Jesteśmy obecnie w trakcie przebudowy dla Ciebie. PhotoFancy będzie ponownie dostępne w ciągu najbliższych kilku dni.

Samodzielnie zaprojektuj korek do umywalki z własnym zdjęciem lub motywem

Samodzielnie zaprojektuj korek do odpływu i zleć nadrukowanie na nim własnego zdjęcia - w PhotoFancy możesz zlecić nadrukowanie własnego motywu na korku do umywalki lub wybrać gotowy zabawny motyw – dla większej kreatywności w łazience!

  • Twoje zdjęcie na korku do umywalki
  • Wysokość korka do umywalki dowolnie regulowana
  • Kształt pasuje do standardowych umywalek
  • Materiały wysokiej jakości
  • Trwała ochrona powierzchni i żywe kolory dzięki krystalicznej, wypukłej powłoce
  • Porządne wykonanie – dla lepszego umiejscowienia w odpływie i lepszej szczelności wraz z sitkiem do włosów
Filtr
Nie możemy znaleźć produktów odpowiadających wybranym kryteriom.

Szybka wysyłka

Gotowość do wysyłki w ciągu 24 godzin

Gwarancja satysfakcji

30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy

Skontrolowany sklep

Certyfikat Trusted Shops

 

Zatyczka do odpływu ze zdjęciem dla kreatywnej kąpieli

Zatyczki do odpływu raczej nie są przeznaczone do tworzenia aranżacji łazienki. Czasami są trochę większe niż pierścień odpływu, ale to również sprawa indywidualna. Szczególnie charakterystyczne są wtedy, gdy zamiast zwykłego korka na zatyczce do odpływu widnieje obrazek. W Photofancy możesz samodzielnie zaprojektować korek do umywalki i zlecić nadrukowanie na nim własnego zdjęcia – bądź kreatywny! Jesteś członkiem klubu? Zaprojektuj swoją łazienkę w kolorach klubowych. Zleć wykonanie pasującego ręcznika i zaprojektuj do tego zatyczkę do odpływu z logo klubu. W łazience o nastrój może dbać także królowa piękności - wystarczy zlecić wykonanie korka do umywalki z błyszczącymi motywami. Jeśli nie jesteś rannym ptaszkiem, zatyczka do odpływu z motywem pomoże Ci się obudzić – śmiejące się buźki zadbają o dobry nastrój, a motyw z kawą przypomni o przygotowaniu kofeinowej pomocy. Nawet wspólna łazienka zyska dzięki zatyczce do umywalki ze zdjęciem; „Ostrzeżenia“ w umywalce zapobiegną niemiłym wydarzeniom… Bez względu na cel, jakiemu ma służyć korek do umywalki z własnym zdjęciem – my wykonamy go dla Ciebie!

Samodzielnie zaprojektuj korek do umywalki

Projektowanie korka jest bardzo łatwe. Możesz to zrobić na trzy różne sposoby: Załaduj własne zdjęcie, wybierz jeden z naszych gotowych motywów lub dodaj krótki tekst do motywu MagicName. Samodzielne projektowanie korka do umywalki najlepiej wychodzi wtedy, gdy użyjesz swojego ulubionego zdjęcia lub logo. Na przykład logo związku lub zdjęcie Twojego domowego pupila – cokolwiek chcesz. Możesz po prostu pobrać zdjęcie z wyszukiwarki, bez konieczności instalowania specjalnego oprogramowania. Nasz asystent projektu poprowadzi Cię i będzie Ci towarzyszył w procesie projektowania. Takiego korka do umywalki ze zdjęciem nie ma nikt inny! Korek do umywalki możesz również samodzielnie zaprojektować dokonując indywidualnego wyboru. Wiele kreatywnych i zabawnych motywów – znaki drogowe, zabawne symbole i wiele więcej – czeka na wykorzystanie. Możesz także użyć funkcji MagicName i w ten sposób dodać tekst do jednego z naszych imiennych motywów. Obojętnie czy jest to imię, czy inny krótki tekst, wszystko zależy od Ciebie. Korek do umywalki ze zdjęciem wygląda ostatecznie tak, jak gdyby motyw został stworzony tylko dla niego.

Korek do umywalki ze zdjęciem, kreatywny i odporny

Twój motyw drukujemy w technologii „Doming“ na główce korka. Doming jest tą samą procedurą, którą być może widziałeś/-aś już przy szklanym pojemniku na cukierki lub zawieszce do kluczy. Podczas drukowania w technologii Doming powlekamy korek do umywalki warstwą krystalicznej i lekko elastycznej żywicy. Warstwa ma grubość mniej więcej dwóch milimetrów i jest wypukła. Poprzez wypukłość powstaje efekt soczewki, który nadaje kolorom Twojego zdjęcia wyjątkową głębię i sprawia wrażenie efektu „3D“. Dodatkowo warstwa ta chroni zdjęcie na korku do umywalki i sprawia, że jest ono odporne na światło UV. Twój indywidualny korek do umywalki pasuje do każdego zwykłego odpływu (z reguły 1,35 cala). Ma te same wymiary, co normalny korek i może być regulowany na wysokość od sześciu do siedmiu centymetrów. Korek wykonany jest z mosiądzu i jest chromowany, więc błyszczy w odcieniu srebra.