Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj kolorowy kubek z nadrukiem

Kolorowe fotokubki są świetnym porannym towarzyszem oraz oryginalnym pomysłem na prezent dla przyjaciół i znajomych. U nas masz możliwość projektowania kolorowych kubków do kawy ze zdjęciem.

 • Zaprojektuj kolorowe kubki ze zdjęciem lub imieniem
 • Lśniący nadruk
 • Pojemność 325 ml
 • Wysokiej jakości fajans
 • Trwałość nadruku dzięki metodzie druku termotransferowego
 • Ucho oraz brzegi kubka dostępne w różnych kolorach
 • Odporny na mycie w zmywarce
Filtr
 1. Kubek 'Złoty'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Kubek 'Srebrny'

  79,99 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zaskocz najbliższych prezentem w postaci kolorowego fotokubka

Kolorowe fotokubki wyczarują nawet na twarzy największego porannego mruka szeroki uśmiech. Za pomocą kolorowego kubka ze zdjęciem zaskoczysz przyjaciół oraz kolegów z pracy wyjątkowym gestem. Obojętnie na jaką okazję: czy to prezent na urodziny, prezent na święta lub na Walentynki – kolorowy kubek z nadrukiem jest niesamowicie popularny. Kolorowe kubki do kawy, które posiadają nadruk Twojego ulubionego zdjęcia zrobią zawsze dobre wrażenie! Masz do swojej dyspozycji także inne fotokubki. W naszym asortymencie znajdziesz na każdą okazję oraz dla każdej osoby coś odpowiedniego. Do wyboru oprócz kolorowego kubka posiadamy w naszym zbiorze: Foto-kubki Kubki z imieniem Kubek z łyżeczką w różnych kolorach Kubek emaliowany Magiczny kubek Złoty fotokubek lub srebrny fotokubek Czarny kubek Kubek urodzinowy Kubek miłosny

Kolorowy kubek z własnym zdjęciem lub nadrukiem

Personalizowany, kolorowy kubek możesz w naszym konfiguratorze zupełnie bez pomocy zaprojektować. Nie musisz specjalnie ściągać oprogramowania, gdyż u nas masz możliwość tworzenia produktów online. Wybierz kubek, który najbardziej Tobie przypadł do gustu, np. kolorowy kubek do kawy. Możesz także użyć licznych szablonów do projektowania produktu. Możesz także dodać imię lub dowolny tekst. Podczas projektowania Twojego kolorowego kubka ze zdjęciem, widzisz na bieżąco, jak będzie wyglądał efekt końcowy, co pozwala Ci konfigurować oraz zmieniać wszystko, co Ci się nie spodoba. Jeśli fotokubek będzie odpowiadał Twoim wyobrażeniom, możesz zakończyć konfigurację oraz zamówić gotowy produkt. Tym samym Twój kolorowy kubek z nadrukiem jest gotowy do produkcji.

Kolorowy kubek do kawy: Kubek w różnych kolorach z Twoim zdjęciem

Nasz kolorowy kubek posiada kolorowe ucho wraz z brzegiem. Możesz wybrać pomiędzy kolorami takimi jak czerwony, pomarańczowy, zielony, błękitny, granatowy, różowy, czarny, złoty oraz srebrny. Twój kolorowy kubek ze zdjęciem jest także świetnym pomysłem na prezent. Indywidualny kubek ze zdjęciem otrzyma piękny, błyszczący nadruk, który dzięki naszej metodzie wydruku jest niezwykle trwały. Wcześniej wspomniany sposób wydruku nazywamy metodą druku termotransferowego. Dzięki tej metodzie, wydruk staje się bardzo trwały oraz odporny na mycie w zmywarce. W ten sposób Twój kolorowy kubek będzie towarzyszył Ci przez długi czas oraz w razie potrzeby poprawiał każdego dnia humor!