlany. Praktyczna miara zwijana do samodzielnego zaprojektowania jest ozdobiona Twoim indywidualnym zdjęciem lub tekstem. Zupełnie wyjątkowe narzędzie pomocnicze. W ten sposób mierzenie drewnianych listew i elementów budowlanych sprawia niezwykle dużo radości. Dzięki silnym magnesom punktowym przy uchwycie na początku taśmy miara zwijana idealnie nadaje się także do prac związanych z metalem. Dzięki taśmie z zdjęciem Twoich dzieci lub Twoim zdjęciem ślubnym każdy z projektów wykonasz z sercem. Idealny pomysł na prezent dla uzdolnionego pana domu ;) A może zaprojektuj zwijane taśmy miernicze dla Twojej firmy budowlanej z logo przedsiębiorstwa? W ten sposób także profesjonalni rzemieślnicy będą przygotowani do pracy najlepiej jak to możliwe. Prawdziwy hit na każdej budowie. A dzięki indywidualnemu projektowi zamiana miary wśród kolegów jest niemożliwa!

Umieść na taśmie Twoje zdjęcie, tekst lub logo

Dzięki ergonomicznej formie i gumowej powierzchni w mgnieniu oka możesz mierzyć odległości do 3 metrów. Także mając dwie lewe ręce☺ Praktyczne: stalowa taśma zwija się automatycznie. Odpowiada za to mechanizm sprężynowy wraz z funkcją zatrzymania taśmy. Foto-taśma miernicza posiada klips do paska w celu łatwego przymocowania do spodni. W ten sposób zawsze jest pod ręką, gotowa do użycia. Zaprojektuj teraz indywidualnie własne zdjęcie na zwijanej taśmie mierniczej z wysokiej jakości stali szlachetnej. Dodatkowo PhotoFancy oferuje Ci możliwość zoptymalizowania Twoich zdjęć za pomocą kreatywnych efektów fotograficznych i filtrów. Twojej kreatywności nie ograniczają żadne limity.

Samodzielnie zaprojektuj i zleć zadrukowanie taśmy mierniczej zdjęciem

Druk Twojego zdjęcia jest ekstremalnie wytrzymały i odporny. Dzięki Doming* powierzchnia jest optymalnie chroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Poza tym powstaje przez to rodzaj soczewki, która powoduje efekt 3D Twojego zdjęcia. Ponadto Twoja spersonalizowana miara centymetrowa z opisem gwarantuje najwyższą precyzję 2. klasy dokładności. *= Doming to technologia produkcji wypukłych powierzchni (Dome) na drukowanych podłożach. Poprzez naniesienie krystalicznej żywicy na bazie termicznie hartowanych poliuretanów i epoksydów powstaje wypukła warstwa wierzchnia o grubości 1-2 mm. Wynikająca z tego funkcja soczewki nadaje zdjęciu wyjątkową głębię kolorów i plastyczność. Warstwa wierzchnia charakteryzuje się elastycznością (porównywalną z kauczukiem) i wysoką odpornością na promieniowanie UV i obciążenia mechaniczne.