Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Prezenty z grawerem: Projektuj swój grawerowany prezent

Grawerowane prezenty są idealnym pomysłem na prezent – na każdą okazję. Zaskocz bliskich personalizowanym prezentem z grawerem. U nas na pewno znajdziesz coś odpowiedniego.

  • Kreatywne pomysły na prezent z grawerem
  • Precyzyjny grawer laserowy wysokiej jakości
  • Od szklanek po zapalniczki Zippo
  • Duży wybór ciekawych szablonów
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub dowolnym tekstem
Filtr
  1. Kubek termiczny 'Bambus'

    149,99 zł
    Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Personalizowane prezenty z grawerem z okazji ślubu

Prezenty z grawerem są nietypowymi niespodziankami na przeróżne okazje. Grawerowane prezenty są bardzo popularne z okazji takich jak urodziny, chrzest, narodziny, parapetówka oraz ślub. Prezent z grawerem jest odpowiednim podarunkiem dla osób różnego przedziału wiekowego. Prezenty z grawerem zdjęcia lub imienia wręcza się jako prezent na urodziny, z okazji ślubu, rocznicy lub wielu innych. Grawerowane prezenty z drewna są również bardzo oryginalnym pomysłem dekoracyjnym i tym samym świetną inspiracją podarunku z okazji organizowanej parapetówki. Inne prezenty z grawerem jak np. szklanki nadają się idealnie jako prezent z okazji chrztu lub ślubu.

Instrukcja: Projektowanie prezentów z indywidualnym grawerem

U nas otrzymasz oryginalne prezenty w przystępnej cenie. Jednocześnie są one personalizowane oraz wykonane z wysokojakościowych tworzyw. Prezenty z grawerem są nietuzinkowe, unikatowe oraz tak indywidualnie dopasowane do danej osoby, że nie sposób, by zaprojektowany prezent nie spodobał się obdarowanemu. Chcesz sprawić najbliższym wielką radość oraz stworzyć wyjątkowy prezent z grawerem? Możesz zrobić to u nas w łatwy, szybki i nieskomplikowany sposób online w naszym konfiguratorze. Na początek wybierz produkt, który chcesz zaprojektować, następnie zdjęcie, grafikę lub szablon imienny, który ma znaleźć się na Twoim prezencie. Wybierając szablon imienny wystarczy, że przejrzysz sobie wszystkie dostępne opcje, wpiszesz wybrane imię do konfiguratora i gotowy jest Twój personalizowany podarunek. Jeśli zdecydujesz się na ulubione zdjęcie, możesz w konfiguratorze dopasować kontrast, jasność oraz inne atrybuty, które wymagają edycji. Następnie przesyłasz nam automatycznie swój projekt a my naniesiemy niepowtarzalny grawer na wybrany produkt. Prezenty z grawerem laserowym widzisz cały czas w podglądzie oraz możesz wszystko na bieżąco zmieniać tak, by podarunek odpowiadał Twoim oczekiwaniom.

Pomysły na grawerowany prezent: U nas znajdziesz dla każdego odpowiedni prezent

Aby znaleźć idealny podarunek, należy poświęcić uwagę temu, co lubi osoba obdarowywana lub czym się interesuje. Uniwersalnym prezentem z grawerem są prezenty z drewna oraz szklanki z grawerem. Jako idealny prezent dla Niego przez wielu postrzegana jest szklanka do whisky z grawerem lub zapalniczka Zippo z grawerem. Para Młoda często ucieszy się z personalizowanych kieliszków do wina lub z kieliszków do szampana z grawerem. Właśnie pod względem ślubu są kieliszki do szampana świetnym oraz bardzo eleganckim prezentem, który można wintegrować w tradycję jak i samą ceremonię zaślubin. Oprócz tego posiadamy w naszym asortymencie również ciekawe prezenty dla dzieci, tj. drewniana deska śniadaniowa z grawerem własnego imienia. Równie oryginalnym prezentem jest także kubek z grawerem. Stwórz grawer w postaci swojego imienia oraz rozpoczynaj nowy dzień z uśmiechem na twarzy! Wskazówka: Zaprojektuj również indywidualne kubki termiczne oraz świeczniki z grawerem.