Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Indywidualne kieliszki do wina z grawerem

Uważasz, że picie wina powinno być bardziej stylowe? Zdecyduj się na kieliszek do wina z grawerem! Z takim grawerowanym kieliszkiem możesz zaskoczyć swoich najdroższych oraz zapewnisz sobie pochwały za piękny grawer.

 • Kieliszki do wina z imieniem lub dowolnym tekstem
 • Odporny na mycie zw zmywarce
 • Duży wybór szklanek oraz naczyń marki Leonardo®
 • Kreatywne szablony do projektowania online
 • Precyzyjny grawer laserowy
Filtr
 1. Weißweinglas

  18,95 zł
  Z podatkiem VAT
 2. Rotweinglas

  18,95 zł
  Z podatkiem VAT
 3. Sektglas

  18,95 zł
  Z podatkiem VAT
 4. Whiskyglas

  19,95 zł
  Z podatkiem VAT

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Kieliszki do wina z grawerem na każdą okazję

Zwykłe kieliszki do wina są dla Ciebie zbyt nudne lub zwyczajne? Chcesz wypić swoją lampkę wina z klasą i stylem? W takim razie delektuj się swoim winem z kieliszka do wina z grawerem. Możesz online zaprojektować swój personalizowany kieliszek do wina czerwonego oraz tym samym być przygotowanym na każdą ewentualność. Zaprojektuj owy kieliszek oraz upiększ go swoim imieniem lub uwiecznij na nim wyjątkowy tekst z przesłaniem – kieliszek do wina zawsze przekonuje pięknym wyglądem! Puść wodze wyobraźni oraz oraz zaprojektuj grawer na Twój kieliszek do wina. Grawer nadaje Twojemu kieliszkowi do wina niewymownej elegancji co sprawia, że będzie on zwracał uwagę każdego gościa. 

Czy to czerwone czy białe – zaprojektuj kieliszki do wina online

Kieliszek do wina czerwonego jak i białego możesz indywidualnie spersonalizować poprzez nasz konfigurator oraz nadać mu niepowtarzalnego charakteru. Personalizowany kieliszek do wina sprawia, że poczujesz się oryginalnie oraz wyjątkowo, ponadto jest nietuzinkowym gadżetem każdej imprezy. Stwórz teraz swój kieliszek online oraz wybierz pomiędzy gotowymi szablonami a Twoją grafiką oraz ewentualną sentencją. Gdy zakończysz projekt, my za pomocą graweru laserowego naniesiemy wybrany przez Ciebie grawer na kieliszek do wina białego lub czerwonego.

Kieliszek do wina z grawerem jako piękny, personalizowany prezent

Twój indywidualny kieliszek możesz także podarować bliskiej osobie w prezencie. Czy to z okazji urodzin, jako prezent ślubny, osoba obdarowana będzie zachwycona takim prezentem. Jedno jest pewne: kieliszek z grawerem na ślub jest czymś niezwykłym. Kieliszki z grawerem dla Młodej Pary są idealnym prezentem dla Nowożeńców, by wznieść razem toast za wspólną przyszłość. Kieliszki do wina z grawerem są także świetnym prezentem dla gości. W ten sposób zaprojektujesz piękne kieliszki do wina z grawerem dla gości, podarowując im tym samym piękną pamiątkę z ceremonii ślubu i wesela. 

Projektuj kieliszki do wina z grawerem tanio online

Obojętnie, czy projektujesz kieliszek do wina z grawerem dla siebie lub dla bliskiej osoby, nie musi to być zawsze prezent który jest drogi oraz ciężk do zdobycia. Po prostu stwórz własne szklanki z grawerem oraz sprawdź, jak wielki mamy wybór w naszym katalogu. W dzisiejszych czasach, w których piękne chwile niesamowicie szybko przemijają, nie należy zapominać o miłości do detali. Kieliszki do wina z grawerem można zamówić w bardzo przystępnej cenie!