Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Zaprojektuj etui ze zdjęciem na Huawei P Smart 2020

Dzięki PhotoFancy Twój telefonstanie się unikatem! Stwórz indywidualny nadruk na etui dla Huawei P Smart 2020 Hülle z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem online.

  • Twoje personalizowane etui na telefon
  • Optymalna ochrona przed pęknięciem oraz zabrudzeniem
  • Z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem
  • Bezpłatna edycja zdjęć
  • Znakomita jakość wydruku zdjęć
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Stylowy towarzysz na co dzień: Stwórz etui z własnym zdjęciem na Huawei P Smart 2020

Smartfon jest Twoim stałym towarzyszem? Zapisujesz terminy, wysyłasz SMS-y do znajomych i uwieczniasz najpiękniejsze chwile aparatem w telefonie? Abyś mógł długo cieszyć się swoim smartfonem, zaleca się stosowanie pokrowca ochronnego. Ale nie musisz do tego używać funkcjonalnych i monotonnych etui na Huawei. Dzięki Photofancy możesz szybko i łatwo zaprojektować własne etui do Huawei P Smart 2020 i wydrukować je online z własnym zdjęciem, imieniem lub tekstem. Podczas projektowania etui na telefon, wybór motywu zależy oczywiście wyłącznie od Ciebie. Czy to zdjęcie młodej pary, portret rodzinny czy ujęcie z wakacji – nie stawiamy Twojej wyobraźni żadnych granic. Odkryj wiele kreatywnych szablonów, za pomocą których możesz umieścić swoje imię lub zabawne powiedzenie w ciekawy sposób. Puść wodze fantazji i pokaż swoją wyjątkową osobowość dzięki spersonalizowanemu etui na smartfona Huawei P Smart 2020.

Personalizowane pokrowce: Etui z własnym nadrukiem na Huawei P Smart 2020

Klasykiem wśród pokrowców jest tradycyjna obudowa z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym. Wzmocniony metalem tył jest wytrzymały i chroni boki oraz tylną ścianę. Opcja bumper zapewnia dodatkową ochronę przed uszkodzeniem. Dzięki doskonałej jakości wydruku, nadasz swojemu zdjęciu na obudowie nowy blask. Jeśli chcesz samodzielnie zaprojektować etui na Huawei P Smart 2020 i z dumą zaprezentować swoje ulubione zdjęcie, to twarde etui jest dla Ciebie idealnym towarzyszem na co dzień.

Praktyczny futerał: Etui ochronne z własnym zdjęciem na Huawei P Smart 2020

Praktyczną alternatywą jest etui z klapką na Huawei P Smart 2020 z własnym zdjęciem, imieniem lub wybranym tekstem. Podobnie jak notatnik, okrywa telefon i zamyka go za pomocą magnetycznego zapięcia. Ta obudowa ze zdjęciem zapewnia doskonałą, wszechstronną ochronę, zabezpieczając wyświetlacz klapką, a także tylną ścianę i boki. Szczególnie praktyczne są wewnętrzne kieszenie na karty i dokumenty. Z takim futerałem masz  najważniejsze rzeczy zawsze pod ręką. Nasze etui z klapką ze zdjęciem lub imieniem ma dopasowane wycięcia na aparat oraz złącza. Dzięki temu możesz nadal korzystać ze wszystkich funkcji swojego Huawei P Smart 2020 bez ograniczeń.

Pokrowiec z własnym zdjęciem: Projektuj fotoetui na Huawei P Smart 2020

Chcesz zaprojektować własne etui na Huawei P Smart 2020? W takim razie dobrze trafiłeś. Dzięki Photofancy możesz zaprojektować swoją obudowę bezpośrednio online - bez pobierania oprogramowania! Najpierw zdecyduj się na jeden z wielu szablonów lub kliknij „projekt bez szablonu”. Zostaniesz teraz automatycznie przekierowany do konfiguratora online. Tutaj możesz przesłać swoje zdjęcie, wprowadzić imię lub tekst i dokonać dalszych zmian. W podglądzie produktu przez cały czas możesz zobaczyć swoje etui ze zdjęciem na Huawei P Smart 2020 jako produkt końcowy. Po złożeniu zamówienia wydrukujemy Twój motyw na obudowie dokładnie według Twoich życzeń. Etui jest zazwyczaj gotowe do wysyłki w ciągu 24 godzin. Dzięki temu będzie z Tobą po kilku dniach i zapewni Tobie lub bliskiej osobie satysfakcję oraz szeroki uśmiech na twarzy.