Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Stwórz on-line magiczny kubek z własnymi zdjęciami lub imieniem.

Czarodziejski fotokubek z własnymi zdjęciami i imieniem - stwórz projekt on-line i zleć nam wykonanie nadruku. Przeżywaj magiczny efekt zdjęć podczas napełniania gorącym napojem.

 • Powłoka Surprise czarna/antracytowa, w stanie ciepłym biała
 • Wysokiej jakości wyrób fajansowy, laserowy
 • Niezliczona możliwość powtarzania efektu Surprise
 • Magiczne motywy imienne, z użyciem czcionki na wzór pisma
 • Błyszczący wydruk zdjęć
Filtr
 1. Kubek 'Czarny'

  59,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Slim'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Kubek 'Windsor'

  69,99 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Kubek 'Design'

  89,99 zł
  Z podatkiem VAT
 5. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 6. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Osobisty foto kubek – dla magicznego rozpoczęcia dnia

Czy jest coś piękniejszego od czarodziejskiego poranka? Jest – spędzić poranek w dobrym humorze przy stole śniadaniowym. Nieważne, czy wstałeś lewą nogą, czy zawsze rano nie jesteś w sosie – w końcu nie jest łatwo zawsze być w dobrym humorze! PhotoFancy ma rozwiązanie: zaprojektuj sobie magiczny fotokubek z Twoim zdjęciem, a poranna kawa stanie się magicznym przeżyciem. Napełnij swój ulubiony gorący napój do filiżanki Magic, a dobry humor rano będzie uratowany! Za każdym razem podczas napełniania gorącego napoju kubek będzie przedstawiać ulubione zdjęcie. Jak tylko napój zostanie wypity lub wystygnie, czarna farba magicznego kubka ponownie przykryje motyw. Teraz możne rozpocząć sztuczkę od początku!

Kubek z imieniem – idealna odpowiedź na pytanie: „Co na prezent?”!

Co na urodziny możesz zakupić swoim bliskim? Postaw na kreatywność! Czarodziejski kubek możesz projektować według własnego życzenia i zlecić wykonanie nadruku. Tym samym Magic Mug staje się okazją do magicznego obdarowania. Zaskocz swoją ukochaną osobę ukrytym wyznaniem miłości, które będzie widoczne dopiero po napełnieniu kubka ulubionym gorącym napojem – także kubek z imieniem będzie miłym akcentem na rozpoczęcie dnia. A może prowadzisz własną firmę? Stwórz własny kubek szefa! Dzieci również będą zaskoczone, kiedy będziesz stać przed nimi jak prawdziwy magik z czarodziejską mocą. W końcu to Ty sam projektujesz własną pożądany kubek, wybierając dowolne zdjęcie. My nanosimy dla Ciebie na czarodziejskie naczynie nadruk w znakomitej jakości! Kubki na prezent, i to na każdą okazję – urodziny czy rocznicę. Nanosząc nadruk na magiczny kubek Magic Mug, troszczysz się o super efekt i prywatne show. Taki fotogadżet na pewno zapadnie wszystkim w pamięci – Twój osobisty czarodziejski kubek Suprise nigdy nie zakurzy się w szafce kuchennej!

Fotogadżety w formie fotokubka – jakość z efektem magicznej niespodzianki

Jakość i obróbka kubka Magic z Twoim zdjęciem jest kluczowa. Dzięki temu możesz na długo korzystać z magii kubka. Magiczny foto kubek Magic Mug od PhotoFancy to wysokiej jakości naczynie fajansowe. Możesz w prosty sposób stworzyć projekt on-line swojej filiżanki z czarodziejskim efektem. My naniesiemy nadruk na magiczną filiżankę nowoczesną metodą druku termotransferowego; nadruk taki jest błyszczący i wytrzymały, odporny na zmywanie w zmywarkach. W celu dłuższej trwałości zalecamy mycie ręczne, po to byś Ty lub osoba obdarowana dłużej mogła się cieszyć czarodziejskim kubkiem! Kubki na prezent na pewno będą stanowić niezwykle oryginalny pomysł.W wyborze ogranicza Cię tylko Twoja kreatywność – może czas na śmieszne kubki, które idealnie zapełnią domową kolekcję? Zacznij sam projektować fotogadżety. Fotokubek z własnym nadrukiem będzie dobrym rozwiązaniem, zleć nam nadruk i nie trać więcej czasu – w taki sposób czarodziejski efekt wyląduje na Twoim stole kuchennym!