Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Efekty fotograficzne online za darmo: Od nostalgii do szaleństwa

Wystylizuj Twoje własne zdjęcia za pomocą profesjonalnego efektu fotograficznego, ramki zdjęciowej lub niezwykłego efektu „obraz w obrazie". Filtr promienie, filtr nostalgia (vintage) bądź romantyczne ramki dla zakochanych nadadzą Twojemu zdjęciu stosowne przesłanie. Z pomocą funkcji „Pic in Pic“ umieść Twoje zdjęcia w kreatorze scen, który niewiarygodnie rozszerzy efekt zdjęciowy. Baw się, uruchom wyobraźnię …

  • Profesjonalne wysokiej jakości filtry do zdjęć cyfrowych
  • Ramki zdjęciowe od barokowych po stylowe
  • Wspaniałe pomysły na emocjonalne prezenty ze zdjęciem
  • efekty zdjęciowe od nostalgicznych po ekstrawaganckie
  • Całkowicie bezpłatnie do samodzielnego pobrania
  • Romantyczne ramki i sceny zdjęciowe na przesłania miłości
  • Bezpłatne wysyłanie kartek z życzeniami
Filtr

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Efekty fotograficzne – promienie, flesz lub wysokiej jakości filtry vintage

Zwiększ siłę wyrazu Twoich zdjęć cyfrowych z pomocą wspaniałych efektów z PhotoFancy. Zdjęcia w tonacji lat 30-tych znajduje się właściwie jeszcze tylko na strychu lub w zakurzonej skrzynce ze zdjęciami dziadków. Dzięki efektom zdjęciowym na PhotoFancy można jednak uniknąć narażania się na pył i kurz. Jedno kliknięcie, a Twoje zdjęcie zrobi się wyblakłe w stylu vintage, zyska ślady użycia i otrzyma nawet kilka klasycznych błędów w ekspozycji z początkowych lat fotografii. Aby uzyskać taki zbiór filtrów, masek i efektów zdjęciowych, konieczne jest spędzenie kilku godzin z odpowiednim oprogramowaniem do efektów fotograficznych. Na PhotoFancy trwa to wszystko tylko 2 minuty i jest absolutnie bezpłatne – bez utraty jakości obrazu. Dotyczy to także innych odjechanych efektów fotograficznych jak na przykład promienie, flesz lub dowcipne zniekształcenia, które znajdziesz w bezpłatnym i dostępnym online programie z efektami zdjęciowymi pod pozycją „Facelift“. Przenieś swoje zdjęcie w bajeczny lub dziwaczny świat kolorów, wygnieć je cyfrowo, zamień je w puzzle lub zamaż swój obraz z pomocą barwnego wiru PhotoFancy. Kategorie efektów zdjęciowych Fantasie i Fancy-Colors z pewnością spełnią każde życzenie. Na PhotoFancy otworzą się przed Tobą także artystyczne światy Andy Warhola czy komiksów. Z pomocą filtrów fotograficznych i rysunkowych pod „Catoonizer“, „Warhol“ i „Sztuka“ przemienisz swój obraz w nowoczesne dzieło lub rysowaną kreskówkę. Doświadcz kreatywnego świata efektów zdjęciowych i odkryj jeszcze wiele innych efektów fotograficznych, mogących zmienić Twoje cyfrowe zdjęcie. Oczywiście absolutnie bezpłatnie i bez zobowiązań.

Ramki zdjęciowe jako efekt fotograficzny online – bezpłatna oprawa zdjęć

Pasująca ramka wzbogaci każde zdjęcie. Na PhotoFancy znajdziesz cyfrowe ramki zdjęciowe w pasującej tonacji, zdobione w stylu od nowoczesnego przez lekki aż po barokowe ramki ze starych dobrych czasów obrazów olejnych. Odwiedź po prostu kategorie „Kreatywna ramka“ lub „Ramki zdjęciowe“ i przetestuj efekt pasującej ramki. Szczególnie pełne przepychu ramki zdjęciowe są poza światem cyfrowym często bardzo ciężkie i drogie: Na PhotoFancy ramki są oczywiście lekkie jak piórko i bezpłatne.

Wstaw swoje zdjęcie w scenkę – „obraz w obrazie“ darmowy efekt fotograficzny

Z PhotoFancy wyczarujesz z Twojego cyfrowego zdjęcia wspaniałe przesłanie miłosne. Po prostu załaduj zdjęcie ukochanego lub ukochanej i użyj miłosnych efektów zdjęciowych pod „Fancy-Photo“. Bardziej zakochanym nie można wyglądać na zdjęciu. Rozpocznij teraz odkrywczą podróż po świecie „Fancy-Photo“ i wstaw swoje zdjęcia w scenki z dnia powszedniego lub świata fantazji. Twoje zdjęcie jako duża reklama świetlna na Times Square, na dużej scenie teatralnej, na tytułowej stronie gazety lub w scenach, których można doświadczyć tylko cyfrowo na stronie www.PhotoFancy.pl. Doskonała iluzja fotograficzna – oczywiście do bezpłatnego pobrania. Pobierz swoje gotowe dzieło sztuki i zapisz je na swoim dysku. Czy to jako tło monitora, do samodzielnego wydruku, czy też jako załącznik zdjęciowy do prywatnych maili. Na PhotoFancy dostępne są zresztą bezpłatne kartki z życzeniami w formie e-kartek lub pocztówek. Atrakcją na stronie www.PhotoFancy.pl są także nietypowe pomysły na prezent z palety prezentów ze zdjęciami. Kilkoma kliknięciami prześlesz swoje zdjęcie na indywidualny pomysł na prezent. Jedyny produkt, który na PhotoFancy jest oferowany wprawdzie nie bezpłatnie, ale za to w bardzo korzystnej cenie. Podsumowując PhotoFancy oferuje całkowicie bezpłatne efekty fotograficzne i kolaże do pobierania w jakości do druku (jeśli załadowałeś swoje zdjęcie w takiej jakości), darmowe kartki z życzeniami czy też bezpłatny serwis, dzięki któremu możesz dzielić swoje zdjęcia z przyjaciółmi na portalu Facebook. I oczywiście kreatywność wielu wspaniałych projektantów i grafików: Ciesz się Twoimi zdjęciami.